Nowy layout Forum.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

masternak1

Użytkownik
Użytkownik
No no no. Genialny naprawdę!! Ale się to forum rozrosło:) Oby tak dalej:D
 
T

Termos

Guest
Zostałem mile zaskoczony : ) Super
 

Ulus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jestem zachwycony :)) Zwlaszcza ,ze Spike powiazal moje konto z Gamertagiem, bez mojej zgody :p
 

jasiulu

Banned
Użytkownik
Zajebisty.
 

Firenzo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Świetna robota! Nowy wygląd zrobił na mnie naprawde duże wrażenie ^^
 

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
Moim skromnym zdaniem, teraz forum mozna pomylic z oficjalnym. Z ta roznica, ze oryginalne kryje sie wygladem.

Layout wyraznie na plus, zobaczymy jak z funkcjonalnoscia ;)
 

skierman

Banned
Użytkownik
Wygląd forum naprawde świetny.... az chce sie na niej siedziec :)
gratuluje
 

meloncom

Użytkownik
Użytkownik
nie bylo mnie przez chwile i juz taka zmiana...teraz forum wyglada jak prawdziwie zwiazane z X-pudelkiem; powiem, ze nawet lepiej wyglada oj majkrosoftowego forum

przewijarka ma swoje plusy i minusy...jest duza ale od razu przychodzi na mysli xlive
 

shanhaevel

Użytkownik
Użytkownik
Super wygląd genialna przewijajka po prostu super:)
 

blizz82

Użytkownik
Użytkownik
a mi się nie podoba, źle się czyta, czy jest wybór na stary albo inną kolorystykę??
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Świetny.Aż mi sie przypomniał ten z przed pół roku. Wiem że zupełnie inny ale jakos tak .
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Świetnie !! :)
Zwłaszcza góra strony,jedyne co tak jeszcze średnio mi odpowiada to widok forum na głównej,lekko można by było dodać zieleni np.do pasków z tytułami działów.
Ale jest i tak super :)
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Tylko trochę przyciemnić znaczki postów nowych itp, i będzie idealnie. Te są za szarawe.
 

scripto

Użytkownik
Użytkownik
Piękne :)
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Efektownie, ładnie posklejane, ale nie tylko o to chodzi!

TRAGICZNIE się czyta. Teraz, wieczorem, po prostu męka dla oczu, mimo ściemnienia monitora :/ Starszy wygląd forum nie męczył tak... ja poproszę o stary wygląd, jako opcje w profilu użytkownika, bo jestem załamany jak mam się tak męczyć
 

Rutkoszczak

Banned
Użytkownik
nie no jaki zal o 20 wchodze na forum i jest tak jak zawsze, i wchodze teraz, a tu co widze!! nowy layout i musze przyznac, ze bardzo mi sie podoba.
TRAGICZNIE się czyta. Teraz, wieczorem, po prostu męka dla oczu, mimo ściemnienia monitora :/ Starszy wygląd forum nie męczył tak... ja poproszę o stary wygląd, jako opcje w profilu użytkownika, bo jestem załamany jak mam się tak męczyć
nie wiem ale dla mnie nie ma roznicy jesli chodzi o czytanie, a wyglad jest o wiele fajniejszy. Gratuluje tworca :p
 

maras92

Banned
Użytkownik
no no ladny
 

Bielik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No No nieźle wyszedł ten nowy layout :)
 

Sereczek

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Mnie także odpowiada ale teraz już nie wejdę przez fona na forum bo zżera masę danych :(
 

luleq

Użytkownik
Użytkownik
genialny ;d ten flash z grami u góry bardzo mi się podoba :)

to gotowiec jest czy mamy kogoś tak utalentowanego na forum? :]
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom