Nowy nr seryjny

androziom

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam problemy z wyjściem HDMI i podejrzewam, że problem tkwi w płycie głównej, i czy:
1 jak oddam xboxa do serwisu i wymienią płytę główna to czy konsola będzie miała inny nr seryjny?

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
...tak?

pusio1996

Świeżak
Świeżak
Oczywiście że tak.

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jak w serwisie ms to nie :p w wiekszosci przypadkow nr seryjny pozostaje niezmieniony mimo ze plyta glowna zostala wymieniona.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

androziom

Użytkownik
Użytkownik
aha bo mam zepsute hdmi.Ale ostatnio podłączyłem się do neta a w i przez przypadek włączyłem assassins 3 z złym crc i podejrzewam że mnie oflagowali czy po wymianie płyty głównej flaga zniknie?.

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
tak po wymianie płyty flaga zniknie
chyba że tą flagę ustalą że już masz to
wtedy ci nie wymienią bo nie uznają ci już gwarancji

androziom

Użytkownik
Użytkownik
aha dzięx bo tak w ogóle to nie ma pewności że mam flagę jedynie istnieje duże ryzyko.A tak na marginesie czy aby na pewno xbox sprawdza sumy kontrolne crc?

kamykle

Użytkownik
Użytkownik
Witam, ja mam takie, moze dla niektorych smieszne pytanie, ale mimo wszystko napisze. Czy, jak sie wykupuje te punkty na xlive, to przy uzbieraniu duzej ilosci pkt`ow, to mam jakies wieksze przywileje, typu, gre oryginalna mamna dysku, a nie potrzebuje do uruchomienia jej plytki? Bo pelnych gie na pewno nie ma, a nie bede placil 260zl za 5tys pkt, skoro nawet tych gier nie mam, ale to niewazne, po prostu, od wczoraj mam ixa slima, to teraz sie musze martwic o szczegoly:) Kiedys mialem przerobionego arcade, to mnie to obchodzilo, jak zeszloroczny snieg:) ... Pzdr:)

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja się częściowo do tematu dołączam:
Co się stanie jeśli moja oddam MS konsolę oflagowaną i podasz transportu do nich dostanę bana, to oni mi oddadzą zbanowaną, czy zabiorą :)?

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
zadzwoń do M$ i się zapytaj ... :p

androziom

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie co się dzieje jeżeli MS wykryje ingerencje w konsolę?Obarczą mnie jakimiś kosztami???

Do góry Bottom