Nowe info o AP 2.5, ssv 3 od C4Eva

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

noname

Użytkownik
Użytkownik
Dalsza część rozmowy z C4Eva odnośnie AP 2.5 i SS v3:

>> C4Eva talked a bit more about the new AP2.5 (Anti-Piracy v2.5) protection and answered some questions in #FW@EFnet.

[+c4eva] just a word of warning on the sed "disc swap" [note x-s: see our x360SED v1.0 news], although this passes the timing check, ap25 also returns data from its check which will be wrong with the wrong disk and will get you banned!

[+c4eva] the trigger for ap25 is still being investigated, but assume a list of titles of some sort or some check, not the xex!
[+c4eva] no ap25 traffic was ever logged with fifa 09

[**] c4eva, it is known yet whether AP2.5 can flag you in an offline state?
[+c4eva] **:yes it can
[+c4eva] console flag

[***] SSv3 just for ap2.5 games or all others?
[+c4eva] ssv3 will be required for any game that activates ap25

[****] c4eva: does that mean old games that dont have ap25, that we burned, as ssv2 are safe?
[+c4eva] ****:yes

[*****] c4eva do you think it is possible that they activate ap25 with a title update on old games?
[+c4eva] possible

[*****] c4eva is it a bad idea playing a retail ap25 game on current fw too ?
[*****] well obv. for new dash
[+c4eva] *****:should be fine
Z rozmowy wynika, że każdy twórca gry może uaktualnić swoją starszą grę do AP 2.5 i wtedy będzie trzeba wypalać od nowa wszystkie uaktualnione gry dodając ss v3 :( Poza tym AP 2.5 oflagowuje konsolę offline.
 

C3b3k

Użytkownik
Użytkownik
Ale wiadomo już czy tylko oflagowuje czy może coś zablokować?
 

MOSZEUSZ

Użytkownik
Użytkownik
Trzeba wziąć pod uwagę ludzi posiadających Samsunga (nie "spoof`owany"). Według C4Eva napędy te nie obsługują AP 2.5, więc ich posiadacze (m.in. ja) w teorii powinni się czuć bezpiecznie (w teorii...).
 

szela_512

Banned
Myślę , że twórcy gier nie będą odświerzać gier (np MW 2) , po to , rzeby zwalczyć piratów.;)
Pewnie będą wychodzić nowe tytuły z tym zabezpieczeniami.;)
Ja mam LT 1.1 i napęd Liteon V3(niestety zrobiłem Flash na allegro 2 tygodnie temu , i znowu będe musiał wysyłać do ponownego Flasha , jak wyjdzie i troche stanieje LT+)

Pozdrawiam.;)
 

Galba

Użytkownik
Użytkownik
hmm jeśli ja nie podłączam x'a do neta i nie mam nowego dasha itp to chyba mi się nic nie stanie jak będe grał w gierki co nie?
 

regeman85

Użytkownik
Użytkownik
pytanie do tych ktorzy odwiedzaja zachodnie fora i szukaja informacji
moze ktos natknął sie na informacje czy gry na kinecta ktore sa obecnie do sciagniecia tez maja zabezpieczenia jak fable?
moze troche za wczesnie pytam ale jakby ktos gdzies wyczytal to prosze napisac
 

kopciuch

Użytkownik
Użytkownik
I jak to w końcu jest czy te nowe gry tylko oflagowują konsolę i chodzą, czy oflagowują i w ogóle się nie uruchamiają?
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
masakra jakaś... Lepiej zostać przy starym dashu i nie aktualizować go, przynajmniej nie oflaguje nam konsoli:)
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Nowe gry na nowym dashu oflagowują konsolę i uniemożliwiają odpalenie takiej gry. Było już o tym w Aktualnościach. Jak chcecie dowiedzieć się więcej xbox-scene.com
 

kurdt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a jak nie zaktualizuje dasha a mam 1.51 ix to mozna grac?? fable mi smiga call tez.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dalsza część rozmowy z C4Eva odnośnie AP 2.5 i SS v3:



Z rozmowy wynika, że każdy twórca gry może uaktualnić swoją starszą grę do AP 2.5 i wtedy będzie trzeba wypalać od nowa wszystkie uaktualnione gry dodając ss v3 :( Poza tym AP 2.5 oflagowuje konsolę offline.
Jak dorzucą AP 2.5 do starych gier to jaki problem poprosić kogoś o upload jednego z pierwszych obrazów po premierze i ściągnąć ten starszy obraz i wypalić z SS v2?
 

rbej

Użytkownik
Użytkownik
Ciężkie jest życie złodzieja...

Tyle pytań i wątpliwości...

A wystarczy być uczciwym człowiekiem i żyć spokojnie.
 

dzemik2009

Użytkownik
Użytkownik
pytanie do tych ktorzy odwiedzaja zachodnie fora i szukaja informacji
moze ktos natknął sie na informacje czy gry na kinecta ktore sa obecnie do sciagniecia tez maja zabezpieczenia jak fable?
moze troche za wczesnie pytam ale jakby ktos gdzies wyczytal to prosze napisac
Witam
Ja ściągnąłem taką grę jak Fighters_Uncaged_XBOX360-CCCLX i normalnie się uruchamia tylko ze wypisuje komunikat ze brak Kinecta.Niema takich objawów jak z Fable3.
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Być może tylko w Fable III zrobili ap 2.5. Czas pokaże może była to taka próbka(podobnie było z fifą 09) pożyjemy zobaczymy może tylko w Fable III coś takiego miało miejsce tak po za tym to było później z tym dość dużo kłopotów w tym ja je miałem ,bo nie chodziło mi oryginalne Fable III WtF?!.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ciężkie jest życie złodzieja...

Tyle pytań i wątpliwości...

A wystarczy być uczciwym człowiekiem i żyć spokojnie.

Po co ten post? Nie wnosisz nic do tematu to się nie wypowiadaj ...

Nie no pewnie narazie te zabezpieczenia będą posiadać gry prosto z M$ a dopiero później zaczną je dorzucać do innych tytułów... Więc jeszcze Assassin's Creed Brotherhood powinien latać spokojnie :)
 

szczygiell87

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawi mnie jedna rzecz. Czy na nowym dashu, odpalając kopie zapasową z wave 6 i ssv1 (np.: Black Ops) też można zostać oflagowanym i gra przestaje działać? Do tej pory dogrywanie ssv2 do gier z Wave>3 było potrzebne do grania online. Teraz sprawa się zmienia i do offline również? Moja wątpliwość wynika z tego fragmentu:
[****] c4eva: does that mean old games that dont have ap25, that we burned, as ssv2 are safe?
[+c4eva] ****:yes
 

Szark

Użytkownik
Użytkownik
Ciężkie jest życie złodzieja...

Tyle pytań i wątpliwości...

A wystarczy być uczciwym człowiekiem i żyć spokojnie.
Rbej jeśli uważasz, że kupowanie gniotów po 200 zł sprawi, iż moje życie będzie spokojniejsze to jesteś po prostu głąbem.Co najwyżej zzniszczyłbym coś w domu ze złości.
 

kopciuch

Użytkownik
Użytkownik
Na tym xbox-scene pokazują jakiegoś mod-chipa (x360SED v1.0 'Stealth Eject' Chip ), którego trzeba wlutować pomiędzy płytę główną konsoli, a napęd DVD. Chip ten obchodzi zabezpieczenie AP 2.5 Mam nadzieję, że to nie jest ostateczny sposób na obejście tego nowego zabezpieczenia. Wolałbym jakiś prostszy - flashowy sposób, a nie jakieś urządzonko, które nie dość, że będzie pewnie trochę kosztować to jeszcze trzeba coś majstrować lutownicą w konsoli.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
na pewno bedzie lepszy sposob mowie wam w grudniu bedzie LT+ a na dniach pojawi się jakiś patcher czy coś zeby obejsc zabezpieczenia coś w stylu vave
 

noname

Użytkownik
Użytkownik
Na tym xbox-scene pokazują jakiegoś mod-chipa (x360SED v1.0 'Stealth Eject' Chip ), którego trzeba wlutować pomiędzy płytę główną konsoli, a napęd DVD. Chip ten obchodzi zabezpieczenie AP 2.5 Mam nadzieję, że to nie jest ostateczny sposób na obejście tego nowego zabezpieczenia. Wolałbym jakiś prostszy - flashowy sposób, a nie jakieś urządzonko, które nie dość, że będzie pewnie trochę kosztować to jeszcze trzeba coś majstrować lutownicą w konsoli.
[+c4eva] just a word of warning on the sed "disc swap" [note x-s: see our x360SED v1.0 news], although this passes the timing check, ap25 also returns data from its check which will be wrong with the wrong disk and will get you banned!
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom