Nowy Gamplay z DIRT 3 ... czyli jak poprawić grę prawię idealną

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Kamellot

Użytkownik
Użytkownik
O tak! Poszperałem trochę w internecie dziś o DIRT 3 i nawet nie musiałem wkopywać się w głębie internetu żeby natrafić na świetny gameplay z Dirta 3 ... co prawda gra w wersji Pre Alpha, ale jakość materiału jest dobra a sama gra przedstawia się ... no co najmniej wyśmienicie :D Dirt 2 był już wg mnie świetną grą a Dirt 3? Nie boje się o tą grę. Licencja WRC i Codemasters które pokazało mi że Dirt 2 to gra genialna uświadamia mi że Dirt 3 to będzie klasa sama w sobie.

Nie mogę się doczekać, a wy?

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kamikaze

Banned
Pff, jakość materiału jest dobra? weź mnie nie rozśmieszaj...
Może wreszcie zrobią coś co po przejściu 30% nie zrobi się monotonne

Kamellot

Użytkownik
Użytkownik
Pff, jakość materiału jest dobra? weź mnie nie rozśmieszaj...
Może wreszcie zrobią coś co po przejściu 30% nie zrobi się monotonne
Widać że nie lubisz tej serii. Masz rację co do monotonności ... ale to wg mnie poprawią. Z resztą gdzieś czytałem że będzie bardzo dużo tras przez licencję WRC ... więc to nie będą nudne okrążenia jak w Dircie 2 a naprawdę ciekawe odcinki :)

Kamikaze

Banned
Ej to że jestem niewyspany nie zmienia faktu że jedynka mi się podobała :) dwójka już nie <rzygi>

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
Jak będzie dubbing PL, albo chociaż napisy to kupię nawet i w dniu premiery :D

Zienciu PL

Użytkownik
Użytkownik
To jak jest z ta licencja WRC co ona obejmie Samochdy ? trasy?
Gdzie znajduje sie news dotyczacy WRC?

Gonzo7

Użytkownik
Użytkownik
Dwójeczka ukończona. Teraz męczę jedynkę. MISTRZ ! Dla mnie trójka "Móst Heff" :* :)

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Ja w tym materiale nie widzę nic rewelacyjnego. Fakt, uważam że gra będzie super i mam zamiar ją kupić, ale sam materiał (jak każdy nagrywany kamerą) jest badziewny (jedynie płynność spoko).

kamilao5555

Użytkownik
Użytkownik
Dwójeczka ukończona. Teraz męczę jedynkę. MISTRZ ! Dla mnie trójka "Móst Heff" :* :)
Jak juz cos to "Mast Heff" :D, czekam na ta gre, mysle ze bedzie dobra ale tak jak koledzy wyzej nie chce tej monotonności co w 2...

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Fajnie się prezentuje, ale Dirt 2 przeszedłem i jakoś nie ciągnęło mnie żeby kolejny raz przejść, a multi też jakieś wybitne nie było. Co nie zmienia faktu że z chęcią zagram w Dirt 3 :D

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
robią szum wokół tej gry, często jest tak, że potem każdy ma za duże oczekiwania i się zawodzi.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom