Nowe materiały graficzne z Arcania: Gothic 4

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

trochos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie mogę caly czas uwiezyc ze Gothic będzie na Xklocka,to najlepsza gra RPG;)
 

Asster PL

Użytkownik
Użytkownik
Gothic 1 i 2 to byly najlepsze gry RPG w jakie gralem . 3 mi juz nie podeszla. Zdecydowanie wybiore Gothica , poniewaz uwazam ze Fable 2 bylo jakas wielka pomylka , fail'em ze strony LionHead . Zupelnie inny klimat , inne doznania niz te z "jedynki".
 

Kris22

Użytkownik
Użytkownik
A 4ka na x'a będzie z dubbingiem/napisami pl??
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Na GOLu pisze, że pełna polska wersja językowa. Jednak ile w tym prawdy?
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Ja czekam na The Elder Scrolls V :)
Święte słowa, moim zdaniem dopiero TES V będzie nowym najbardziej udanym rpgiem. Od czasów TES IV nie przypadł mi do biustu żaden rpg (może trochę Wiedźmin), więc ciągle czekam na 5 część. No ale o nim nic jeszcze nie słychać, więc zapewne w najbliższym czasie zainteresuję się Gothic 4, Fable 3 i Two Worlds 2 (no i pewnie Wiedźminem 2). Screeny z Gothica 4 wyglądają ciekawie.
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Super ta trawa wygląda .
 

Modzio

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to będzie nawet dobry RPG ale się na 100 % nie będzie równał Gothic 1 & 2
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Na GOLu pisze, że pełna polska wersja językowa. Jednak ile w tym prawdy?
Już jest na 100% potwierdzone to, że będzie pełna lokalizacja na xboxa ;) Co dla mnie jest wielkim plusem bo jak na razie każda część była bardzo dobrze zlokalizowana...
 

jamal013

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dla tych, co boją się o cięcia na xboxie. Uspokoję Was, wiodącą platformą jest xbox 360.
 

matiw95

Użytkownik
Użytkownik
nie przepadam za tą grą...ale mam nadzieje że ta część wyjdzie im w końcu dobrze :]
 

Galba

Użytkownik
Użytkownik
Oo i podoba mi sięże będzie PL na x'a:p Teraz tylko musze naprawićx'a i czekać aż wyjdą gierki;p ;/
 

daardevil

Użytkownik
Użytkownik
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=Cj8yfqEnvmc[/YOUTUBE]

Najnowszy gameplay z Arcanii. Nie wiem czy dobrze myślę ale chyba nikt go jeszcze nie dawał na xboxforum.

Aha i jeszcze zacytuję wam słowa producenta(Link do wywiadu):

"Wiodącą wersją gry jest ta na Xbox 360"

Pozdro i przepraszam jeśli już było.
 

xERko

Użytkownik
Użytkownik
To już nie ten sam Gothic, i co to ma być, wykrzykniki nad głowami jak w WoW'ie, masakra :(

 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Oglądnąłem filmik i jakoś mnie nie porwał ten Gothic. Przynajmniej graficznie dosyć mocno wymięka przy naszych Wiedźminach. No ale zobaczymy co pokażą na E3.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
To już nie ten sam Gothic, i co to ma być, wykrzykniki nad głowami jak w WoW'ie, masakra :(

możliwe, że będzie można je wyłączyć bo np mapkę w prawego górnego rogu podobno się da... nawet mówiono, że będzie można wszystko z ekranu wyłączyć i grać jak w starego gothica i cieszyć się co chwile sięgając po mapę ;d
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom