NOWE XBOX'y 360 ARCADE ELITE JASPER iXtreme

vuillemin

Świeżak
Świeżak
Witam na sprzedaz mam nowe konsole XBOX 360 Arcade i Elite wszystkie konsolki Jasper pelne komplety nigdy nie uzywane na 3 letniej gwarancji mozliwosc wgrania iXtreme w cenie

cena Arcade 680 pln
cena Elite 930 pln

kontakt 698679859
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jaka jest data produkcji Arcade? Interesuje mnie jak najniższa, koniecznie przed czerwcem 2009
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Konsolki mają gry w zestawie?
 

El Krychu

Użytkownik
Użytkownik
wlasnie, napisz cos wiecej. czy sa jakies gry, data produkcji, najlepiej dorzuc foto, czy mozliwy odbior osobisty i skad.
 

jewgienij.dragonow

Świeżak
Świeżak
Jaka jest data produkcji Arcade? Interesuje mnie jak najniższa, koniecznie przed czerwcem 2009
A dlaczego poniżej czerwca? Jakieś feralne wersje sa powyżej??
 

J@siek

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi pewnie o model napedu. Co do konsoli to napisz cos wiecej skad wysylasz je i daj jakies zdjecia. Każdy z osobna ma na pw pisac ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
A dlaczego poniżej czerwca? Jakieś feralne wersje sa powyżej??
nie, ale nadaja sie pod freeboot
 

vuillemin

Świeżak
Świeżak
Witam mozliwy odbior osobisty w kielcach wszystkie arcade ktore mialem do tej pory data produkcji 13.09.2009 z napedami li-tean v83850 Elite 3.11.2009 litki 93450 kolejne konsole w dostawie niektore arcady beda z lipca tego roku konsole mam na bierzaco zdjecia moge porobic nie ma problemu tylko nie wiem czemu maja posluzyc konsole nowki moge wystawic na allegro tylko bedzie wtedy drozej doliczam wszystkie koszta allegro kupujacemu zainteresowanym moge podac moj login allegro sprawdza sobie ze jestem wiarygodnym sprzedawca i mam ponad 270 komentarzy pozytywnych w tym tez za te konsole na forum jestem raz dziennie raz na dwa dni wiec najlatwiejszy bedzie kontakt telefoniczny ewentualnie gg 2595432 pozdrawiam
 

Mizio

Świeżak
Świeżak
podaj cos wiecej. co jest w zestawie Elite. czy sa jakies gry. czy jest dodatkowy pad.
 

vuillemin

Świeżak
Świeżak
W zestawie z Elite jeden pad dysk 120 GB wgrany ixtreme 1,61
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Witam, chciałem się dowiedzieć czy możesz sprzedać samą konsolkę Arcade (bez dysku, okablowania, gier, pada). Bardzo mi zależy na kupnie drugiej konsolki - co do ceny to pisz na PW ;) Konsolka musi mieć wgranego oryginalnego softa.

Pozdrawiam
 

vuillemin

Świeżak
Świeżak
Sprzedaje tylko komplety
 

Do góry Bottom