Nowe informacje o detektywistycznym thrillerze L.A. Noire

elosiema

Banned
Ja narazie grzecznie zapytałem się Cenegi , czy wogóle jest to w jej mocy , aby spolszczyć L.A. Noire , czekam na odpowiedź.
W jej mocy? chłopie to jest duża firma,wystarczy że zatrudnią paru dobrych tłumaczy i nie ma pierd.... tak jak to z translatorem na gtapolska.Nie wiem ile się tłumaczy takie gry,ale jak ktoś biegle mówi po angielsku to raczej więcej jak 2 tygodnie to mu nie zajmie.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
,,mocy'' to taka metafora zdania ,, ruszą d*pska ''
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
No,no,no czekam na ta gre !
na 100% Hicior ~!
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Rock mam nadzieję że nie zawiedzie
Już nie mogę się doczekać jakiegoś Gameplaya :D
 

T0Mmy

Banned
na taką gre czekałem długo i wkrótce będzie wkońcu coś innego niż zabijanie 30 wrogów przez jednego człowieka . Założe sie że niektórzy ją ostro skrytykują bo będą myśleli że to mafia 2 lub GTA4
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No może być bardzo ciekawie, R* nie wyda pod swoją banderą bele czego :p
 

Krzysiekx27

Użytkownik
Użytkownik
Skoro rockstar to o wersji pl możemy zapomnieć ale gra na pewno będzie wielkim hitem zresztą jak wszystkie produkcje Rockstara
 

elosiema

Banned
Skoro rockstar to o wersji pl możemy zapomnieć ale gra na pewno będzie wielkim hitem zresztą jak wszystkie produkcje Rockstara
Chciałeś powiedzieć cenega?rockstar nie ma tu nic do rzeczy to wydawca tłumaczy gry.
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Chciałeś powiedzieć cenega?rockstar nie ma tu nic do rzeczy to wydawca tłumaczy gry.
rockstar jest wydawca LA Noire na Swiecie, Cenega bierze od Rockstara i wydaje w Polsce, oni na konsole nie spolszczaja gier, nie ma szans.
 

elosiema

Banned
rockstar jest wydawca LA Noire na Swiecie, Cenega bierze od Rockstara i wydaje w Polsce, oni na konsole nie spolszczaja gier, nie ma szans.
Dlatego od tego są protesty itp.
 

Do góry Bottom