Nowy LITEON, v2?

diarrhoea

Użytkownik
Użytkownik
ja miałem konsole z maja 2009 i tez był stary litek.... chociaż wyglądał jak nowy....
One się poza numerkiem czymś różnią ?

Poza tym ten napęd występuje głównie w Niemczech i Francji.
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Data na napędzie jest inna np z 2008. A tak to podobne do nowego, nawet oznaczenia i naklejki...
 

dzemik2009

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Ja mam konsole z datą 30.05.2009 a napęd z datą maj 2009 i tez jest stary lite on.Mogę wstawić fotkę
Pozdrawiam
 

FNW

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj przyszła zamówiona konsola w wersji PREMIUM Jasper 2009-04-22 - napęd z kwietnia FW 74850C

Nie wiem jak wcześniej ale obecnie jest chyba plomba której nie da się odkleić bez uszkodzenia !!!
Wiem co mówię bo sam we własnym serwisie używam takich. Jest to krucha folia - samowulkanizująca się po przyklejeniu. Żadne suszarki nie wchodzą w grę. Odklejenie papierowej pierwszej plomby to pestka.

 

mobisoft

Świeżak
Świeżak
Kolego widać że nie robisz tego na codzień ;) Zapraszam do naszego serwisu MOBISOFT Sklep oraz serwis konsol Xbox 360 PS2 Slim PSP tam zrobimy Ci to i nie poznasz że napędy był otwierany. Wszystkie nowe liteony mają takie plomby i wszystkie schodzą idealnie jak się umie to robić więc nie wprowadzaj ludzi w błąd jak po prostu czegoś nie wiesz ;)

Pozdrawiam i powodzenia
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Dokładnie ładny boot. Pierwszy raz zobaczył plombę i myśli że coś wie pff boot
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
wystarszy podgrzewać troszke dłużej a odchodzi tak samo łatwo jak stara srebrna bez uszkodzeń :). sporo już przeszło napędów.
 

FNW

Użytkownik
Użytkownik
Kolego widać że nie robisz tego na codzień ;) Zapraszam do naszego serwisu MOBISOFT Sklep oraz serwis konsol Xbox 360 PS2 Slim PSP tam zrobimy Ci to i nie poznasz że napędy był otwierany. Wszystkie nowe liteony mają takie plomby i wszystkie schodzą idealnie jak się umie to robić więc nie wprowadzaj ludzi w błąd jak po prostu czegoś nie wiesz ;)

Pozdrawiam i powodzenia
Jeśli tak jest to zwracam honor ...
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik

brazil

Użytkownik
Użytkownik
Chłopak na Targówku przerobił mi nowego LiteOn'a (lipiec 2009)
Pozdro dla niego jeśli czyta to forum :D
 

bliss

Użytkownik
Użytkownik
już od jakiegoś czasu nie jest to problemem ;]
 

Fasto

Banned
Użytkownik
powiem wam tak ci co mają napędy liteon v1 to nie muszą sie o nie martwic bo są już obcykani jak przerabiac,co innego jak niektórzy mają v2 to wtedy już musicie kombinowac zeby przerobic ja mam v1 i powiem,że nigdy go na v2 nie wymienie ;)
 

33-300

Banned
Użytkownik
Prosty do flashu jak Benq

Witam Liteon v2 jest bardzo prosty do przerobienia tak samo jak benq :)

 

novak512

Użytkownik
Użytkownik
Racja. :) Jak się człowiek dobrze spręża to wystarcza 10 min na wszystko (plomba, rozkręcenie, flash) :D
 

Doujinshi

Użytkownik
Użytkownik
tak tylko kurcze cos liteony sa napedami drugiej kategori wnioskuajc po czasie jaki trzeba czekac na firmware ;/
 

Do góry Bottom