nowe gry

oscar4

Świeżak
Świeżak
witam , mam problem z nowszymi grami . mój xbox ma napęd hitachi przerobiony jakieś 2 lata temu , z tego co wiem wtedy była tylko jedna przeróbka tego napędu i wszystkie gry chodziły . miałem jakiś rok przerwy z konsolą . ostatnio nagrałem nfs shift 2 na płytkach verbatim i napęd ich nie widzi tylko pisze otwórz napęd . w abgxie wszystko jest ok . nie jest to pierwsza gra jaką nagrałem
 

misiek222

Użytkownik
Użytkownik
niestety .. Twoja przeróbka jest jakieś100 lat za murzynami ... Musisz zainwestować w przeróbkę LT 2.0, na dziś dzień ruszą Ci na niej wszystkie gry. Skoro miałeś taką przerwę, to masz masę zaległości, więc przeróbka Ci długo posłuży ;)
 

oscar4

Świeżak
Świeżak
czyli żadne paczowanie lub activateiso nic nie pomoże ?
 

paulos2009

Użytkownik
Użytkownik
nie pomoże
 

oscar4

Świeżak
Świeżak
więc czym musiał bym ją przerobić żeby chodziły nowe gry ?
 

misiek222

Użytkownik
Użytkownik
nie urażając Ciebie i Twojej wiedzy ... Średnio się jednak orientujesz w temacie .. Poszukaj Osoby, która Ci konsole przerobi .. Będzie miał pewność i spokój :)
 

oscar4

Świeżak
Świeżak
chodzi mi o to jaką wersję mają mi przerobić , żeby mi kitu nie wcisneli
 

misiek222

Użytkownik
Użytkownik
napisałem już Ci wyżej ... LT 2.0
 

maxrozrywka

Banned
napisałem już Ci wyżej ... LT 2.0
Zależy jaki ma napęd bo na Hitachi jeszcze nie ma.
 

misiek222

Użytkownik
Użytkownik
A no właśnie ... Oddaj Xboxa i Koleś Ci przerobi na najwyższą jaka jest dostępna dla Twoje napędu. Tej najnowszej, jak pisze Kolega powyżej, na Hitachi jeszcze nie ma, więc albo czekasz, albo robisz taką jaka jest
 

pepesza

Użytkownik
Użytkownik
ja na twoim miejscu bym nie czekał, tak szybko to chyba nie będzie
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
ja nie chcesz grać gier z xgd3 i na live to zmiejszaj wave w grach a lt 2.0 na twój napęd czekaj
 

Do góry Bottom