Nowy. Nie znam sie na Xboxie a chce kupic.

Cemek

Świeżak
Świeżak
Witam! Jestem nowy i nie znam sie na Xbox a chce sobie kupic. Czym sie różni Xbox arcade od elite? Ktory lepszy?
 

Crespo

Banned
Tutaj przeczytasz wszystko ... Xbox 360 ? Wikipedia, wolna encyklopedia
 

maciek1027

Użytkownik
Użytkownik
nie nabijaj postów, tylko poszukaj. użyj funkcji szukaj, przewiń ze 2 strony w dziale i będziesz miał, a tak po za tym szukanie w google nie boli:)
 

kenczi

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Jestem nowy i nie znam sie na Xbox a chce sobie kupic. Czym sie różni Xbox arcade od elite? Ktory lepszy?
Samemu ciężko dupcie ruszyć ? 3 sek. w google i po sprawie, ale nie TROLLE nie mają mózgu i nie myślą :mad:
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Co się czepiacie, świeży jest i ma prawo nie wiedzieć. Elite różni się kolorem, dyskiem 120gb, posiada headset i wyjście optyczne.
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ma prawo nie wiedzieć, ale ma też obowiązek używania wyszukiwarki forumowej/google PRZED napisaniem tematu.
Który lepszy? jak sama nazwa wskazuje: ELITE.
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Jestem nowy i nie znam sie na Xbox a chce sobie kupic. Czym sie różni Xbox arcade od elite? Ktory lepszy?
Konsole Arcade i elite mają takie same bebechy. Elite po za tym posiada dysk 120 gb, kabel HD, headset, 2 pady. Powiem ci, że warto dołożyć te 200 zł i kupić elite, z tego względu, że w tych czasach dysk warto mieć w konsoli. Wiadomo instalacja gier na dysk, ściąganie dem, dodatków. A jak nie masz tyle kasy to bierz arcade, a jak dozbierasz to kupisz sobie dysk, przeniesiesz profil i wszystko cacy :) pzdr
 
Konsole w gruncie rzeczy różnią się najbardziej dyskiem i... kolorem.
Osobiście myślę, że warto dołożyć troszkę więcej do Elite i cieszyć się bogatszym zestawem.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wszystko ma takie same bebechy w środku.
Różnice:
-obudowa - Arcade biała | Elite czarna
-pamięć - Arcade pamięć 256-512 mb | Elite 120 gb
-kabel ethernet - Arcade brak | Elite jest
-pad - Arcade jeden biały | Elite 2(?) czarny
-kabel do tv - Arcade na zwykłe chinche | Elite Component (HD Ready)

Jak coś sobie przypomnę to wypisze ;p Pozdrawiam

Edit: Ogólnie rzecz biorąc lepiej brać Elite (lepszy zestaw do śmigania po necie), ale oczywiście do Arcade możesz dokupić dysk 20 gb lub 60 gb jeżeli Ci 120 gb jest niepotrzebny i też możesz śmigać czy to po necie czy nie

Edit 2: Jak dokupisz dysk i drugiego pada do Arcade to wyjdzie mniej więcej tyle ile Elite kosztuje

Edit 3: Na przyszłość
 

Do góry Bottom