O tak! Poszperałem trochę w internecie dziś o DIRT 3 i nawet nie musiałem wkopywać się w głębie internetu żeby natrafić na świetny gameplay z Dirta 3 ... co prawda gra w wersji Pre Alpha, ale jakość materiału jest dobra a sama gra przedstawia się ... no co najmniej wyśmienicie
Dirt 2 był już wg mnie świetną grą a Dirt 3? Nie boje się o tą grę. Licencja WRC i Codemasters które pokazało mi że Dirt 2 to gra genialna uświadamia mi że Dirt 3 to będzie klasa sama w sobie.
Nie mogę się doczekać, a wy?
Nie mogę się doczekać, a wy?
Ostatnio edytowane przez moderatora: