Nowy napęd lite-on.

5HOOGUN

Banned
Witam mam przerobiony napęd liteon ixtreme, chciałbym kupić jeszcze jeden identyczny napęd i wgrać do niego klucz aby czytał on tylko oryginały i umożliwiał grę na xbl bez obawy, problem w tym że nie wiem gdzie znaleść taki napęd patrzyłem na allegro ale nie wydają mi się one takie same jak ten w konsoli, kto kolwiek widział kto kolwiek wie gdziem można kupić niech da cynk, pozdrawiam ;)
 

5HOOGUN

Banned
znalazłem na allegro, temat do zamknięcia
 

bliss

Użytkownik
Użytkownik
a ze Cie tak zapytam.... skad bedziesz mial oryginalny firmware do ktorego bedziesz spoofowal klucze ze starego napedu, skoro to liteon ?
 

Jaroszek94

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie, dobre pytanie. Bo sam chciałbym coś takiego zrobić, a nie wiem czy w ogóle to wykonalne :D
 

novak512

Użytkownik
Użytkownik
nie jest to wykonywalne :p
do liteona jest tylko "pirackie" fw, oryginalnego nie da się odczytać z napędu, więc teoretycznie ono nie istnieje :p

Gdybyś miał oryginalny i nieprzerobiony napęd, odczytałbyś z niego klucz, ale go nie flashował to Twój sposób by coś dał, w innym przypadku mija się to z celem. ;)
 

bliss

Użytkownik
Użytkownik
dokladnie tak jak pisze novak512 takie operacje wykonuje sie zanim sie zdecyduje na modyfikację firmware'u w napędzie, wówczas odczytuje się kluczę z oryginalnego napędu i pozostawia go w spokoju, z kolei do nowo zakupionego robi się spoof do ix .
 

5HOOGUN

Banned
Uuuu to zbiliście mnie z tropu wyczytałem gdzieś że wystarczy klucz wgrać do nowego liteona i tyle, żeby była zgodność z konsolą.. ;p
 

Darknezz1

Użytkownik
Użytkownik
Chciałem zamienic swój napęd Lite on na nowy ponieważ w starym napędzie padł laser od dvd. Moje pytanie brzmi czy mogę po prostu wyjąc stary napęd i włożyc nowy czy wymaga do wgrania jakiegoś klucza. Sory za takie pytanie , ale za bardzo się na tym nie znam.
 

novak512

Użytkownik
Użytkownik
to może warto by było się poznać?! Według mnie to żadna wymówka.
Wszystko było na forum 1000 razy, ale napiszę Ci jeszcze raz.
Jeżeli zmieniasz napęd, musisz wyciągnąć klucz ze starego napędu i wgrać go razem z nowym fw do nowego napędu. ;)
 

piksol

Użytkownik
Użytkownik
Który napęd jest mniej awaryjny? samsung czy liteon?
 

dziewczyna

Użytkownik
Użytkownik
liteon
 

Do góry Bottom