Nowe wieści o Sercach z Kamienia - dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Twitter pracowników CD Projekt RED eksplodowały wczoraj drobnymi informacjami na temat dodatku, który trafi do sprzedaży 13 października tego roku. Przypominamy, że Serce z Kamienia otrzyma także limitowaną wersje pudełkową. Ujawniono dwie karty z nowych talli do Gwinta - Eredin the Treacherous oraz Francesca Findabair. Ponadto możemy odsłuchać fragment jednego z muzycznych tematów, które trafią do gry.

Dowiedzieliśmy się również, że w Sercach z Kamienia pojawi się nowy wątek romantyczny. Nie będzie on jednak wpływał na nasze relacje z Triss i Yennefer. Jednak dowiemy się dlaczego tak jest, dopiero gdy poznamy linię fabularną, jaką zaoferuje nam DLC.

Czekacie?





 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
jaka cena ?
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wypada dopisac ze wersja pudełkowa z kartami tyko na pc i ps4! Cena 69 złotych.
Ci co wykupili już wersje cyfrową też mogą kupić karty, więcej info tu http://redeemgwent.com
 

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Super sprawa. Na pewno kupię.
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
A jak usunięte mam save to trzeba będzie grać on nowa ?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
dodatek jest dostosowany do postaci od 30 poziomu doświadczenia więc nie wiem czy na zerowym doświadczeniu sobie poradzisz
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
No nic zagram jeszcze raz :)
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wypada dopisac ze wersja pudełkowa z kartami tyko na pc i ps4! Cena 69 złotych.
Ci co wykupili już wersje cyfrową też mogą kupić karty, więcej info tu http://redeemgwent.com
warto też dodać, że zakup i wysyłka do Polski ze sklepu http://www.witcherstore.com kosztuje od 10$ do 24$, przy czym ta 10$ jest przesyłką nierejestrowaną ...

wychodzi na to, że cd projekt olewa rodzimych graczy, którzy sponsorowali development niezakończonego jeszcze dodatku...
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bezensowne zagrywki z tym kartami prowadzą od początku. Pierwsze talie tylko w kolekcjonerce na xone (nie mam) a kolejne talie tylko na pc i ps4 (znaczy ogólnie nie ale mam na myśli te łatwiej dostępne nie z ameryki). Ja bym te karty bardzo chciał ale podziękuje.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 

krzysiek468

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wiadomo ile będzie kosztować dodatek na One?

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
A jak usunięte mam save to trzeba będzie grać on nowa ?
najprawdopodobniej tak bo dodatek bd działać od 30 lvl'u postaci
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wiadomo ile będzie kosztować dodatek na One?

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Wiadomo

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chce ktoś kod upoważniający do zakupu tych talii ze sklepu w US? Bo mi się nie opłaca płacić ok 40zł za talie i tyle samo za przesyłkę. Jak ktoś chętny to zapraszam na PRV. Kto pierwszy ten lepszy :)
 

Do góry Bottom