Nowy dash juz w fableIII wykonuje 25 testów na ixtreme

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

xRemingtonx

Użytkownik
Użytkownik
To ja mam pytanie.;)
Czy jak gram tylko offine (nie na live) i zaktułalizuje dasha poprzez pendrive , to zablokuje mi wtedy kopie zapasowe?(mam LT 1.1 jak coś , i chodzi tu o dasha od kinecta)
Pozdrawiam.;)
Nie. Jak podłączysz się do live z tym nowym dashem to możesz dostać w tedy bana . Jeszcze nic nie wiadomo
 

mosakPL

Użytkownik
Użytkownik
nikt tego nie wie :)
A ja się cieszę, że mam oryginalny napęd :)
 

mauly

Użytkownik
Użytkownik
Mam przeróbkę jeszcze 1,51 i paczuję gry, zainstaluję nowego dasha, nawet z ciekawości. Przeżyłem wcześniejszą fale może teraz się uda. Wątpię żebym od razu dostał bana (nigdy nic nie wiadomo). Ciekaw jestem czy ten nowy dash sprawdza obraz gry czy fw bo nie wyczytałem takiego info. Dam wszystkim ciekawskim znać czy dostałem bana i zapewne jutro. Lubię hazard i pozdrawiam
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
pomysl troche jak mozna dostac bana nie podłączonym do netu??? to tak jakby dziewczyna miala zajsc w ciąze bez seksu
Ha, no to akurat jest możliwe. Jak niektórzy pisali, jest coś takiego jak akceptacja regulaminu xbox live i w tym może być haczyk :)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
pomysl troche jak mozna dostac bana nie podłączonym do netu??? to tak jakby dziewczyna miala zajsc w ciąze bez seksu
Słyszałem, że jakaś typiara 2000 lat temu zaszła w ciąże bez seksu, ale to tylko plotki.

:D
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Ci co nie grają na live!

Po co aktualizować dasha? Przecież gdy włożycie kiedyś płytkę z grą i wyskoczy wam zapytanie czy zaktualizować dasha bo jest wymagany bla bla bla. Klikacie nie i cieszycie się grą. :)

Nowy dash 'ponoć' blokuje grę na piratach offline i daje od razu bana. Wtedy można grać TYLKO na oryginałach. (po banie)

Post nr 700 :)!
 

BratJana

Banned
@up nie prawda..

P.S. Kiedy wychodzi ten nowy dash? tzn wiem ze w poniedzialek(jutro) tylko o ktorej?
 

qqq

Użytkownik
Użytkownik
no wlasnie o ktorej?
 

adwert

Użytkownik
Użytkownik
Poczekajcie wyjmę swoją magiczną kule.

Ok juz wiem.
na 100% będzie o 23.59
:/

Ps. bardzo bym chciał aby autor tego tematu wskazał gdzie tam jest napisane o "25 testach".
Najwyższa pora pouczyć się angielskiego, albo przestać być mitomanem.
 

KNAR

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie przed 10 czasu zachodniego wybrzeża us, czyli o 17-18 naszego.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Grubo, ciekawe jak te testy wyglądają i czy to jednorazowe jest.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Grubo, ciekawe jak te testy wyglądają i czy to jednorazowe jest.
Myślę, że to jak z maturą, zdajesz, albo nie :D
 

BratJana

Banned
Gdzie pisze że ten dash wykonuje 25 testów? lol .

P.S. O której on wychodzi?
 

adams5280

Użytkownik
Użytkownik
17-18, czytaj posty wcześniej
 

MOSZEUSZ

Użytkownik
Użytkownik
Samsungi są w końcu "bezpieczne" czy nie ? bo nie zrozumiałem zbytnio wpisu C4E... Niby napisane, że Samsung nie obsługuję AP2.5 ale nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia do tego =.=
 

PASSION

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że to jak z maturą, zdajesz, albo nie :D
Ale zawsze masz poprawke. Ja mówie, że to jest tak. Dashboard wykonuje ileś tam tych testów i jeżeli wykrywa, że masz i IXtreme to zapiuję sobie stosowną informacje i wysyła do M$, oczywiście skutkiem jest BAN na xbl. Jeżeli chodzi o sprawę kiedy nie interesuje cię granie online to, nowy dashboard musi sprawdzać obraz gry za każdym razem i nie ma BANa offline! Dlaczego? A no dlatego, że stare kopie działają. Przecież jak maił by być BAN offline to nic by ci nie działało. Moim zdaniem jeżeli grasz offline to nie instaluj, ale jeżeli grasz tylko online to po prostu zablokujesz możliwość grania do wyjścia nowego LT+. Jeżeli się myle to proszę mnie poprawić. :)

EDIT: poza tym oryginalny Fable działa czyli gra musi zostać sprawdzona czy to nie jest czasem kopia.
 

szela_512

Banned
To czyli jak mam LT 1.1 , to rozumiem mam go nie instalować(gram offine i napęd V3).;]
 

qlako

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam takie pytanie poza tematem, są wycieki Black Ops w necie, właśnie ściągam, i mając ixtreme 1.4 albo 1.5 (pat****e gry do wave2) i dasha 9199 odpali mi BO? Wiem że prorokami nie jesteście ale może ktoś ściągnął i wie. Wg. logów z abgx BO ma 6 wave:
http://i217.photobucket.com/albums/cc160/m8y22/cod.png
 

Auto

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja tam wyczytałem,ze jak ktoś ma bana już na konsoli to na 99 procent może instalować i cieszyć się grą :p
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Tak czytam wpis C4E i myślę... o kurde!

Po chwili. Przecież to tylko sprawdzanie na nowym dashu... Kto go nie ma, może się na razie 'cieszyć' grą offline bez bana :).
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom