Nowe kopie zapasowe psują LT

divao

Użytkownik
Użytkownik
Mam w Xboxie360 LT2.0, chciałem zagrac w najnowsze Army of Two The Devils Cartel z kopii zapasowej, ale przeczytałem, że jakiś update psuje LT 2.0, o co w tym chodzi? Można grac bezpiecznie? Da się ominąć ten update?
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Army of two wymaga najnowszej aktualizacji 16203,a co za tym idzie przestaną działac gry xgd3 i bedziesz musiał zrobic LT3
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Tutaj chodzi o aktualizację dasha to ona usuwała lt z napędu jeśli masz niższy dash niż 13146 to ustnie ci przeróbkę jeśli wyższy to możesz spokojnie aktualizować oczywiście polecam z pena najbezpieczniej bo z płyty z grą bywa różnie i nigdy nie ma pewności że jest dobrze nagrana . Polecam poczytać jeszcze tutaj xboxforum.pl/dash-200/czy-aktualizacja-usunie-mi-przerobke-150688/ i dla potomstwa jeśli po aktualizacji przestały wam działać gry xgd3 to czyścimy pamięć podręczna wszystkich nośników
 

divao

Użytkownik
Użytkownik
W danych systemowych mam:
D:2.0.14719.0
czy to pewniak, że aktualizacja nie usunie mi przeróbki?

Druga sprawa - jak sprawdzić czy moja konsola odczytuje z pendrive'a gry?
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Przestaną działac gry xgd3 czyli te pow.8GB co do xgd2 beda dzialac normalnie,po tym jak zaktualizujesz to na pewno przestaną działac xgd3 ale mozesz spróbować tego how to remove unsupported disc error gwareancji nie dam ze bedzie działac ale pomogłem tym kilku osobom:)
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Żeby grać z pena musisz mieć przeróbkę rgh . Przy lt możesz co najwyżej zainstalować grę na pena jak na dysk ale płytę w napędzie musisz mieć . Aktualizaje zainstaluj z pena i tak będzie ci działać spokojnie aktualizuj
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Daj znać na pw jak przestaną działac gry XGD3:)
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Przestan siać panikę ta twoja cudowna kabinacja to nic innego jak czyszczenie pamięci podręcznej o czym pisałem post wyżej i o tym to już każde dziecko wie więc Ameryki nie odkryłeś
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Po co sie spinasz nie wiem czy to takie zwykle czyszczenie pamięci podrecznej pod tytułem Usuń aktualizacje systemu heh nie bede sie tutaj z Toba sprzeczał napisałem do goscia ze jak przestana mu dzialac xgd3 to niech wali do mnie a na pewno przestaną.
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
W tym linku co podałes jest kabinacją przycisków to jest dokładnie to samo co czyszczenie pamięci podręcznej w opcjach dysku masz taką opcję i tak się działo nie tylko z tą 16202 aktualizacja tylko już kilka wcześniej
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Wiem bo zaczelo sie od dasha 15574 i napisz mi w takim razie dlaczego po wklepaniu tej kombinacji wyskakuje okienko ze mam potwierdzic usunięcie aktualizacji i ze konsola uruchomi sie ponownie,czy przy zwyklym czyszczeniu pamieci podrecznej masz taki komunikat?
Proponuje uwaznie wklepac tą kombinacje i zobaczyc co sie dzieje:)
 

divao

Użytkownik
Użytkownik
Skonczcie sie klocic i powiedzcie co mam robic?! Moge bezpiecznie aktualizować z moim dashem D:2.0.14719.0 czy nie, bedzie dzialac te Army od Two?
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Rób spokojnie wszystko będzie dobrze i a propo nie mam takiego komunikatu ale to że u Ciebie taki komunikat wyskakuje to też dziwne bo napewno nie usuwa aktualizacji tylko jakieś pliki tymczasowe
 

divao

Użytkownik
Użytkownik
i gra bedzie chulać? Mimo, że mam 2.0 LT? nic sie nie zepsuje? Wole być pewny, bo nie chce stracić znów czasu i kasy na przeróbke :/
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli dobrze nagrasz i dograsz topology pod lt2 to tak . Mam nadzieję że nagrywałes już gry xgd3 pod lt2 ?
 

divao

Użytkownik
Użytkownik
Nie ^^ Jakiś poradnik?
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-134487/ jak byś czegoś nie rozumiał pisz na gg
 

divao

Użytkownik
Użytkownik
i wszystkie gry nawet te stare mam nagrywać tym sposobem i bankowo bedzie działac?
i musi być płyta verbatim, czy może być gorsza? np. do tych starszych gier, bo pewnie do nowszych to lepiej nie?
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Xgd2 nagrywasz normalnie z zabezpieczeniem ap 2.5 inaczej tych gier jest tylko 6 , a xgd3 też inaczej ale w tym tutku masz wszystko opisane a nie chcę mi się pisać bo by mi dnia brakło przeczytaj tutka i jak byś czegoś nie rozumiał to na gg mi pisz
 

divao

Użytkownik
Użytkownik
A na moim dashbordzie (D:2.0.14719.0) z LT 2.0 mogę grać w oryginalnego Max Payne 3 przez internet?
 

Do góry Bottom