• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Nowy Gamplay z DIRT 3 ... czyli jak poprawić grę prawię idealną

Status
Zamknięty.

Kamellot

Użytkownik
Użytkownik
O tak! Poszperałem trochę w internecie dziś o DIRT 3 i nawet nie musiałem wkopywać się w głębie internetu żeby natrafić na świetny gameplay z Dirta 3 ... co prawda gra w wersji Pre Alpha, ale jakość materiału jest dobra a sama gra przedstawia się ... no co najmniej wyśmienicie :D Dirt 2 był już wg mnie świetną grą a Dirt 3? Nie boje się o tą grę. Licencja WRC i Codemasters które pokazało mi że Dirt 2 to gra genialna uświadamia mi że Dirt 3 to będzie klasa sama w sobie.

Nie mogę się doczekać, a wy?

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pff, jakość materiału jest dobra? weź mnie nie rozśmieszaj...
Może wreszcie zrobią coś co po przejściu 30% nie zrobi się monotonne

Kamellot

Użytkownik
Użytkownik
Pff, jakość materiału jest dobra? weź mnie nie rozśmieszaj...
Może wreszcie zrobią coś co po przejściu 30% nie zrobi się monotonne
Widać że nie lubisz tej serii. Masz rację co do monotonności ... ale to wg mnie poprawią. Z resztą gdzieś czytałem że będzie bardzo dużo tras przez licencję WRC ... więc to nie będą nudne okrążenia jak w Dircie 2 a naprawdę ciekawe odcinki :)

Ej to że jestem niewyspany nie zmienia faktu że jedynka mi się podobała :) dwójka już nie <rzygi>

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Ja w tym materiale nie widzę nic rewelacyjnego. Fakt, uważam że gra będzie super i mam zamiar ją kupić, ale sam materiał (jak każdy nagrywany kamerą) jest badziewny (jedynie płynność spoko).

Status
Zamknięty.

Do góry