• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Nowe zdjęcia z Dragon Age II

Status
Zamknięty.

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj pojawiły się nowe zdjęcia z gry Dragon Age II od studia BioWare. Widać na nich członków naszej drużyny.

Na jednym ze zdjęć widać bossa, który bardzo przypomina mi te potwory z Castlevanii. Ci co grali zapewne pamiętają konfrontacje w zamku wampirzycy. Jej córka wysyłała przeciwko Nam szmaciane lalki i o nie właśnie mi chodzi.

Narazie pozostaje nam nic innego jak czekać na demo Dragon Age II, które ukaże się już 22 lutego. Postaramy się również zrecenzować je na łamach naszego portalu.

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
mam nadzieje że nie będzie takiej misji idiotycznej jak w jedynce na tym zamku co trzeba było się uwolnić ze snu i odnaleźć wyjście :/

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
No no nie moge sie doczekac ale jak nie bedzie co najmniej polskich napisow to porazka. W taka gre nie ma sensu grac nie znajac fabuly i nie wyjeżdżajcie mi ze znajomoscia angielskiego bo znam go srednio ale nie ma to jak gra w ojczystym jezyku

PS
Wg gry-online bedzie wersja z PL napisami wiec super

Status
Zamknięty.

Do góry