• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Nowy gameplay Crysis 2

Status
Zamknięty.

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Jak dla mnie świetnie się prezentuje Crysis 2 i widać, że CryTek świetnie sobie poradził z optymalizacją.
Co tu dużo pisać, zobaczcie sami :D

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Grafika lepsze niż w multi ;)?

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Ktoś tu chyba nie grał w KZ3 :D

Grałem w dwie gry (C2 na PC ale z configiem pod x0) i KZ3 ma więcej detali, C2 minimalnie lepsze tekstury. Ogólnie to ex Sony wygląda lepiej ;)
Dokładnie :D Ale jak multiplatformę C2 świetnie wygląda :)
Tylko trzeba będzie na pc grać bo optymalizacja jest świetna względem 1/Warhead.

A tutaj może nie gameplay, ale też ciekawy filmik :)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Grafika byłaby pewnie lepsza jakby była ex'em na PS3 albo X360. Ale jako multiplatformowa wersja również ładnie wygląda :D Oczywiście trzeba dodać że AA będzie x2 albo wcale. No i o nudę nie muszę się bać jak w przypadku poprzednika :)

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Ja tę grę mieć muszę! Widać , że Crytek się przyłożył i warto odwdzięczyć się im kupując ją. Bardzo ładna gra ze świetnymi pomysłami na rozgrywkę. Mam nadzieję tylko , że starczy na dłużej niż te CoDy i inne MoHy...
Aha ... i świetna sprawa , że gra otrzyma pełny polski dubbing , więc fabułę znał będę doskonale. Mam tylko nadzieję , że jego jakość będzie ponadprzeciętna , ale już za same chęci należy cenić EA PL.
Liczę również na efektowną reklamówkę w polskiej tv , a co!

Status
Zamknięty.

Do góry