Nowy firmware w xbox-ie.

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Panowie mam pytanko,śledziłem temat " Nowy Dashboard pytania i odpowiedzi" ale w pewnym momencie się zagubiłem.
Mam X-a w wersji Elite,Jasper rok produkcji 2009 rok,obecnie mam lt+1.1 i dash 12625,wiem że wszedł nowy dash i nowa przeróbka,ale jest ona podobno tylko niezbędna w przypadku gdy chce się grać online.
Moje pytanie brzmi,czy opłaca mi się teraz wgrywać te 1.9 jeżeli nie gram online,czy może jednak lepiej mi poczekać aż wyjdzie 2.0 ?
I czy w ogóle do mojego X-a da rade wgrać nowy firmware,z tego co pamiętam mam napęd Liteon V3 czy coś takiego.
 

krzysiek058

Użytkownik
Użytkownik
Da rade wgrac, a mysle ze jak na razie ci sie nie oplaca skoro grasz offline, tylko ze mozesz miec problem z patchowaniem gier ap25. Abgx ma patche na lt+1.9

Sent from my GT540 using Tapatalk
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Czyli co,dawać do serwisu na flash ?
Rozumiem że jeżeli wgram 1.9 to gry typu Assasin Creed trzeba nagrywać od nowa ?
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
Czyli co,dawać do serwisu na flash ?
Rozumiem że jeżeli wgram 1.9 to gry typu Assasin Creed trzeba nagrywać od nowa ?
Dołaczam się do pytania.
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Na 1.9 trzeba nagrywac od nowa. Poki co zadna gra nie wymaga nowego dasha. Takze jak nie gracie online to mozecie sie wstrzymac i grac w to co jest
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
A sprawdzał ktoś już czy gry nagrane na 1.9 będą działały na lt+?
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
A sprawdzał ktoś już czy gry nagrane na 1.9 będą działały na lt+?
Nie dzialaja.
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
O kurde, to trochę lipa. ;( A jak będę wypalać na nowo, to musze nowę płytki kupować czy będzie się dało na starych to zrobić?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
O kurde, to trochę lipa. ;( A jak będę wypalać na nowo, to musze nowę płytki kupować czy będzie się dało na starych to zrobić?
heh dobry jestes......
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
A czy jest jakaś możliwość, aby podczas patchowania, nie wgrywać do obrazu tych rzeczy do 1.9?



Wie ktoś może czy jak wyjdzie lt 2.0, to będzie trzeba znowu nagrywać płytki?


Ale na pewno każdą grę trzeba na nowo nagrywać? Czy wystarczy że nagram na nowo gry z ap 2.5? Np. takie nba 2k11, trzeba będzie na nowo nagrać?
 

krzysiek058

Użytkownik
Użytkownik
Tylko gry z AP 2.5 trzeba nagrywać od nowa. Reszta może być.
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
Tylko gry z AP 2.5 trzeba nagrywać od nowa. Reszta może być.

E, to lajcik, trzeba było od razu pisać że tylko gry z AP 2.5. ;p Tak i tak, w gry AP25 nie gram.
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Boże, ludzie, płyta to koszt 2-3zł, a nie 150zł !!
Przerób na 1.9 i poproś żeby koleś przesłał ci klucz napędu na meila to sobie później sam przerobisz na 2.0
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
Boże, ludzie, płyta to koszt 2-3zł, a nie 150zł !!
Przerób na 1.9 i poproś żeby koleś przesłał ci klucz napędu na meila to sobie później sam przerobisz na 2.0
Boże, wiem! :)
 

Do góry Bottom