Nowy gameplay Saints Row: The Third z Comic-Con

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
Wybuchy, strzelaniny, walki na gołe pieści, skok ze spadochronu - to wszystko można zobaczyć na nowym, ośmiu minutowym gameplayu z Saints Row: The Third prosto z Comic-Con:


Jesters
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie wiem, który raz to już piszę, ale... będzie 'grubo' ;)
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Dla mnie Saints Row : The Third jest totalną klapą i nią będzie, patrząc na trailery/gamepleye. W Saints Row (1) pograłem może w godzinę, ale musiałem się bardzo starać żeby aż tyle z tym tytułem wytrzymać.
Fabuła ? - Nie ma
Fizyka ? - Nie ma
Grafika ? - bleee
Model jazdy samochodami ? - jest tam w ogóle ?
Sterowanie ? - Najgorsze jakie widziałem na konsoli
Model strzelania ? - wzięty chyba z serii Lego

Z drugą częścią też mam doświadczenia, i mam dokładnie takie same odczucia jak w stosunku do części pierwszej. Dla mnie firma Volition Inc. należąca do THQ zawsze wypuszczała gry bardzo słabe ( seria Saints Row) i średniego Red Faction : Armagedon.

Oglądam te gamepleye i trailery Saints Row : The Third - i wiem jedno - słaby sandbox, nie ma co porównywać nawet do GTA czy RDR.
 

zwiewek

Użytkownik
Użytkownik
W poprzednie części nie grałem ale po tym gameplayu bardzo licze na tą grę.
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
K0TAKU Zgadzam się z tobą...
Jak dla mnie ta "GRA" jest robiona na odwal się...
 

o9d6

Użytkownik
Użytkownik
Jak na te czasy to grafika coś słaba, przecież GTA IV jest starsze o ponad 3 lata, a zdecydowanie ma lepszą grafikę i wszystko inne... Chociaż jak dla mnie Saint's Row 2 był nawet, nawet.
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
a ja mam ochotę w to pograć po prostu mam już dość nudnego gta a taka mala parodia gta się przyda:D
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Ta gra nie ma mieć genialnej grafiki, dźwieku czy systemu strzelania, nie ma być realna. Jest to gra z typu "Bawić, bawić, bawić". Chcesz coś realistycznego = bierzesz GTA. Chcesz coś co pozwoli Ci się oderwać od rzeczywistości = bierzesz Saint's Row ;) Pierwsza i druga część były super jeśli chodzi o misje :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Po filmiku stwierdzam że istny kozak :) łamanie wszystkiego co jest prawdopodobne (realne, rzeczywiste) ale bardzo fajnie to wyszło na tym filmiku. Akcja niczym z najlepszych filmów.
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Może jednak coś z tego będzie, chodź wydaje mi się że największą wadą gry będzie sandbox i nuda w tym że nie będzie co robić
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Ta gra nie ma mieć genialnej grafiki, dźwieku czy systemu strzelania, nie ma być realna. Jest to gra z typu "Bawić, bawić, bawić". Chcesz coś realistycznego = bierzesz GTA. Chcesz coś co pozwoli Ci się oderwać od rzeczywistości = bierzesz Saint's Row ;) Pierwsza i druga część były super jeśli chodzi o misje :)
A co dobra grafika, dźwięk, i system strzelania nie mogą iść w parze z dobrą zabawą? Spójrz na GTA IV - fantastyczna grafika, fizyka, muzyka, i system strzelania/osłon + dobra zabawa(zwiedzanie miasta, rozróby, efektowne ucieczki przez policją,multiplayer) = HIT.
W dzisiejszych czasach aspekty techniczne są niezwykle ważne, bo co mi z tego jak zrobię grę bazującą na strzelaniu, a model strzelania będzie nudny, nieefektowny, po prostu beznadziejny? Co mi z tego jeśli zrobię sandboxa, w wielkim mieście, a te miasto będzie po prostu brzydkie graficznie i nie będzie widać w nim ulicznego życia mieszkańców? W serii Saints Row przemieszczamy się głównie samochodem, czyli ten aspekt musi być idealnie dopracowany, tak jak w przypadku GTA. A jaki model jazdy dostaliśmy w dwóch pierwszych częściach Saints Row ? Tutaj chyba nie muszę się rozpisywać.

Wystarczą chęci i odrobina funduszy, a można zrobić grę która będzie dawała świetną zabawą i graficznie jak i w innych aspektach technicznych będzie bardzo dobra.

Najlepszym przykładem sandboxa idealnego jest Just Cause 2 - fotorealistyczna grafika, niesamowita fizyka, i co najważniejsze - masa zabawy. Kradzieże F16, Boeingów 737, wspinaczki na wielkie budynki, strzelaniny z policją, i OGROMNY, największy świat gry na obecnej generacji konsol. A jakie studio to stworzyło ? Avalanche Studio. Kojarzysz? Pewnie nie. Oni też nie mieli ogromnego budżetu, a widać ile pracy i chęci włożyli w swój produkt co zaowocowało genialnym sandboxem.

qwertaj - Początek wypowiedzi mogłeś sobie darować, bo jesteś takim gatunkiem osobnika na tym forum który zawsze zaczynał wojenki, więc tutaj się zbłaźniłeś. Ci się ta gra podoba - ŚWIETNIE! Tak jak napisał Kuban - wyraziłem swoje zdanie i nie chcę tego tematu dalej drążyć, bo rozpocznie się tutaj kłótnia rodem BF vs COD.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ale jesteś zryty...
To czego Ty w tej grze nienawidzisz zostało w niej zaimplementowane specjalnie, ale to szczegół...
Ta gra ma dawać fun, a nie skomplikowane obliczenia fizyczne...
Zresztą... Oni tej gry nie robili dla Ciebie, tylko dla tych którzy chcą zagrać w coś "innego".

Jak dla mnie bomba!
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Zryty to do kolegi możesz mówić, nie do mnie. Na przyszłość więcej kultury, bo zaczynając wypowiedź od obrazy użytkownika i wulgaryzmu wiele o tobie mówi.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania - jakie obliczenia fizyczne? Pisałem na całkiem inny temat, jak nie rozumiesz - przeczytaj jeszcze raz, dokładnie, powoli, na głos.
A jak lubisz gry bez jakiegokolwiek sensu, bez efektów graficznych, bez modelu jazdy, gdzie wszystko jest z najniższej półki zapraszam do grania w Saints Row.
Czyli brak modelu jazdy, beznadziejna grafika, model strzelania i fizyka została 'zaimplementowana specjalnie' tak?
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Zryty to do kolegów, nie do mnie.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania - jakie obliczenia fizyczne? Pisałem na całkiem inny temat, jak nie rozumiesz - przeczytaj jeszcze raz, dokładnie, powoli, na głos.
A jak lubisz gry bez jakiegokolwiek sensu, bez efektów graficznych, bez modelu jazdy, gdzie wszystko jest z najniższej półki zapraszam do grania w Saints Row.
Czyli brak modelu jazdy, beznadziejna grafika, model strzelania i fizyka została 'zaimplementowana specjalnie' tak?
Teraz zachowujesz się jak fanboj BF'a tudzież CoD. Daj sobie spokój. Wyraziłeś swoje zdanie - ok, ale nie czepiaj się innych którzy posiadają odmienne.
Ta gra ma dostarczać fun'u, a nie gnieść torbę efektami. I tutaj podam przykład: MInecraft. Gra która wygląda paskudnie, nie powoduje obwisu sutów fizyką, a jednak przyciągnęła mnóstwo graczy. Ja tam na tą grę czekam, bo szczerze to brakuje mi produkcji gdzie mógłbym się wychillować i jeszcze przy tym pośmiać.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A jak lubisz gry bez jakiegokolwiek sensu, bez efektów graficznych, bez modelu jazdy, gdzie wszystko jest z najniższej półki zapraszam do grania w Saints Row.Czyli brak modelu jazdy, beznadziejna grafika, model strzelania i fizyka została 'zaimplementowana specjalnie' tak?
K0TAKU wrócił to i wojenki się zaczęły, jea!

Brak jakiekolwiek sensu? Jesteś członkiem gangu i zabijasz innych. Hmm, co mi to przypomina... GTA IV!? Tam też byłeś jakimś zgrzybiałym Ruskiem, Ukraińcem, czy innym wschodnio-europejskim typem i zabijałeś największe gangi w Liberty City - fakt, to ma sens, to jest realistyczne!

Brak efektów graficznych? Nie powiedziałbym. Fakt, te gry są brzydkie, ale jednocześnie piękne na swój sposób. Trójka, jak mogliśmy zobaczyć na gameplayach jest duużo lepsza od poprzedniczek. K0TAKU, jako 'fan' Call of Duty' nie powinieneś się przejmować grafiką, czyż nie?

Beznadziejny model strzelania? Ha! Model jest dużo przyjemniejszy niż w GTA IV (wg. mnie), trochę gorszy od tego z JC2. Do tego dochodzi arsenał broni, który jest sporo większy od tego z konkurencji. Mamy wibratory, dilda, pejcze, sztuczne pięści, a tak na poważnie, będzie mnóstwo broni, bo o tym w Saints Row chodzi - o roz*******c!

Beznadziejna fizyka? A widziałeś na filmikach te akcje z 'nokautowaniem' przechodniów? Chcesz mi powiedzieć, że to wygląda źle? Ew. wpadanie pod samochód w Saints Row 2. To wyglądało genialnie! Nie mówię, że wyglądało to realistycznie, ale wyglądało to komicznie i o to chodzi!

Wszystko z najniższej półki? Za grę odpowiada THQ, nie powiedziałbym, że oni są z 'najniższej półki'.

W Saints Row 1, 2, 3 chodzi o rozwalanie, o śmiech, o zabawę. Ta gra ma być komiczna i ma nas bawić przez cały czas przejścia kariery. A GTA IV? Przeszedłem całe i od spalenia naszego domu stało się nudne, monotonne, bezbarwne. GTA jest jak dla mnie grą, żeby sobie pojeździć po mieście i porozwalać się o ściany, nic więcej :D
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Biorę w dniu premiery bo wiem że mam zapewnione długie godziny absurdalnej zabawy. Poprzednia część zrywała beret pod wieloma względami... archaizmy w tej grze czy grafika trącają poprzednią generacją ale zabawa jest na prawdę przednia :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mega gameplay, gdybym tylko miał więcej kasy leciałby oryginał :< Wcześniejsze filmiki prezentowały to, co gra ma do zaoferowania we free roamie, efektowne walki wręcz, jakieś jajcarskie gadżety, samoloty, super bryki, a ten widać że schyla się do efektownych i w miarę poważnych (chociaż w tej grze nic nie ma poważnego, bardzo dobrze : D) misji fabularnych, trochę brakuję mo-capu w cut-scenkach, ale z drugiej strony, na co one komu. Ale to jak się wbił w samolot by złapać typa z plecakiem było kosmicznie dobre : D Świetna produkcja się szykuje : )
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Fajna alternatywa dla GTA , ale mnie takie gry nie śmieszą , kicz mnie nie śmieszy. Nawet nie nastawiam się na klona serii R* , ale zagrałbym dla sprawdzenia , zobaczymy...
Nie ma się co spinać KOTAKU , bo zobacz jak niektórzy reagowali na GTA IV , dla nich było zbyt "poważne" , mało jajcarskie...dla takich ludzi powstaje Saints Row.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom