Nowy dashboard - tv w xboxie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

zabilimizolwia

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich,

na stronie

Oficjalna Data Premiery Skyplayera Dla X360 - Xboxm - Xbox 360, Xbox Forum

mozemy wyczytac, ze wraz z aktualizacja dashboarda bedzie mozliwosc ogladania niektorych stacji tv bezposrednio przez xboxa (tylko uzytkownicy gold) dzieki usludze SkyPlayer.

nie wyczytalem rowniez o tym czy w polsce bedziemy miec taka mozliwosc, sa spekulacje, ze nie :) oraz czy usluga nie bedzie dodatkowo platna.

lista stacji :
- Eurosport
- National Geographic
- MTV
- Nickelodeon
- Sky News
- Sky Sports
- Sky Movies
- The Disney Channel

pozdrawiam

źródło: Oficjalna Data Premiery Skyplayera Dla X360 - Xboxm - Xbox 360, Xbox Forum
 

Mitmart

Użytkownik
Użytkownik
No znajac M$ to pewnie nic zadarmo.... kolejny krok ku wiekszemu zyskowi ale niema sie co oszukiwac XBL od poczatku byl nastawiony na zysk, i wprowadzanie tych wsyztskich hmm... oczywiscie mojim zdaniem malo przydatnych dla graczy bajerow jest tego dowodem.
Jednak wszytsko jest dla ludzi i sa osoby ktore i z tego pewnie beda kozystac wiec polityka M$ jak widac dziala :D
 

12slonio12

Użytkownik
Użytkownik
Jakby kanały były w HD i mając konto Gold można by je oglądać bezpłatnie to byłby miły dodatek.
 

Patryk1

Banned
Użytkownik
było... szukanie nie boli

@edit

Sam nawet pisałem ale tekst został usunięty : P
 

zabilimizolwia

Użytkownik
Użytkownik
Patryk1: bylo na tym forum? bo jednak znalezc nie moge:)

jesli bylo to serdecznie wszystkich przepraszam.


@edit
Jesli byloby za darmo to mi by sie podobal ten dodatek w przeciwienstwie do facebooka i twittera. nawet programy nie musialyby byc w HD.
 

Orth

Użytkownik
Użytkownik
nie będzie za darmo, ja już też dawałem cytat o tym w topie o aktualizacji bo ktoś pytał, skyplayer ruszy w UK po 27 albo 27 Listopada, będzie mógł oglądać każdy z kontem gold i subskrypcją sky tv (nie wiem skąd to drugie) Polacy jeśli się będą mogli cieszyć tą TV to pewnie wszystko po angielsku, WĄTPIĘ by były dostępne jakie kol wiek tłumaczenia na dany język
 

-rascal-

Użytkownik
Użytkownik
dziwi mnie po co to...
 

Mitmart

Użytkownik
Użytkownik
hehe odpowiedz prosta FOR MONEY!!!! *** a sa tacy ktorzy i z tego pewnie beda kozystac
 

emil 92

Użytkownik
Użytkownik
hehe odpowiedz prosta FOR MONEY!!!! *** a sa tacy ktorzy i z tego pewnie beda kozystac
Skoro mam abonama GOLD, to co mi szkodzi.. ;)
Ale z moim łączem to pewnie będzie mnie 'stać' tylko na radyjko ;P TV to już raczej 4,5 klatki na sekundę :D
 

Mitmart

Użytkownik
Użytkownik
tylko ze oprocz Golda bedzie trzeba miec prawdopodobnie dodatkowo substrykacje na skyTv
bo jesli bedzie wliczone w cene Golda to looz mi to tam nieprzeszkadza ze bedzie taka opcja :)
 

peysone

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
powiem wam tak mieszkam w domku poza maistem i kablówki u nas jeszcze nie ma mam na dole w salonie tylko dekoder w którym nie moge rozbić sygnału na reszte tv i dla mnie byłby to bajer bo mam tylko 6 podst. kanałów:D
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to, podobnie jak ta cała angielska nk zupełnie zbędna. Chce tv? To jeden przycisk na pilocie i woula. Na pewno nie skorzystam. ;d
 

pablo89352

Użytkownik
Użytkownik
fajnie by było jak by starczył gold do oglądania ja nie mam żadnej satelitki ani kablówki więc nawet angielska telewizja może byc fajna zwłaszcza eurosport
 

Marcin195

Użytkownik
Użytkownik
A ja i tak nie skorzystam bo mam limit transfer 12gb na miesiąc i bym go w kilka dni wykończył jakbym oglądał :(
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom