Nowy monitor+xbox elite

Gregigregi

Użytkownik
Użytkownik
Kilka dni temu kupilem pierwszy w tym tyg.monitor samsung hd ready black rose(nie pamietam dokladnych oznaczen).Podlaczylem go do mojego xboxa 360.Kilka minut pozniej pojawil sie problem w postaci zaklucen na ekranie podczas grania(ponizej zalaczam film) w niektore gry szczegolnie TIMESHIFT,MASS EFECT I CALL OF JUAREZ...Wrazenie jest takie jak by monitor nie nadazal z wyswietlaniem obrazu.Podczas wiekszj akcji tj.wybuchy czy szybkiej zmiany polozenia kamery pojawiaja problem.Wczoraj zwrocilem monitor do sklepu i kupilem samsunga sm2232bw ale dalej jest to samo.Glupieje bo nie wiem co jest grane.dwa inne monitory i to samo.Mialem wczesniej stary telewizor lcd i nie mialem z tymi grami wogole problemow.Wszystko bylo ok.Myslalem ze to zle wypalone plyty wiec wypalilem wszystko ponownie ale nic sie nie zmienia.Uzywam kabla hdmi-dvi kupiony kilka dni temu z reszta sprawdzalem rowniez zupelnie inny kabel hdmi i przejsciowke hdmi-dvi rowniez jest to samo.Jezeli odpalam gre to zaklucenia zawsze pojawiaja sie w tym samym momencie.Co jest dla mnie najbardziej nie zrozumiale to to ze np nie ma roznicy czy odpalam intro timeshift na mojej 360ce czy na gametrailers.com zaklucenia sa w tym samym momencie. Czy z netu czy z xa jest to samo.Xa mam dobrego sprawdzalem na innym tv.



http://pl.youtube.com/watch?v=rKQNoEct-xU



Prosze o pomoc.To drugi monitor w tym tygodniu. moj nr gg 7920202,moj mail [email protected]

Ten post został edytowany przez GregChaos: Dzisiaj, 22:57
 

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy monitor+xbox elite

Nie znam się za dobrze ale chyba ten monitor nie nadąża za płynnym wyświetlaniem obrazu spróbuj w ustawieniach rozdzielczości Xboxa zmniejszyć morze coś da
 

Gregigregi

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy monitor+xbox elite

Probowalem nic nie daje.Np.Timeshift-sa zaklucenia jak leci np intro zawsze w tym samym miejscu jak gram zawsze w tym samym miejscu a co najdziwniejsze jest tak samo jak ogladam intro w hd na necie w tym samym miejscu to samo.Monitor nowka.Wczoraj kupiony.Poprzedni rowniez byl nowy.Odpalalem te gry na starym lcdku firmy techwood-tv stary na maxa ale nie bylo problemow.
 

terron696

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy monitor+xbox elite

u mnie problem jest podobny ale tylko z dead rising coś jakby ktoś przecią ekran i nie do końca dobrze składał .Na kompie jest takie coś jak procek nie zgrany jest z kartą .Moim zdaniem po prostu monitor sobie nie radzi z niektórymi grami .
 

Gregigregi

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy monitor+xbox elite

terron696 napisał:
u mnie problem jest podobny ale tylko z dead rising coś jakby ktoś przecią ekran i nie do końca dobrze składał .Na kompie jest takie coś jak procek nie zgrany jest z kartą .Moim zdaniem po prostu monitor sobie nie radzi z niektórymi grami .
mam tak jak odpalam intro z timeshift ale to z kompa a jak gram to dzieje sie to co widac na filmie...no i to jest drugi monitor ktory kupilem w tym tygodniu na obydwu jest to samo



http://pl.youtube.com/watch?v=rKQNoEct-xU
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Nowy monitor+xbox elite

Wiesz co, dzieje się podobnie przy wyłączonej synchronizacji pionowej. Ale skoro mówisz że na tv działa normalnie to zapewne nie to. Spróbuj podłączyć monitor do PC i ustawić najwyższą możliwą częstotliwość odświeżania ekranu dla monitora (zapewne 75Hz) i włącz ten trailer jeszcze raz.
 

Gregigregi

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy monitor+xbox elite

spike200 napisał:
Wiesz co, dzieje się podobnie przy wyłączonej synchronizacji pionowej. Ale skoro mówisz że na tv działa normalnie to zapewne nie to. Spróbuj podłączyć monitor do PC i ustawić najwyższą możliwą częstotliwość odświeżania ekranu dla monitora (zapewne 75Hz) i włącz ten trailer jeszcze raz.

niestety nie dziala zrobilem tak jak owiles i nie dziala tak wogole jak wlaczyc ta synch.pionowa???

Naprawde bym byl wdzieczny jezeli ktos podpowie i co sie dzieje jestem w kropce bo nie moge normalnie grac i nie wiem gdzie lezy problem jest to nowy monitot drugi ktory kupilem w tym tygodniu.Jezeli ktos mi pomoze to po przyjezdzie do polski (za miesiac jade na urlop-siedze w londynie) to mu wysle kilka plyt z grami albo cooler lub jakis film hd .Zalezy mi bardzo.

postaram sie wrzucic jeszcze kilka filmikow odnosnie problemu

Edit//przeo_91, nie pisz postów pod sobą!




przed chwila odpalilem intro na moim lapie i dzieje sie to samo wiec glupieje bo juz naprawde nie wiem co jest grane.Rozumiem ze mogl bym miec walnietego lapa ale to samo intro odpalam na 360ce i jest kicha tym bardziej podczas grania.Moze chodzi tu o jakis typ kodowania???
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Nowy monitor+xbox elite

Konsola PAL ? Progressiv Scan ? V-sync ?
 

Greg

Świeżak
Świeżak
Odp: Nowy monitor+xbox elite

PIRI napisał:
Konsola PAL ? Progressiv Scan ? V-sync ?

konsola kupiona w uk tyle wiem
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Nowy monitor+xbox elite

Nie wiem czy to sie jeszcze zdaza ale :
Sproboj podlaczyc monitor i X na innym gniazdku . Mozliwe ze cos ci ladnie siec obciaza .
 

Greg

Świeżak
Świeżak
Odp: Nowy monitor+xbox elite

PIRI napisał:
Nie wiem czy to sie jeszcze zdaza ale :
Sproboj podlaczyc monitor i X na innym gniazdku . Mozliwe ze cos ci ladnie siec obciaza .

probowalem i tego i rowniez nie dziala. :mad: podlaczalem wszystko w innym pokoju i jest to samo tak wogole to przed 10 min padl mi laptop matryca nie dziala :( ale pech :(
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy monitor+xbox elite

Jakieś fatum widać masz. A nie myślałeś ze to może być spowodowane łączem internetowym?
Skoro mówisz ze na trailerze puszczanym z kompa przez siec tez w tym samym momencie...hmm no ale skoro na xie nie grasz przez liva to jednak wyklucza się taka możliwość....
Wiecej pomysłów nie mam
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Nowy monitor+xbox elite

Zapodaj link do tego trailera i napisz w jakiej minucie się to dzieje.
Acer4ever napisał:
Jakieś fatum widać masz. A nie myślałeś ze to może być spowodowane łączem internetowym?
Skoro mówisz ze na trailerze puszczanym z kompa przez siec tez w tym samym momencie...hmm no ale skoro na xie nie grasz przez liva to jednak wyklucza się taka możliwość....
Wiecej pomysłów nie mam
Skoro nie masz pomysłów i piszesz takie brednie tylko po to by napisać posta to się powstrzymaj...
 

Do góry Bottom