Nowe smaki Lays

noner

Użytkownik
Użytkownik
Htipiti najlepsze potem niezłe ziółko, Krewetki po tajsku ohyda nie mogę tego przełknąć. A kabanoostrych nie jadłem ;)
 

pnwelo

Użytkownik
Użytkownik
HPITI I NIE MA CHÓÓJ@@@@ WE WSI :p nielubie ostrych a te mi smakuja najbardziej z wszystkich
 

kowalzdw

Użytkownik
Użytkownik
Najlepsze krewetki i te kabanosy. A to niezłe ziółko jest straszne.
 

michanow

Użytkownik
Użytkownik
Tyle ile postów, tyle gustów ale i ja wtrące swoje 3 grosze.

HTIPITI - dla mnie mają za słaby smak. Chipsy powinny mieć wyraźny i mocny smak, a nie że czuje się tak jakbym jadł tynk.

NIEZŁE ZIÓŁKO - przeciwienstwo htipiti,
w smaku sa po prostu swietne. Dla mnie najlepsze ze wszystkich nowych laysów.

KABANOSTRE - ogólnie ok, ale jak ktoś już pisał zalatuje szynką, ale smak kabanosów idzie wyczuć.

KREWETKI PO TAJSKU - nie przepadam za owocami morza, ale chipsy nie sa takie zle. Odrobine pikante, da się je zjeść.
 

Kros

Świeżak
Świeżak
Kabanostrrre Górą,
Niezłe Ziółko śmierdzi
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
te kabanosowe niezbyt mi podeszły, krewetki mogą być.

generalnie jak chipsy to chranczipsy te grubo krojone - kebab albo chakalaka (czy jakoś tak ;D)
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Przypominam, że wpjerchłanianie dużych ilości czipsów jest niezdrowe. Jedzcie ich mniej a beda wam smakowaly lepiej. Dlaczego? We wszystkich nich jest glutaminian sodu, srodek wzmacniajacy smak. Przyjmowany w duzych ilosciach wypacza nasz smak. Stajemy się niedowidzący językiem. Jeżeli chcecie za 10-15 lat móc odróżnić paprykę od proszku z łańcuszkiem EXXX unikajcie ów środka i patrzcie na to co jecie.

Ja osobiscie bylem duuzym fanem czipsow, ale da sie odzwyczaic, dzis jem paczke na miesiac-dwa.
 

Do góry Bottom