Nowe logo XboxForum.pl

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

marstyle

Użytkownik
Użytkownik
Pobawiłem się troche sam, wzorując się na logo autora :p na tyle co ogarniam photoshopa, to na mój gust dobrze byłoby mniej więcej tak:

 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zmiana loga jest wytyczaniem nowych ścieżek? No tak, tym logiem podbijemy internet! Gdyby ludzkość Twoim sposobem interpretowała słowa 'trzeba iść z duchem czasu, trzeba wyznaczać nowe ścieżki' to w chwili obecnej walczylibyśmy ze sobą maczugami i koczowali w poszukiwaniu nowych ziem.
Nie wiem, czy zauważyłeś, ale wszystkie (większość) dużych marek zmienia swoje brandingi. Patrz PZU, WARTA, PEPSI (to już dawniej), itd. Zmiany są potrzebne, zmiany są dokonywane wtedy, kiedy potrzebne jest odświeżenie wizerunku. Ja, jako projektant poprzedniego logotypu, wiem, że był on robiony na poczekaniu i wiem też, że w ciągu tego 1,5 roku dość znacząco rozwinąłem się jako artysta i projektant i WIEM, że nowa oprawa wizualna będzie LEPSZA.

Ludzie ogólnie źle przyjmują zmiany, czy to Gamezilla, czy to YouTube, czy właśnie PZU, itd. Przyzwyczajenia robią swoje, ale to kwestia czasu, by przyzwyczaić się do nowych 'zasad'.


Jasne, można zmienić logo, ale pytanie po co? Obecne jest w porządku, ma rok o ile się nie mylę. Twoje projekty z koniczynką od razu kojarzą mi się z 4chanem :D
To nie koniczynka, to wizualizacja 'falowa' X'a. Mógłbym zrobić prezentacje wizualizującą powstawanie tego symbolu, ale widzę, że jest to bezcelowe. Dostałem 'propsy' od kolegów po fachu, Wy to zjechaliście, no cóż, tak bywa przy odważnych posunięciach. Przygotowałem drugi zestaw, znacznie prostszy do odbioru dla 'przeciętnej publiki' i widzę, że jest lepiej.


Cholera, widzę że na forum 'coś się dzieje' - nowe logo, koszulki forumowe - jest aż tak źle? Zadaję te pytanie całkowicie poważnie, bo ja zwykły użytkownik widzę że aktywność na forum BARDZO spadła w porównaniu do tego co działo się parę miesięcy wcześniej. Aktualności prawie całkowicie wymierają, a szkoda bo to mój ulubiony dział. Trzymają się jeszcze pirackie działy i 'Dla Świeżaków' - źle się u nas dzieje, źle!
W wakacje zawsze jest większa frekwencja na forum, a w okolicach nowego roku spada. Forum ma się gorzej, ale jest to spowodowane właśnie prowadzoną modernizacją wszystkiego. Zapewniam Was, że XBOXforum.pl będzie się bardzo fajnie rozwijało w 2013 roku ;) Nowe logo, jak już wspominałem, powstaje, bo ja sam stwierdzam, że przy poprzednim nie osiągnąłem 'pełnej satysfakcji'. Koszulki były w planach już tyle razy, że szkoda gadać - trzeba w końcu przejść do czynów i je 'uszyć' :D

BTW. przepraszam za zaniedbanie Aktualności, w międzyczasie ogarniam też swoje projekty, szkołę, pracę i życie prywatne, ale spokojnie - niedługo wszystko się ustabilizuje ;)

Trzymajcie za nas kciuki i rozwijajcie forum razem z nami, a będzie dobrze ;)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ogólnie rozumiem Wasz hejting, zauważyłem, że ludzie kompletnie nie lubią zmian. Zmienili wygląd Gamezilli - płacz, nowe YouTube - płacz, itd., itd.
Trzeba iść z duchem czasu, trzeba wytyczać nowe ścieżki, a nie trzymać się stylizacji sprzed 5 lat.
Przeglądajcie od czasu do czasu behance, digarta, deviantarta, bo jesteście strasznie zacofani, koledzy ;)
Niech będą zmiany, proszę bardzo, ale czy muszą one być na siłę i tym bardziej zmiany na gorsze? Zapodaj dobre logo to ludzie je wybiorą, najwidoczniej wszystkie obecne się użytkownikom nie podobają.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Niech będą zmiany, proszę bardzo, ale czy muszą one być na siłę i tym bardziej zmiany na gorsze? Zapodaj dobre logo to ludzie je wybiorą, najwidoczniej wszystkie obecne się użytkownikom nie podobają.
Na siłę? Na gorsze? Widziałeś, żeby YouTube, PKO, czy nawet Gamezilla pytała kogokolwiek o pozwolenie na zmianę wyglądu? Na gorsze? Ostatnie zestawy nie zbierają (z tego, co widzę) złych 'recenzji', podobnie jest na Facebooku, więc...?
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli chodzi o koniczynkę z pierwszego postu to widziałem przewagę narzekań.
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mnie się najnowsze propozycje podobają. Ogólnie nie jestem w tej kwestii wybredny, jestem jak najbardziej za takimi zmianami.
Swoją drogą, #QwerTaj - dobra robota! ; )
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odp: Nowe logo XboxForum.pl

Na siłę? Na gorsze? Widziałeś, żeby YouTube, PKO, czy nawet Gamezilla pytała kogokolwiek o pozwolenie na zmianę wyglądu? Na gorsze? Ostatnie zestawy nie zbierają (z tego, co widzę) złych 'recenzji', podobnie jest na Facebooku, więc...?
Jezeli tak stawiacie sprawę jak Fb czy Yt to po co w ogóle się pytacie które logo im się podoba skoro i tak dacie takie jakie wy wybierzecie a nie userzy. Gdyby zależało wam na opinii userow dalibyscie parę przykładów od siebie i od nich i zrobili glosowanie

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Nowe logo XboxForum.pl

Sweeterek bo my jestesmy stare zgredy...a loga widzicie bo fajnie hejtujecie Qwertaja a zgredakcja z forum lubi sie nad nim pastwic :))))

Qwertaj :-*
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odp: Nowe logo XboxForum.pl

To nie chodzi nawet o to,doceniam ludzi chcących coś wnieść nowego i podziwiam ich za to ile chęci w to wkładają ale pisanie o tym że FB czy YT nie patrzył na użytkowników wprowadzając zmiany jest nie na miejscu moim zdaniem bo trzeba było wprowadzić nowe logo i nikogo nie pytać się o wybór,sądzę że połowa userow nawet nie zauważyła by zmiany a co fo trendów. Które idę z duchem czasu fakt,że trzeba się z nimi żyć ale nie trzeba sue z nimi godzić,teraz narzucili nowa mode ba hipsterow i te inne rurki na ***** i facet nie wygląda jak facet tylko jak pipka z zacnym koprem pod nosem.... Żyje z tym ale ich nie toleruje i to nawet nie chodzi o to że lubię latać w dresie,bo w dżinsy też jak jest okazja to się przyodzieje,mi chodzi poprostu o wolnosc słowa,nie każdemu musi się coś podobać,YT wykonał krok bez informacji dla użytkowników,nasze forum wyciągnęlo rękę w stronę użytkowników pokazując liga które być może wprowadza,ale co z tego skoro usłyszeli negatywne opinię na temat koniczynki i już jest spór. Mi ogólnie obojętne jakie logo będzie,ją wchodzę na forum dowiedzieć się nowych rzeczy a nie oglądać logo . Szczęśliwego Nowego Roku chłopaki,jak to mówił mój dziadek " beczkę wina i stosunku co godzina"
Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.
 
T

Turin

Guest


A tak na poważnie, to opcje z padem zamiast x-a w kształcie koniczynki zdecydowanie lepsze ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To nie chodzi nawet o to,doceniam ludzi chcących coś wnieść nowego i podziwiam ich za to ile chęci w to wkładają ale pisanie o tym że FB czy YT nie patrzył na użytkowników wprowadzając zmiany jest nie na miejscu moim zdaniem bo trzeba było wprowadzić nowe logo i nikogo nie pytać się o wybór,sądzę że połowa userow nawet nie zauważyła by zmiany a co fo trendów. Które idę z duchem czasu fakt,że trzeba się z nimi żyć ale nie trzeba sue z nimi godzić,teraz narzucili nowa mode ba hipsterow i te inne rurki na ***** i facet nie wygląda jak facet tylko jak pipka z zacnym koprem pod nosem.... Żyje z tym ale ich nie toleruje i to nawet nie chodzi o to że lubię latać w dresie,bo w dżinsy też jak jest okazja to się przyodzieje,mi chodzi poprostu o wolnosc słowa,nie każdemu musi się coś podobać,YT wykonał krok bez informacji dla użytkowników,nasze forum wyciągnęlo rękę w stronę użytkowników pokazując liga które być może wprowadza,ale co z tego skoro usłyszeli negatywne opinię na temat koniczynki i już jest spór. Mi ogólnie obojętne jakie logo będzie,ją wchodzę na forum dowiedzieć się nowych rzeczy a nie oglądać logo . Szczęśliwego Nowego Roku chłopaki,jak to mówił mój dziadek " beczkę wina i stosunku co godzina"
Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.
Nie pasowało Wam z koniczynką - zrobiłem kolejny zestaw. Zauważ, że macie wpływ na wybór, gdybyście go nie mieli, koniczynka już dawno wisiałaby na górze.

Trendy... nie wiem, jak możesz porównywać rurki do nowych nurtów artystycznych, serio :D
 

hiroshima

Świeżak
Świeżak
Jeśli chodzi o loga z pierwszego postu to drugie, a z ostatniego pomysłu pierwsze logo z pierwszego zestawu. Te z fioletowymi akcentami w ogóle nie kojarzą się z Xem.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odp: Nowe logo XboxForum.pl

Nie pasowało Wam z koniczynką - zrobiłem kolejny zestaw. Zauważ, że macie wpływ na wybór, gdybyście go nie mieli, koniczynka już dawno wisiałaby na górze.

Trendy... nie wiem, jak możesz porównywać rurki do nowych nurtów artystycznych, serio :D
No normalnie tu i tu trendy idą do przodu. Kiedyś ubiór był prosty,dzinsowa kurtka podarte spodnie tak samo grafika(wzoruje się na podstawie np reklam sklepów) albo samochody,to że nowsze i ładniejsze wcale nie oznacza lepsze,ją np z chęcią zamiast Audi a5 polatal stara S klasa. Ale nie ma co dyskutować,ważny jest wkład i to że ktoś wkłada w to serce i to ty jesteś ta osoba :) powodzenia przy dalszych pracach. @ up całkiem całkiem

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

hiroshima

Świeżak
Świeżak
Mam jeszcze propozycję połączenia loga z pierwszego zestawu z logiem xboxa, trochę nie dokładne bo robione na szybko:


Na podstawie loga Qwertaja
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Nie pasowało Wam z koniczynką - zrobiłem kolejny zestaw. Zauważ, że macie wpływ na wybór, gdybyście go nie mieli, koniczynka już dawno wisiałaby na górze.

Trendy... nie wiem, jak możesz porównywać rurki do nowych nurtów artystycznych, serio :D
Zamiast narzucać całemu forum Twoje logo, zróbmy dwa głosowania. Pierwsze - czy w ogóle ludzie chcą nowego loga, a drugie (jeśli będą chcieli) jakie to logo chcą - projekty Twoje, jak i innych użytkowników. Zobaczymy co chce większość, tak będzie najuczciwiej.

No popatrzcie, głupie logo a ile zamieszania! ;)
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No popatrzcie, głupie logo a ile zamieszania! ;)
A mówiłeś, że na forum się nic nie dzieje :D
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Też byłbym za losowaniem,tak było by najuczciwiej.
P.S Taka afera wyszła z tym logo,że się nie dziwie jak PiS zacznie robić przemarsz w Warszawie,a w mediach pojawią się pogłośki o trotylu na ołówku Qwertaj-a ^^
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zobaczymy co chce większość, tak będzie najuczciwiej.
Zdajesz sobie sprawę z tego, że demokracja to najgłupszy system na świecie?
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Zdajesz sobie sprawę z tego, że demokracja to najgłupszy system na świecie?
No tak, wiesz lepiej co całemu forum się spodoba, prawda? ;)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No tak, wiesz lepiej co całemu forum się spodoba, prawda? ;)
Nie, nie, tutaj już abstra***e od forum, taką tylko anegdotkę 'zapodałem' ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom