Nowy FW LT+ jest już w rękach testerów.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Będzie czytał wszystko od 1 do 9 +
 

Gripix

Użytkownik
Użytkownik
czy kazdego slima bedzie mozna przerobic?
 

konrad767

Banned
Użytkownik
Ja mam pytanie. Czy na LT+ można grac offline w gry paczowane i przed premierą a potem połączyć się do live i grac w przygotowane z SS itp. i po premierze? Czy po podłączeniu M$ możne sprawdzić kiedy była uruchamiana gra?
 

kossity1

Użytkownik
Użytkownik
A ja zadam noob supa pytanie, jesli mam falcon w srodku samsung wczesniej był napęd liteona, co mam robic :) patchowac zdrowy napęd liteon ktory nie byl nawet uzywany , czy samsunga ktory siedzi w ixie i ma 1.6.1 i na niego zrobic lt+ o ile sie tak da :p bo ktos mowil mi wczesniej ze na plycie zapisuje sie info o pierwotnm napędzie czyli w moim wypadku ten nieuzywany nawet liteon :p
 

tomas89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ja zadam noob supa pytanie, jesli mam falcon w srodku samsung wczesniej był napęd liteona, co mam robic :) patchowac zdrowy napęd liteon ktory nie byl nawet uzywany , czy samsunga ktory siedzi w ixie i ma 1.6.1 i na niego zrobic lt+ o ile sie tak da :p bo ktos mowil mi wczesniej ze na plycie zapisuje sie info o pierwotnm napędzie czyli w moim wypadku ten nieuzywany nawet liteon :p
Nię będzie LT+ na Samsunga, gdyż on nie obsługuje sprzętowo AP2.5. Nowe gry powinny Ci działać na kinect dashu.

@Gripix, na dzień dzisiejszy nie da sie przerobić najnowszych slimów, tylko te z kilku pierwszych partii.

@konrad767 ja cały czas gram na live na spaczowanych grach do wave3 i póki co sec data is clean ; ) M$ nie może tego sprawdzić. Jeśli chcesz grać w gry przed premierą nie możesz podlaczać sie do liva do dnia premiery.
 

ShapRee

Użytkownik
Użytkownik
Nię będzie LT+ na Samsunga, gdyż on nie obsługuje sprzętowo AP2.5. Nowe gry powinny Ci działać na kinect dashu.
COO !? no to chyba sprzedaje tego złoma.. bo mam napęd samsunga a nie działają mi AC:B i NFS:HP przez tego AP2.5 :\
 

noname

Użytkownik
Użytkownik
COO !? no to chyba sprzedaje tego złoma.. bo mam napęd samsunga a nie działają mi AC:B i NFS:HP przez tego AP2.5 :\
Jak masz spoofowany napęd to AP 25 to wykrywa i dlatego nie działa.

Ludzie do cholery, ile razy można pisać o tym samym.
 

soczek87pl

Użytkownik
Użytkownik
No to ja mam benq spoofowany na samsunga...chyba najgorsze zestawienie:( mam ochote tego xa wyrzucic ciagle problemy jak nie emulgatory E73 to inne zonki.

FW dla benq samsung oczywiscie najlepiej zrobic w przyszlym roku :(
 

ShapRee

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz spoofowany napęd to AP 25 to wykrywa i dlatego nie działa.

Ludzie do cholery, ile razy można pisać o tym samym.
Nie mam spoofowanego napędu... mam od nowości, od dnia zakupu napęd samsunga wsadzony, aktualizowany był tylko iX ....
 

Spartacus

Użytkownik
Użytkownik
Skąd takie informacje, że nie będzie dla spoofowanego samsunga? To jest wystawienie krzyża na konsole praktycznie.
 

_undertaker_

Świeżak
Świeżak
2.A właśnie co z grami jeśli dam potem konsole do nowego flasha to normalnie gierki co konwertowałem na vave3 będą działać?


3.o co chodzi z tym oflagowaniem konsoli?
 

marcindudek3

Użytkownik
Użytkownik
Gry będą działać, a z oflagowaniem chodzi o to że masz juz gwarantowanego bana na xbox live jesli sie tylko do niego połączysz...mozna to sprawdzic programem XVal.
 

ViRuE

Użytkownik
Użytkownik
Ale czy ten XVal jest pewny? I czy mam upgradowac dasha bo dawno niebylem na livie ;p . a ostatnio niemoglem sie doczekac na black opsa pl i zauwazylem teraz ze on ma ssv1 ;C
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jeżeli sam C4 sprawdza XVale'm to znaczy ze jest pewny.
 

Kniaziu

Użytkownik
Użytkownik
Ale czy ten XVal jest pewny? I czy mam upgradowac dasha bo dawno niebylem na livie ;p . a ostatnio niemoglem sie doczekac na black opsa pl i zauwazylem teraz ze on ma ssv1 ;C
Większość osób pisze że XVal jest pewny ale na 100% to nigdy nie wiadomo, a co do dasha to już zależy od ciebie ja na przykład mam Lt i nowego dasha i Black Opsa PL z ss1 i jak na razie śmigam na multi ale jak długo to nie wiem :)
 

maniak1994

Banned
Użytkownik
I o to chodzi ;d LT+ już w fazie testów to tylko chwilke poczekać i Gramy na necie w AC brotherhood panowie ; d
 

[matheok]

Użytkownik
Użytkownik
moze ktos z was wie, bo chcialbym sie upewnic.

1.Gdy gry(które miały spaprane video, złe ss) były odpalane offine po przerobce, to po podlaczeniu do neta moze miec to jakies konsekwencje, mimo ze kazda gra na online bedzie miala dobre wave, ssv2 itp?
2. Czy odpalenie Fable na starym dashu 9199 ma jakikolwiek wplyw na flage, jesli zaktualizuje dasha na nowego? oczywiscie fable juz nie bedzie uruchamiany

Tymczasowo secdata is clean, zadnej flagi nie ma, bo za co;)
 

ViRuE

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co slyszalem to zeby grac spokojnie na xbox live to trzeba miec ssv2. Mysle nad zalozeniem nowego konta i granie od nowa ;p . Tylko czy cos mi to da heeh ;p a zbanuja konsole szkoda ale moze kupi sie nowsza o ile fundusze pozwola i jakies orginalki hmm
 

[matheok]

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co slyszalem to zeby grac spokojnie na xbox live to trzeba miec ssv2. Mysle nad zalozeniem nowego konta i granie od nowa ;p . Tylko czy cos mi to da heeh ;p a zbanuja konsole szkoda ale moze kupi sie nowsza o ile fundusze pozwola i jakies orginalki hmm
przeciez proste ze ssv2 musi miec na online. Przeczytaj tylko pytanie ze zrozumieniem. A zmiana konta na tej samej konsoli da Ci tyle co "nic"
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Większość osób pisze że XVal jest pewny ale na 100% to nigdy nie wiadomo, a co do dasha to już zależy od ciebie ja na przykład mam Lt i nowego dasha i Black Opsa PL z ss1 i jak na razie śmigam na multi ale jak długo to nie wiem :)
a jesteś oflagowany? pytam z ciekawości :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom