Nowe pocztówki z Dead Island

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Groszq

Banned
Użytkownik

Zespół Techlandu pracujący nad Dead Island wysłał kolejne pocztówki, na których uwieczniono krwiożercze zombie. Cóż, wyglądają przepięknie.

Polska produkcja coraz bardziej utwierdza graczy w przekonaniu, że nawet rodzime firmy mają szansę konkurować z takimi molochami jak Electronic Arts. Po najnowszych screenach widać, że jakością grafiki Dead Island jest produktem z najwyższej półki.

Ciekawe jak zostały zrealizowane inne aspekty rozgrywki? Jeżeli będą tak dobre, jak wykonanie graficzne to znów na szczycie przebojów będzie mieli szansę ujrzeć grę z polskiego poletka.

Zobacz galerię na Nowe pocztówki z Dead Island
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
Muszę przyznać że grafika jest ładna oby grywalność też była dobra :), ale wnerwia mnie to że w Polskich grach nie ma polskiego dubingu tylko są napisy :(
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Zaryzykuję stwierdzenie, że screny jakie zostały dzisiaj pokazane, są ładniejsze od tych które przedstawiali nam panowie z Cryteka ;)

Ciekawe jak poradzą sobie nasze maszyny z wygenerowaniem grafiki ;)
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Tank na pierwszym screenie? :D
Ładnie to wygląda, ale wątpie że pobije moc CryEngine 3 w generowaniu cut-scenek ;]
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ładnie się prezentuje, przypomina mi trochę grafikę z Just Cause 2 :)
 

Baldek

Użytkownik
Użytkownik
No no, ładnie to wygląda. Jestem ciekaw, jak to wyjdzie w praniu :)
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Ktos napisal, ze JC2 mial ladna grafike - no!!! Cholernie ladna :) Screenow nie zobacze ale mysle ze gra bedzie genialna.

Wyslane z telefonu z systemem Windows® Mobile.
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
YouTube - Dead Island Teaser Part 1: tragedy hits paradise!

nowy zwiastun - czystego gameplaya nie ma, ale można za to pooglądać widoki ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom