• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Nowe gry bez AP 2.5, pytanie.

Panicz

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Miałem dłuższą przerwę (od wejścia AP 2.5) w ogarnianiu informacji związanych ze scena piracką, więc mam kilka pytań.
Postaram się też udzielić max informacji by nie było niedomówień a łatwość odpowiedzi maksymalna.

Od czasu bana na konsole, patchowałem zawsze gry z różnych wave na wave 3 i normalnie nagrywałem obraz na płytkę.
Po wyjściu Assassina Brother..., nie wiedziałem że ma AP 2.5 i że aktualizuje dasha, więc odpaliłem normalnie, poszedł patch dasha i tu zaczęła się przeszkoda w postaci niemożliwości grania w nowe gry bez wgrania nowego flasha i robienia patchów AP 2.5.
Olałem sprawe uznając że dla dwóch gier narazie nie będę flashował konsoli i nadrobie zaległości w starszych grach.
Tak więc mam liteona z flashem extreme 1.51 i wgranym flashem z Assassina (nie miałem już możliwości odpalania gier przez ten potrójny patch).
Teraz dowiaduję się że Dead space 2 i nowy bulletstorm nie mają AP 2.5 i stąd moje pytanie.
Czy normalnie jak je ściągnę i wgram wave 3 w obraz to pójdzie to mi na konsoli ?
Przeszperałem całe forum i nie ma odpowiedzi na to pytanie, stąd zakładam temat, który pewnie nie tylko mnie się przyda.
Więc jeszcze raz. Mam liteona, flasha 1.51 i grałem we wszystko aż do wyjścia nowego Assassina i NFSa, przez zmianę wave na 3.
I chce tylko wiedzieć czy nowe gry bez AP 2.5 mogę odpalić starym sposobem czy to jednak już nie możliwe?
Pozdrawiam.

kkey

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam takie pytanie, bo nie chciałem zakładać nowego tematu: Czy jak mam Ixtreme 1.6 to pójdzie mi bulletstorm bez patchowania tylko z użyciem Activate.iso ?

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jeśli masz najnowszy dash to nie pójdzie, chyba że aktualizowane metodą 3x dash. Lecz tak czy siak czeka cię update softu w napędzie, grozi ci to oflagowaniem/banem

Pietuniek

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma, z tego co czytałem to grali już ludzie z dashem z Bulletstorma nie robiąc wcześniej metody 3x dash ponieważ nie posiadali gier z AP25 więc tej metody stosować nie musieli, ja osobiscie mam dasha 12611 (Bulletstorm posiada update 12625) z wcześniejszą metodą 3x dash i Bulletstorm mi śmiga, myśle ze ty będziesz musiał zainstalować dasha z Bulleta ale nie zaszkodzi spróbować z 12611, niestety ja sie już musze pożegnać z AC:B, NFS:HP czy Fable 3 do czasu gdy przerobie sobie na LT+, co do Dead Space 2 to powiem ci za jakieś pół godziny czy mi śmiga, jeśli tak to nie ma AP25 bo do tej pory sprawdzałem tylko wyżej wymienione i niestety już nie śmigają :p Dodaje że Bulletstorma jak i wszystkie gry mam przerobionego na wave 2 ale co do tematu z activate.iso to jestem zielony. Gry bez AP25 możesz na bank odpalić starym sposobem, przynajmniej w moim wypadku to nadal działa więć myśle że u ciebie też powinno.

PS. Sory troche zamieszałem w poście ale starałem sie odpowiedzieć na 3 posty na raz więc mam nadzieje że sie połapiecie :D

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
Z nowym dashem nie beda dzialay tylko gry z zabezpieczeniem AP25. Wszystko inne bedzie dzialalo normalnie i nie bedzie oflagowywalo konsoli

kkey

Użytkownik
Użytkownik
Aha czyli ja też nie mam się czego obawiać że mi nie pójdzie ? (A tak po za tym to BANA już mam :D) A jeśli już raz uruchomiłem grę z AP 2.5 na tej mojej przeróbce 1.6 to i tak będzie mi działał bulletstorm z Activate.iso czy nie ? (Dasha mam 12611)

Evill

Użytkownik
Użytkownik
ja mam taki problem , mam IX 1.6 i jak nagrałem bulletstorma to mam tylko komunikat "odtwórz dvd" , więc jak mam tą nową aktualizacje z gry zainstalować ?

ulik10

Użytkownik
Użytkownik
ja mam taki problem , mam IX 1.6 i jak nagrałem bulletstorma to mam tylko komunikat "odtwórz dvd" , więc jak mam tą nową aktualizacje z gry zainstalować ?
Pewnie źle nagrałeś, ja tak miałem jak na vave 3 nie zmieniłem dead space

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam pytania -

Jaki jest najnowszy dash? (Ten co dodaje AP25 do Codów i Halo)
Jaki jest wymagany dash do gry w Bulletstorma?

Daniel13334

Świeżak
Świeżak
Witam
nie chcę zakładać nowego tematu więc napiszę tu, mam ixtreme 1.6 i naped liteon oraz używam Activate ISO.
Grałem w COD BO aż poprosiło o aktualizacje, po niej już nie odpalił COD BO, COD MW2 ani NFS HP;/
wiem że to ma związek z tym całym AP2,5 i nowym dash-em ale mam pytanie czy jest jakaś możliwość żeby te gry mi znów odpalały? (przed aktualizacją działały normalnie)

Do góry