Nowe demo Crysis 2 dla X360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

$evik

Banned


I jak tu nie snuć teorii spiskowych? Podczas gdy posiadacze PlayStation 3 uraczeni zostali kawałkiem gameplayu Crysis 2 i wciąż czekają na swoje demo multiplayera, posiadacze Xboksów 360 za kilka dni zagrają w betę już drugi raz...

W pierwsze demo na X360 zagrało 1,7 mln graczy, chociaż zawierało tylko jedną mapę. Druga pojawiała się tylko dla wybrańców - a teraz dostaną ją wszyscy chętni, bo nowe demo zaoferuje ponownie Skyline oraz świeży Pier 17, w dwóch trybach rozgrywki: Crash Site i Team Instant Action. Kiedy? Już 1 marca - a co słychać w temacie PS3? "Demo coming soon"...

źródło : Nowe demo Crysis 2 dla X360 | PPE.PL - Portal PSX Extreme
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Ja chcę single player demo!
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja chcę single player demo!
Nie ty jeden.
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dobra wiadomość, jestem ciekaw jakie będą różnice i co zrobili przez ten czas.
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Na co multi znowu teraz powinni dać singla a nie...
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Singla bym pociupał a multi ssie ;)
 

Szpaner94

Banned
Tak, jasne... demo singla kończące się w połowie misji. Nie ma to jak postrzelać do botów ;].
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dobra wiadomość :) chętnie pogram znowu na multi :) tzn :D jak odczekam 7 dni i 48h trial sobie wykupie :) ciekawe co od ostatniej wersji się zmieniło :)
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ehh... Już myślałem że jakiś single player a tu lipa.
Jak Crysis 2 będzie się opierał w większej mierze na multi to sobie daruje...
 

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
ja miałem 2 mapy w grze, znaczy że jestem wybrańcem ?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tak, jasne... demo singla kończące się w połowie misji. Nie ma to jak postrzelać do botów ;].
A na multi strzelać do 12-letnich neosów ...
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
2 demo WOW, chyba pierwszy raz się spotykam z czymś takim..
 

Szpaner94

Banned
A na multi strzelać do 12-letnich neosów ...
Dude... ale nie płacimy za XBL po 70 zł/3-miesiące, żeby grać w singla ;]. To logiczne że M$ negocjował demo multi. Może demo kampanii wyjdzie na wszystkie platformy jednocześnie, bo nie przyciągnie takiej uwagi jak Multi.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Nie was dwóch ;/
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
H3XT0R
Co Ty się tak czepiasz tych dzieci, w każdej grze z multi znajdzie sie jakiś dzieciak.
Tak czy inaczej w becie Crysisa wcale mi to nie przeszkadzało bo nikt nie darł japy do mikrofonu, fakt że poziom skilla stał na miernym poziomie, ale nie każdy umie się tak szybko przyzwyczaić do nowej gry :p
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
H3XT0R
Co Ty się tak czepiasz tych dzieci, w każdej grze z multi znajdzie sie jakiś dzieciak.
Tak czy inaczej w becie Crysisa wcale mi to nie przeszkadzało bo nikt nie darł japy do mikrofonu :p
Czepiam się tak jak pan "Szpaner" czepia się botów ;) Boty = 12 letni neo ;) Tyle w temacie


Mam nadzieję że będzie jednak to demko z singlem przed pełniakiem ;)

@Down

Szpaner ale Crysis 2 z tego wiem jest od 16 albo 18 lat ^^
 

turysta

Użytkownik
Użytkownik
mam pierwszy miesiąc xbl i nie moge znaleśc dema crisisa ;/ a zagrał bym z chęcią
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsza beta jest już zamknięta, czekamy do 1 marca na kolejna.








@down
Nie kłóćcie się dziewczyny bo i tak temat zaraz będzie zamknięty ;]
 

Szpaner94

Banned
Czepiam się tak jak pan "Szpaner" czepia się botów ;) Boty = 12 letni neo ;) Tyle w temacie


Mam nadzieję że będzie jednak to demko z singlem przed pełniakiem ;)

Gry są także dla dzieci, nie możesz im zabronić grania. Ponadto w XBL jest taka funkcja "Mute" (w TDU 2 nie ma...), możesz wszystkich wyciszyć.
Z kolei , jeśli Ci przeszkadza, że 12-latkowie kopią Ci du*e... Life is brutal :D.
 

kufer111

Banned
Użytkownik
może naprawią długi matchmaking ,bo przy czekaniu szło kur..icy dostać
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom