Nowy dash i ponowna przeróbka

wiktor96

Banned
Użytkownik
Chciałbym podłączyć xa do sieci aby pograć online,ale trzeba zainstalować nowy dash ,z tego co wiem cofnie mi przeróbke i tu pytanie,czy jak za jakiś czas będę chciał przerobić konsole ale nie mam klucza,czy w razie przeróbki dało będzie się wyciągnać klucz z konsoli i wgrać cfw(iXtreme LT+ 1.9)?
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Będzie można.
 

wiktor96

Banned
Użytkownik
OK.Kiedyś włączyłem grę z AP 2.5 i wyszło czarne tło,czy konsola jest sflagowana,a jeśli jest to czy po wgraniu najowszego dasha będę mógł spokojnie grać czy automatycznie ban?
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
gre z ap2.5 trzeba przepuscic abgx i wypalić jeszcze raz i trzeba mieć 1.9
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
To się nazywa czytanie ze zrozumieniem ; ) Osoba pyta się, czy ma flagę, to mu koleś odpisuje, jak nagrywać gry z ap. Masz oflagowaną konsole i czeka w kolejce na bana. Oczywiście nie jest powiedziane, że od razu po podłączeniu się do live'a będzie ban. Jak nie masz lt 1.9 to skasuje Ci przeróbkę i przywróci oryginalny firmware.
 

wiktor96

Banned
Użytkownik
OK.Zaktualizuje dasha i zobaczę czy dostanę bana.Jak dostane to wyśle do przeróbki bo i tak lt jest stare i we wrześniu z nadejściem gow3 bym musiał przerobić.
 

wiktor96

Banned
Użytkownik
Czy może mi ktoś powiedzieć ile miejsca ma pendrive 8g po sformatowaniu w xboxie?
 

joni20

Użytkownik
Użytkownik
W moim przypadku ma 7 z hakiem, na kompie pokazuje ze mam wolnej przestrzeni 7.5GB gdy sformatuje w xbox-e mam 7 GB .Jeśli masz nowego powinien mieć więcej.
 

wiktor96

Banned
Użytkownik
OK.Dzięki za pomoc.Temat można zamknąć.
 

Do góry Bottom