Nowe fragmenty z Alien: Isolation - nie uratuje nas technologia

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Przedstawiciele ze studia Creative Assembly od pierwszych informacji starają się pokazać, że ich nadchodzące dzieło pokaże nową jakość walki z "Obcym". Tym razem nie dostaniemy do ręki ogromnej spluwy i nie wystrzelamy wszystkich „Zielonych”. Tutaj zapowiada się na spokój, klimat i dużo straszenia. Nie wierzycie? Przekonajcie się!

O specyfice tego tytułu mówi się od samego początku. Graczom trudno przyzwyczaić się do myśli, że gra w uniwersum „Obcego” może zamienić się w survival horror. Jednak twórcy na każdym kolejnym materiale starają się nas przekonać, że ta wizja spodoba się fanom serii.

Przyglądam się temu projektowi od samego początku i myślę, że ta pozycja może zamieszać... Jasne, dużo zależy od rozgrywki, strasznych „momentów” i samej fabuły, ale jeśli autorzy z Creative Assembly nie zawiodą, to możemy otrzymać wyśmienitą produkcję.

Poniższy materiał przypomina mi odrobinę Outlast.

Film opiera się na kilku znanych i nowych scenach z gry, które są przeplatane wypowiedziami dyrektora kreatywny studia – Ala Hope’a.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Jako wierny FAN serii ALIEN (chodzi mi o film oczywiście) nie mogę doczekać się tej gierki....
Liczę że w końcu powstanie produkcja godna filmu i będzie tak samo klimatyczna jak film !
 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
Gra jak na razie zapowiada się dobrze tylko szkoda że to kolejny klon Amensia tak samo jak Outlast
 

Do góry Bottom