Nowe fotki z gorącej Afryki, rzućcie okiem na snajpera w akcji!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Sniper Elite III: Afrika to trzecia odsłona strzelaniny z elementami stealth, która trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz next geny już 27 czerwca tego roku. W sieci udostępniono nową galerię z tej gry.

Firma Rebellion przygotowuje dla nas tytuł osadzony w realiach drugiej wojny światowej. Mowa tutaj o Sniper Elite III: Afrika, które to zabierze nas do gorącej Afryki, gdzie staniemy do walki z nazistami.

Wygląda więc na to, że jeden człowiek z karabinem snajperskim potrafi zdziałać wiele. Jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam fragmenty rozgrywki, dziś czas na pokaźną galerię screenów. Trzeba przyznać, że wyglądają całkiem nieźle.

Najważniejsze cechy Sniper Elite III: Afrika:

  • Rozbudowana mechanika snajperska
  • Otwarta struktura map
  • Większy nacisk na elementy stealth
  • Ulepszono kamerę rentgenowską
  • Kampania na terenach Afryki
  • Tryb kooperacji


Produkcja trafi 27 czerwca na platformy Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste.




















 

Po|<ora

Banned
Użytkownik
Wygląda smakowicie.. :D
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Wygląda smakowicie.. :D
watch dogs też wyglądał a wyszła kicha.
watch dogsi uświadomili mi że dopóki gra nie wejdzie na rynek to nie ma co się zachwycać screenami.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
Niestety :D Ale jarałem się screenami z GTA 5 i po odpaleniu gry jarałem się jeszcze bardziej .

Taka to prawda.. Screeny podrasują itp, a później włączy się gry i tylko WTF? Zawsze mówię grę można ocenić dopiero wtedy jak zobaczy się (chociaż) prawdziwy gameplay :), a nie pseudo screenaski ;p

Jak chodzi o tą grę to jestem tylko ciekaw tych kill cam (czy jak to się nazywa bardziej fachowo) i nic więcej :)
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
watch dogs też wyglądał a wyszła kicha.
watch dogsi uświadomili mi że dopóki gra nie wejdzie na rynek to nie ma co się zachwycać screenami.
Ale akurat w tym wypadku Sniper Elite to sprawdzony tytuł, a trzecia część to jedynie aktualizacja tego co już jest :) Tak nawiasem mówiąc, to już mógłby się pojawić na rynku.
 

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Ja się jarałem GTA V i dla mnie wyszła kicha. Watch_Dogs dla mnie jest niesamowity. Sniper Elite na pewno nie będzie zepsuty, V2, NZA, NZA2 były super. Nie wiem jak 1 bo zakupiłem tylko V2 i NZA. Klimaty Afryki jest świeżością od ciemnych map wielu strzelanek.
 

Do góry Bottom