Nowy gameplay Assasin Creed 2 w HD - TGS 09

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

wisien

Banned
Użytkownik
 

KaMiL_xD

Banned
Użytkownik
Gra zapowiada się odjazdowo :)
 

Konradiv

Użytkownik
Użytkownik
Wow, tego nie widzałem jeszcze! Świetnie wygląda system walki i uzywanie bomb (chodz moglo byc lepsze)! To będzie gra warta uwagi!

@down
1 moze i byla nudna, ale 2 sie zapowiada lepiej
 

Papillon

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwszej części AC, gra powinna przybrać nową nazwę:

Assassin's Creed: Nudy na Pudy
(czyt. robisz ciągle to samo)
 
P

pietrasz

Guest
Po pierwszej części AC, gra powinna przybrać nową nazwę:

Assassin's Creed: Nudy na Pudy
(czyt. robisz ciągle to samo)

Głupoty gadasz Assasin`s creed jest zarąbistą gierką , w porównaniu np. do oblivion jest 100x lepsza
 

tijs18

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsza odsłona na X'a miała karygodną optymalizację w stosunku do znacznie płynniejszej konwersji na PC'ta :) Widzę, że twórcy naprawili tą nieprzyjemną bolączkę, co niezmiernie mnie cieszy :). Ciagle to samo eee myślę, że troszkę przesadzasz w koncu gra oferuje całkiem sporo nowych rozwiązań, czego nie można powiedzieć o takich tytułach jak Tomb Raider:p
 

KaMiL_xD

Banned
Użytkownik
Po pierwszej części AC, gra powinna przybrać nową nazwę:

Assassin's Creed: Nudy na Pudy
(czyt. robisz ciągle to samo)
To skoro taka nuda była to po co grałeś wogóle w AC?!?!?!

Gra i tak będzie za******* :D
 

Dawidek

Banned
Użytkownik
No to widzimy hit na skale swiatowa Brawo dla tych ktorzy tak dopiescili gre :p
 

TaZz639

Użytkownik
Użytkownik
Ta gra spokojnie będzie w 3 gier roku, a tylko w 3 z powodu premier dużej ilości odjazdowych gier np. mw 2
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
Bedzie grane !
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
Jedynka była monotonna ale ta część to będzie HIT
 

coldveins

Użytkownik
Użytkownik
Głupoty gadasz Assasin`s creed jest zarąbistą gierką , w porównaniu np. do oblivion jest 100x lepsza
Ale co to za porównanie z ****? Co ma Oblivion do AC? Tak jakbym porównywał Fifę z Dirtem czy coś ; /
 

wisien

Banned
Użytkownik
Ale co to za porównanie z ****? Co ma Oblivion do AC? Tak jakbym porównywał Fifę z Dirtem czy coś ; /

otwarty swiat, dialogi, zabijanie, tpp
 

aerO^

Użytkownik
Użytkownik
Pff , nie lubię wypowiedzi dzieci , którzy podniecają się dobrze wykreowaną postacią , która ma fajne mieczyki i już gra HIT , pff nic jeszcze nie wiedzieliśmy i hit już ma być.
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
zapowiada się bombowo :D
 

japanman1

Użytkownik
Użytkownik
Jedynka była monotonna, oby tym razem tworcy czymś nas zaskoczyli.
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Przestańcie się tak podniecać i nakręcać... bo później będzie milion tematów i postów pod tytułem: aaaaaaaaaa miała być taka niesamowita, a jest słaba albo przeciętna.
Żal mi się większości robi jak czytam takie posty. Wszyscy oczekują cudów, a przychodzi co do czego, to Ci sami ją najbardziej krytykują.
Ja jestem fanem części pierwszej. Uważam, że to najlepsza tego typu gra na xboxa. Przeszedłem ją 2 razy i wcale mnie nie nudziła jeśli chodzi o powtarzalność misji. Uważam, że jeśli 2 część będzie co najmniej tak dobra jak 1, to będzie to wielki hit. Ale nie podniecam się zawczasu.
pozdro.
 

Papillon

Użytkownik
Użytkownik
To skoro taka nuda była to po co grałeś wogóle w AC?!?!?!
Grałem bo w przeciwieństwie do Ciebie, zakupiłem oryginała... i nie mogłem od tak wyrzucić płyty do kosza. Dopowiem tylko tyle, że tak jak Wy tu teraz dałem się nakręcić i może moje oczekiwania były zbyt wygórowane. Wyszła monotonna gra, w której robi się ciągle jedno i to samo. Pozdrawiam
 

prolo3

Użytkownik
Użytkownik
... normalnie misje może misje odgrywają się wedle jednego schematu ale w tej grze nie oto chodziło, sama fabuła po każdej misji się rozkręcała - te sprawy z templariuszami (ich skarbem)Desmontem i animusem itp. ,np. ja przeszedłem gre bo byłem ciekaw co się wydarzy po każdej misji, a jak wy gracie w gre tylko po to żeby się chwalić że się ją przeszedło i żeby tylko ją przejść to pozdro ( @up )
 

Pascal

Użytkownik
Użytkownik
Gameplay jak gameplay, wcześniejsze widziałem i tyle mi wystarczy. Za to trailer jest epicki. :) Najlepszy trailer ACII jaki dotychczas wyszedł. A co do samej gry to dosłownie nie mogę się doczekać. W najbliższych miesiącach jest to najbardziej wyczekiwana przeze mnie pozycja. Nie mam zamiaru oceniać po trailerach i cudzych gameplayach ale wszystko naprawdę zapowiada się fantastycznie. Widać, że Ubisoft wziął sobie do serca uwagi graczy. Mam tylko nadzieję, że gra nie zawiedzie jeśli chodzi o długość. Myślę, że rozsądnie by było ok. 15 godzin. No nic, poczekamy zobaczymy.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom