• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Nowy nr seryjny

androziom

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam problemy z wyjściem HDMI i podejrzewam, że problem tkwi w płycie głównej, i czy:
1 jak oddam xboxa do serwisu i wymienią płytę główna to czy konsola będzie miała inny nr seryjny?

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jak w serwisie ms to nie :p w wiekszosci przypadkow nr seryjny pozostaje niezmieniony mimo ze plyta glowna zostala wymieniona.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
tak po wymianie płyty flaga zniknie
chyba że tą flagę ustalą że już masz to
wtedy ci nie wymienią bo nie uznają ci już gwarancji

kamykle

Użytkownik
Użytkownik
Witam, ja mam takie, moze dla niektorych smieszne pytanie, ale mimo wszystko napisze. Czy, jak sie wykupuje te punkty na xlive, to przy uzbieraniu duzej ilosci pkt`ow, to mam jakies wieksze przywileje, typu, gre oryginalna mamna dysku, a nie potrzebuje do uruchomienia jej plytki? Bo pelnych gie na pewno nie ma, a nie bede placil 260zl za 5tys pkt, skoro nawet tych gier nie mam, ale to niewazne, po prostu, od wczoraj mam ixa slima, to teraz sie musze martwic o szczegoly:) Kiedys mialem przerobionego arcade, to mnie to obchodzilo, jak zeszloroczny snieg:) ... Pzdr:)

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja się częściowo do tematu dołączam:
Co się stanie jeśli moja oddam MS konsolę oflagowaną i podasz transportu do nich dostanę bana, to oni mi oddadzą zbanowaną, czy zabiorą :)?

Do góry