Nowe zdjęcia z Dragon Age II

Status
Zamknięty.

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj pojawiły się nowe zdjęcia z gry Dragon Age II od studia BioWare. Widać na nich członków naszej drużyny.

Na jednym ze zdjęć widać bossa, który bardzo przypomina mi te potwory z Castlevanii. Ci co grali zapewne pamiętają konfrontacje w zamku wampirzycy. Jej córka wysyłała przeciwko Nam szmaciane lalki i o nie właśnie mi chodzi.

Narazie pozostaje nam nic innego jak czekać na demo Dragon Age II, które ukaże się już 22 lutego. Postaramy się również zrecenzować je na łamach naszego portalu.

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/180406_499666418444_11710643444_6436469_2141350_n.jpg

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
Heh no na zdjęciach grafika jest znakomita,no ale zawsze w grze jest troche gorsza:p No na demo już nie mogę się doczekać!

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
będzie siekana :D

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nieźle się zapowiada - jeżeli będzie tak dobrym rpg jak pierwsza część biorę w ciemno

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
mam nadzieje że nie będzie takiej misji idiotycznej jak w jedynce na tym zamku co trzeba było się uwolnić ze snu i odnaleźć wyjście :/

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Screeny wyglądają miodnie. Liczę na gre lepszą od pierwowzoru.

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
no wygląda to bardzo obiecująco, mam nadzieje że polskiego dubbingu nie będzie tylko napisy

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Tam nie będzie Dubbingu ani napisów ... zrezygnowali z tego
Stwierdzę czy kupię po demku..

elosiema

Banned
Ja słyszałem że mają być tylko polskie napisy bez dubbingu,jak nie będzie nawet napisów to kaszana i tyle.Co do skrinów to imo nie wiele to się graficznie różni od jedynki ale lekka poprawa jest.

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
No no nie moge sie doczekac ale jak nie bedzie co najmniej polskich napisow to porazka. W taka gre nie ma sensu grac nie znajac fabuly i nie wyjeżdżajcie mi ze znajomoscia angielskiego bo znam go srednio ale nie ma to jak gra w ojczystym jezyku

PS
Wg gry-online bedzie wersja z PL napisami wiec super

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Akurat szkoda trochę że nie będzie dubbingu a jedynie napisy polskie... W jedynce dubbing pomimo tego że w porównaniu do Mass Effect 2 jest mocno średni, całkiem mi odpowiada

Status
Zamknięty.

Do góry Bottom