Nowe filmiki z Move i Natalem

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

paco45

Użytkownik
Użytkownik
Jak tak ma wyglądać zabawa z Natalem to najpierw zainwestuje w rolety.
 

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
HAHAHA ta rodzinka mnie rozwaliła:D
 

akro16

Użytkownik
Użytkownik
Ja myślę że ten cały natal to będzie największe rozczarowanie tego roku.
Za ambitny projekt sobie wzieli i pewnie teraz kombinują co tu zrobić żeby to wszystko jakoś chodziło.
 

jashimara

Użytkownik
Użytkownik
Co jest na tym ekranie??
 

JerichoY2J

Użytkownik
Użytkownik
andryush, ja o tym doskonale wiem, że to nie reklama, lecz taki gameplay zachęca oraz przedstawia, jak możemy niewiarygodnie robić z siebie pajaca przed telewizorem, przy tym mieć banana od ucha do ucha z idealną rodzinką która nic bardziej nie ceni niż przebywanie ze sobą. W ogóle te uśmiechy są takie sztuczne...

Jak wiadomo kamerka od xbox'a w porównaniu od tej z PS3 jest FATALNA przez duże F. Zobaczymy czy Natal spełni oczekiwania. Szczerze to wątpię...
 

lisek84

Użytkownik
Użytkownik
ale porażka. To tak jak śpiewanie w lipsach ;-) Lepiej robić to samemu jak nikt nie patrzy. Natal będzie wstydliwym zakupem jak wibrator ;-)

Nie kupie tego tylko dlatego, że jak mam skakać jak te małpy to dziękuję bardzo. Musiał bym mieć do tego specjalny pokój bez okien.

Nie wiem na ile to realne jest, ale z tego co widze między skokami tych postaci, a ruchem ich na ekranie, to niezłe opóźnienie to cudo ma ;/
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie Natal będzie failem roku OBY. Po prostu jestem rozczarowany tym ze Microsoft idzie w kierunku casualowym choćby patrząc na listę gier które pokażą na E3 ewidentnie widać ze skupiają się na Natalu. A wracając do Natala, raczej na pewno go nie kupie chyba ze Microsoft udowodni ze można go używać w 'normalnych' domowych warunkach.
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
andryush, ja o tym doskonale wiem, że to nie reklama, lecz taki gameplay zachęca oraz przedstawia, jak możemy niewiarygodnie robić z siebie pajaca przed telewizorem, przy tym mieć banana od ucha do ucha z idealną rodzinką która nic bardziej nie ceni niż przebywanie ze sobą. W ogóle te uśmiechy są takie sztuczne...

Jak wiadomo kamerka od xbox'a w porównaniu od tej z PS3 jest FATALNA przez duże F. Zobaczymy czy Natal spełni oczekiwania. Szczerze to wątpię...
Dlaczego? Moim zdaniem ta rodzinka wyszła na prawdę naturalnie. MS może powinien na poważnie zastanowić się nad wykorzystaniem ich wizerunku w reklamie Natala. Ten filmik doskonale pokazuje jak duży fun płynie z zabawy tym urządzeniem. Mało kto przejdzie koło takiego -smiechu- nieporuszony :)
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hah fake ale genialnie pomyślany .
 

Natirus

Użytkownik
Użytkownik
YouTube - Project Natal techno party

jakos przechodzi mi zapal kupna natala...
 

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
YouTube - Project Natal techno party

jakos przechodzi mi zapal kupna natala...
Jak to widzę to chce mi się smiać:DD
 

matiw95

Użytkownik
Użytkownik
YouTube - Project Natal techno party

jakos przechodzi mi zapal kupna natala...
Pompa straszliwa ^ ^ <lol2> hahahaha ^^
leże <lol2> ^^

tak jak mówiłem kupimy natala ze względów takich żeby patrzeć na kolegów robiących z siebie chore małpy ;DDD
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom