Nowe chłodzenie

konradinho

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie.

Czy opłaca się zakupić coś takiego? Niby mam zmienioną płytę główną przez Microsoft(teraz jest ta z Falcona) ale Xbox grzeje się od spodu po dłuższej grze. Czy takie coś pomoże czy może coś innego:

http://allegro.pl/item431935850_intercooler_do_xboxa_360_super_cena_wysylka_8zl.html

Pozdrawiam.

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowe chłodzenie

Jak konsola ma paść to i tak padnie i takie intercoolerki nic nie pomogą, a jeszcze zaszkodzą. Zostaw jak jest, w razie czego znowu wyślesz konsolę na gwarancję.

konradinho

Użytkownik
Użytkownik

Mam płytę główną tą z nowym chłodzeniem a zasilacz 203W. Czy to nie czasem przez to generuje zbyt dużo ciepła? Jeżeli dobrze pamiętam ta płyta z nowym chłodzeniem potrzebuje 175W. Czy lepiej zmienić zasilacz?

offtopic

Użytkownik
Użytkownik

Nic nie zmieniaj :)

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik

offtopic napisał:
Jak konsola ma paść to i tak padnie i takie intercoolerki nic nie pomogą, a jeszcze zaszkodzą. Zostaw jak jest, w razie czego znowu wyślesz konsolę na gwarancję.
Znaczy co? Ma to zakodowane w keyvault (czy jakoś tak)? Można temu procesowi zapobiec albo przynajmniej odroczyć.

offtopic

Użytkownik
Użytkownik

Majcher_NR napisał:
offtopic napisał:
Znaczy co? Ma to zakodowane w keyvault (czy jakoś tak)? Można temu procesowi zapobiec albo przynajmniej odroczyć.
Nie ma nic zakodowane tylko pierwsza rewizja została spieprzona i większość konsol z początkowego okresu prędzej czy później padnie.

INTERCOOLER nic tu nie pomoże.

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik

Każda konsola prędzej czy później padnie. Ale jak już pisałem można ten wyrok odroczyć :)

Krychol rc

Użytkownik
Użytkownik

Witam
Nie chcę otwierać nowego wątku więc piszę tutaj.
Czy jak oznacza że mam zasilacz 203W to mam konsolę z lepszym chłodzeniem?
Konsola zakupiona w 20.12.07.
Temperatura jaka jest w środku (po jakimś czasie chodzenia) 41-45oC.

konradinho

Użytkownik
Użytkownik

Każda konsola prędzej czy później padnie. Ale jak już pisałem można ten wyrok odroczyć Uśmiech
Ale w dalszym ciągu nie uzyskałem odpowiedzi :)... Jak?

Bug

Użytkownik
Użytkownik

Nie no według mnie to na allegro bajer sprawa i w sumie dodatkowe wiatraczki się przydadzą zawsze

offtopic

Użytkownik
Użytkownik

Bug napisał:
Nie no według mnie to na allegro bajer sprawa i w sumie dodatkowe wiatraczki się przydadzą zawsze
Majcher_NR napisał:
Każda konsola prędzej czy później padnie. Ale jak już pisałem można ten wyrok odroczyć :)
Ale ten inercooler nic tu nie da. Poczytaj sobie komentarze na temat tego wynalazku 8)

Krychol rc napisał:
Witam
Nie chcę otwierać nowego wątku więc piszę tutaj.
Czy jak oznacza że mam zasilacz 203W to mam konsolę z lepszym chłodzeniem?
Konsola zakupiona w 20.12.07.
Temperatura jaka jest w środku (po jakimś czasie chodzenia) 41-45oC.
http://www.anandtech.com/gadgets/showdoc.aspx?i=3152&p=3 wg mnie jest to 90nm, czyli stare chłodzenie.

konradinho napisał:
Ale w dalszym ciągu nie uzyskałem odpowiedzi :)... Jak?
x-clamp, jak masz falcona to możesz spać spokojnie

Bug

Użytkownik
Użytkownik

No może i są różne komentarze, ale kto to naprawdę sam w praktyce sprawdził...? 8)

pasi7

Świeżak
Świeżak

ja uzywam takiego urządzonka i jestem zadowolony po wielu godzinach grania obudowa zimna a z dodatkowych wiatraczkow wylatuje masa ciepłego powietrza, wiatraczki wymuszaja zwiekszoną cyrkulacje powietrza wewnątrz konsoli i nikt mi nie powie ze to nic nie daje. minusem jest natomiast hałas

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik

Z nawyku wymieniłem wewnątrz wiatraki i obudowa jak i xbox zimny

VNV NATION PL

Świeżak
Świeżak

X-pudło każda wersja może dostać 3 ROD, ja mam starą już z 3 ROD i nowy Falcon jeszcze bez. Cały czas myślę nad wymianą chłodzenia na wattercool Innovatec. Stracę gwarancje ale sprzęcik będzie super chłodzony i cichutki jak myszka. Koszt jest wysoki sam blok to 300 zł, stać mnie i zrobię coś takiego.
Proszę osoby które znają się na wodnym chłodzeniu o pomoc, poradę

szufla10

Świeżak
Świeżak

!!!JEDYNA SKUTECZNA METODA NA 3 ROD!!!

MOJE DANE

Strona "O mnie"

Inne moje aukcje

Moje komentarze

Dodaj mnie do ulubionych!

KONTAKT ZE MNĄ

Wyślij do mnie e-maila

GG: porozmawiaj

Nr tel.: 698976413

KOSZTY WYSYŁKI

Paczka z zadeklarowaną wartością - 20zł

Kwota do wpłaty wraz z przesyłką to 169zł

REGULAMIN AUKCJI

Po zakupie proszę przesłac konsole na adres podany w allegro najlepiej paczką ubezpieczoną. Kwotę powiększoną o koszt przesyłki ubezpieczonej powrotnej proszę wpłacic na konto podane w mailu. CZAS WYKONANIA TO OKOŁO 2-3DNI OD CHWILI PRZYJŚCIA KONSOLI.

OPIS PRZEDMIOTU

Jeśli masz problemy ze swoim xboxem, ciągłe przegrzewanie się, zawieszanie się gier i 3 czerwone diody, a może chcesz uniknąc kłopotów związanych z uciążliwą naprawą konsoli to ta AUKCJA jest dla Ciebie...

Na tej aukcji oferuję profesjonalną usługę polegającą na usprawnieniu działania naszej konsoli i praktycznie całkowitym usunięciu możliwości wystąpienia w naszej konsoli 3 czerwonych diód śmierci.

Tuning bo tak można to nazwac polega na wymianie oryginalnego wentylatora na nowy o wiele wydajniejszy od oryginalnego firmy TALISMOON, założeniu radiatorów PENTAGRAM na pamięci oraz dodaniu pasty termoprzewodzącej ARCTIC SILVER 5 na procesor graficzny GPU I CPU. Po przeprowadzeniu takich zabiegów konsola przestaje się nadmiernie grzac nawet przy dłuższym graniu, nie wiesza się i co najważniejsze mamy praktycznie pewnośc ze konsole nie spotkają Diody Śmierci.

Co najważniejsze metoda ta jest sprawdzona!!! Sam osobiście mam taki zabieg wykonany w mojej konsoli i po wielu problemach z konsolą ta przeróbka dała mi poczucie bezpieczeństwa że konsoli nic się nie stanie w trakcie grania... :)

Tak wygląda konsola po przeróbce

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Modyfikacja jest w pełni bezpieczna dla konsoli , lecz trzeba się liczyc z utratą Gwarancji.

Możesz mi zaufac ,że konsola wróci do ciebie w taki stanie w jakim ją przysłałeś, a możesz liczyc na cos lepszego, twoja konsola będzie chodziła o wiele lepiej a ty będziesz mógł już spokojnie grac w swoje ulubione gry!!!

CENA zawiera koszt wszystkich części oraz wykonania całej modyfikacji. Proszę przysłac samą konsole bez dysku twardego i okablowania. Istnieje oczywiście możliwośc osobistego dostarczenia konsoli.

Wyłoniło się już kilka pytań odnośnie skuteczności tej metody, otóż jest to sprzęt bardzo zaawansowany technicznie i nigdy do końca nie można zagwarantowac że jak zrobie taką przeróbkę to konsola już na zawsze będzie sprawna. Dokonianie takiego zabiegu napewno w 99% przypadków pozwoli na cieszenie się przyjemnościa z gry przez bardzo długi czas lub wyeliminuje problem całkowicie w przeciwieństwie do ciągłych naprawa które trzeba wykonywac regularnie. Proszę również pamiętac ze przyjmuje konsole bez 3 ROD i dokonuję wtedy przeróki na sprawnej konsoli.

Ja takie cos na allegro wyczailem , tylko sie zdjecia nie pokazaly ale dam link http://allegro.pl/item483456962_tuning_xbox_360_nigdy_wiecej_3rod_zobacz.html

Do góry Bottom