Nowości w Xbox LIVE: 3-17 marca 2011

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

$evik

Banned
W najbliższych dniach użytkownicy Xbox LIVE mogą spodziewać się wielu niespodzianek i atrakcji. Na łamach usługi pojawi się sporo nowych gier, dodatków i specjalnych promocji – wszystkie z nich znajdziesz w tej wiadomośc



Dołącz do społeczności Xbox LIVE z najlepszym sprzętem do gier

Zapraszamy na Gearfest 2011, jedną z największych w roku akcji sprzedażowych sprzętu do konsoli Xbox 360, już w marcu. Przez cały miesiąc, możesz zdobyć akcesoria do konsoli Xbox 360 z niewiarygodnymi zniżkami! Od 14 marca do 14 kwietnia masz szansę odmienić sposób w jaki łączysz się z serwisem LIVE, grasz w ulubione gry i korzystasz z największej bazy rozrywkowej z przyjaciółmi i rodziną. Więcej informacji można znaleźć na tej stronie.


Przygotuj się na odparcie Covenant!


15 marca w usłudze Xbox LIVE pojawi się pakiet Defiant Map Pack do gry Halo: Reach, zawierający trzy nowe mapy, w tym jedną dedykowaną dla trybu Firefight. To najlepszy moment dla graczy, którzy nie mieli okazji wypróbować wielokrotnie utytułowanego shootera – Halo: Reach będzie dostępna w Grach na żądanie równocześnie z dodatkiem, 15 marca.

Wraz z nowościami, w Xbox LIVE pojawią się nowe, sygnowane przez Halo dodatki dla awatarów, wśród nich koszulka Noble Team, jetpack oraz (niecałkiem) groźny Scarab – dostępne w usłudze Rynku dodatków dla awatara, 10 marca. Więcej informacji o dodatkach można znaleźć tutaj.

Xbox LIVE Arcade House Party:

9 marca – Torchlight – 1200 punktów Microsoftu

Dodatki do gier:

8 marca - Dragon Age 2 Exiled Prince – 560 punktów Microsoftu
8 marca - Dragon Age 2 The Black Emporium - 800 punktów Microsoftu
8 marca - Need for Speed Hot Pursuit Porsche Unleashed - 560 punktów Microsoftu
8 marca – 14 marca - Your Shape: Fitness Evolved Add-ons Sale – podkręć swoje ćwiczenia nowymi układami w specjalnych cenach! – obniżka 50%-60%
15 marca - Halo: Reach Defiant Map Pack – 800 punktów Microsoftu
15 marca - Marvel vs. Capcom 3 Jill Character - 400 punktów Microsoftu
15 marca - Marvel vs. Capcom 3 Shuma Character – 400 punktów Microsoftu

Oferta tygodnia:

7 – 13 marca Lara Croft Specials – przecena gry Lara Croft & The Guardian of Light i dodatków
14 – 20 marca - St. Paddy’s Day Specials – przecena piosenek, dodatków i przedmiotów z okazji Dnia Świętego Patryka

Gry na Żądanie:

8 marca - Kane & Lynch 2
15 marca - Halo: Reach

Zawartośc dodatkowa:

3 marca - Kinect Joy Ride otrzymuje aktualizację, dodającą rozgrywkę przez Xbox LIVE do dwóch trybów gry oraz nowy widok kamery oczami kierowcy, bez żadnych opłat.
8 marca - Zakładka Oferty specjalne Xbox LIVE – wszystkie najnowsze oferty specjalne i okazje na gry Arcade, dodatki i inne, teraz dostępne w jednym miejscu za pośrednictwem kanału W centrum uwagi.

źródło : livelog.pl
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Zastanawia mnie tylko czy ten sprzęt będzie przeceniony u resellerów jak np gram.pl, czy bedzie można kupować bezpośrednio przez xbl
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja czekam na tańsze mapy do CoDa4, ale chyba juz o tej grze dawno zapomnieli
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Reach by się przydało kupić, ciekawe jaka cena :)
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Na polskim livie ceny gier są śmieszne ;D
Ja będę polował na "odświeżonego" pada, tym bardziej jak jego też obejmą zniżki.
 

Gears6542

Użytkownik
Użytkownik
Halo Reach w grach na żądanie :O Niedługo gry będą wychodzić równocześnie na XBL i w pudełkowej wersji :p
 

$evik

Banned
ja czekam na tańsze mapy do CoDa4, ale chyba juz o tej grze dawno zapomnieli
Obiżka cen map do CoD'4 była w styczniu.
 

sielak2

Użytkownik
Użytkownik
Obiżka cen map do CoD'4 była w styczniu.
Nawet cena bez obniżki jest śmieszna przy dzisiejszym kursie 35zł-6000msp
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nawet cena bez obniżki jest śmieszna przy dzisiejszym kursie 35zł-6000msp
jak się kupuje nieuczciwie punkty, to pewnie tak.
 

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
O, trzeba kupić Mspoint na allegro i zakupić obie części Halo. ;>
 

zajczak

Użytkownik
Użytkownik
a skąd mam wiedzieć, że są nieuczciwe jak w uczciwy sposób je kupuje na legalu poprzez allegro? Jakby było coś nie tak to ci użytkownicy byliby zbanowani, nawet na ebayu można kupić te pkt
 

pawelhenryk

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli się mylę. proszę mnie poprawić.

Dla mnie największym uogodnieniem byłaby możliwość kupowania punktów za sms. W dobie obecnych ofrt sieci, gdzie nie wykorzytsujemy limitów minut, a pakiety złotówek, to byłoby dobre rozwiązanie
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Ładnie. Polski rynek wygląda już całkiem bogato, a jesteśmy tylko parę miesięcy po premierze. I fajnie, że M$ cokolwiek organizuje. Nic tylko korzystać !
 

VipKuzKo64

Banned
No bardzo ciekawe. Interesuje mnie tylko ile będą chcieli za tego HALO Reach MSP. No i w ogole jak dlugo będą te gry dostępne na żądanie. ^
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom