nowy dash 2.0.13146.0 cofnij sobie sam przeróbke :))

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
A mógłby ktoś go tutaj podlinkować z instruckją jakąś?
Co podlinkowac??

podbijam, czy po tej aktualizacji jest mozliwosc przerobki do LT+ (bez kluczy)?
Narazie nie ma.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Co podlinkowac??



Narazie nie ma.

jak to nie ma?? ja dzis robilem w liteonie full dump przez mra i klucz e-tool wyciągnęłem i ponownie do lt+ i śmiga
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
jak to nie ma?? ja dzis robilem w liteonie full dump przez mra i klucz e-tool wyciągnęłem i ponownie do lt+ i śmiga
No racja, ale trzeba ciac. Wydaje mi sie, ze lepiej poczekac na rozwoj wydarzen
 

szuwar1978

Użytkownik
Użytkownik
a co się stanie po instalacji nowego dasha w slimce 9504 z wgranym LT??
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
MRA i e-tool działa ,ale trzeba ciąć ścieżki !
Możliwe,że PMT hack będzie działał ,jeżeli wyciągnie też sektor nowego klucza,ale narazie trzeba czekać na nowy JUNGLEFLASHER i LT+v2.0

Klucza ten dash ponoć nie kasuje tylko przepisuje.Nie jest źle ,MS odpuścił sobie zemstę na piratach
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
klucz jest w innym sektorze...dlatego jungle wywala 00000000000
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli wstrzymałeś się z aktualizacją to czekaj na lt2.0 bo i tak prędzej czy później będziesz potrzebował tego firmware.
Jak zrobiłeś update to albo jedziesz na oryginałach albo płacisz x2 ( teraz lt+ 1.1, a poźniej lt+2.0).
Prosty przykład jak to za niewiedzę płaci się podwójnie ;]
 

gege37

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak ciąć ścieżki? Niech ktoś napisze o co chodzi
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
poszukaj jak się przerabiało kiedyś liteony poprzez cięcie....
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Jeśli wstrzymałeś się z aktualizacją to czekaj na lt2.0 bo i tak prędzej czy później będziesz potrzebował tego firmware.
Jak zrobiłeś update to albo jedziesz na oryginałach albo płacisz x2 ( teraz lt+ 1.1, a poźniej lt+2.0).
Prosty przykład jak to za niewiedzę płaci się podwójnie ;]
+ bonusik za MRA hack jak nie ma klucza
 

gege37

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No już wiem o co chodzi w mra hack, dużo roboty z tym. Poczekam na nowy jungle. Mam nadzieje ze nim odzyskam klucz i wgram LT+

Ma ktoś info kiedy wyjdzie nowy jungleflasher?
 

kabanos

Świeżak
Świeżak
a ja mam jeszcze małe pytanko czy nie bedzie problemow z ponownym przerobieniem mojej konsoli?

informacje:
Lt+ przed wgraniem dashboardu
pliki ktore posiadam: key.bin, inquiry.bin, identify.bin
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a ja mam jeszcze małe pytanko czy nie bedzie problemow z ponownym przerobieniem mojej konsoli?

informacje:
Lt+ przed wgraniem dashboardu
pliki ktore posiadam: key.bin, inquiry.bin, identify.bin


Kolego powinieneś posiadać następujące pliki:

Dummy.bin
Identify.bin
Inquiry.bin
Key.bin
Serial.bin

Jeżeli posiadasz te pliki nie będzie żadnego problemu z ponownym wgraniem LT+ (najważniejszy to Dummy.bin)
Jeżeli nie posiadasz pliku Dummy.bin pozostaje ci tylko metoda MRA by odzyskać DVD_KEY bądź czekanie na nowy JF
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
człowieku dummy bin to tylko zlepek reszty tych plików......key bin to jest perełka który musi kitrać po wsze czasy heh
 
Jeśli wstrzymałeś się z aktualizacją to czekaj na lt2.0 bo i tak prędzej czy później będziesz potrzebował tego firmware.
Jak zrobiłeś update to albo jedziesz na oryginałach albo płacisz x2 ( teraz lt+ 1.1, a poźniej lt+2.0).
Prosty przykład jak to za niewiedzę płaci się podwójnie ;]
Chyba za głupote ;]
 

dinimil

Użytkownik
Użytkownik
David , widzę ze udziela ci się szyderczo-nauczycielskie poczucie humoru :) Jak zwykle w formie:p. Niestety to nie głupota, jedynie zanik umiejętności czytania ze zrozumieniem. Poza tym wielu użytkowników, pewnie nie może zrozumieć, jak w tym kraju tyle osób może dawać dobre rady i to za darmo. Muszą koniecznie sprawdzić na własnej skórze. Nic się nie poradzi :/
Musze jeszcze powiedzieć iż Naprawdę bardzo podziwiam kolegów którzy cierpliwie, ze stoickim wręcz spokojem powtarzają co drugi post to samo, udzielając wręcz łopatologicznych odpowiedzi na wciąż te same meczące pytania. Pełen Szacun Panowie.

Dla osób które nie bardzo rozumieją, wypowiedzi po wyżej.
Jeśli nie masz nowego dasha to go nie wgrywaj bo i tak żadna nowa gra go nie wymaga. Jedyne co stracisz to chwilową możliwość grania online aż wyjdzie lt 2,0.
Ci korzy mieli pecha i już wgrali. No cóż jeśli macie klucz na upartego możecie znów przerobić na lt+ 1.1. ale po co skoro 2.0 przed nami. Ci co go nie maja, chwilowo pograją na oryginałach. Bo po co ciach ścieżki i przeprowadzać milion kombinacji skoro nowy JF jak zwykle da rade.
Oczywiście Ci którzy maja pojecie o lutowaniu i elektronice , mogą znaleźć sobie watek o cieciu liteona a w tym temacie instrukcje do e-tools i na upartego spróbować....... ale Panowie i Panie po co?. Jest ciepło nie trzeba siedzieć cale dnie przed konsola , dajcie jej pare dni odpocząć lub pograjcie w starsze gry

Przepraszam Modow za mój sarkazm w wypowiedzi ale temat zamiast przynosić nowe i cenne informacje zamienia się w próżne nabijanie postów. Niech ci z wiedza się wypowiadają, a reszta po po prostu uważnie czyta, a jeśli już czegoś nie rozumie, niech szuka na forum lub używa PM, gg e-maila. Zapewne nikt z doświadczonych użytkowników nikomu nie odmówi pomocy. Jak dostane warna trudno,ale musiałem to napisać.


Aha. Skoro już sam spamuje to zapytam. Czy nowy dash wgrywa poprawny klucz do napędu z nieprawidłowym lub uwalonym kluczem. Gdyż ktoś zaczął poruszać ten watek ale konkretna odpowiedź nie padła.
 

Masywny

Użytkownik
Użytkownik
Kumpel ma naped samsunga aktualizowal dasha i wszystko dalej smiga. Czyli to znowu nie dziala na najstarszych konsolach?
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Czy nowy dash wgrywa poprawny klucz do napędu z nieprawidłowym lub uwalonym kluczem. Gdyż ktoś zaczął poruszać ten watek ale konkretna odpowiedź nie padła.
Odpowiedź już padła. Nie zaktualizujesz konsoli jeżeli ma zły klucz.
 

Frezer

Użytkownik
Użytkownik
ja czekam spokojnie na LT 2.0, troche szkoda bo właśnie wkreciłem się w kilka gier na multi ale może za tydzięń chłopaki się wyrobią z nowym flashem a teraz pozostaje grac off-line i czekać
 

marlis93

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
mam pare pytań :
1 czy to prawda że po przejściu na lt+ pójdą mi gry z 1.51(aktualnie mam)?
2 zaktualizowałem xboxa tym nowym dashem 13146 i czy przejście na lt+ mi pomoże?
3 jeśli tak to napiście szczegolowo jak mam wgrac tego lt+
bardzo prosze o pomoc
 

Do góry Bottom