Nowy pad do xboxa tym razem spod znaku firmy Razer ''Razer Onza''

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Firma zajmująca się akcesoriami do gier tym razem wypuściła pada o którym marzyli wszyscy posiadacze xboxa. Posiada ona takie funkcje/gadżety jak łatwy dostęp do zmiany oporu gałek , programowalne wielofunkcyjne klawisze na ramieniu kontrolera , przyciski w technologi Hyperesponse i nareszcie ULEPSZONY KRZYŻAK ! O 4-5 metrowym kablu wspomnieć też by wypadało :) Pad prezentuje się naprawdę świetnie.
Wydane zostaną dwie wersje Tournament Edition zawierająca wszystko to co napisałem wyżej.Ta wersja kosztować będzie ok.50 euro (200 zł).
Druga wersja to Standart edition pozbawiona możliwości zmiany oporu gałek kosztować ona będzie ok.40 euro (160 zł).
Cenna jak widać nie jest zbytnio wygórowana jak na takiej jakości pad który zapewne łatwo nas uszczęśliwi.
Premiery jeszcze nie znamy lecz preordery można składać o 17 stycznia.
Prezes Razera mówi
''Zalecałbym teraz każdemu oczekującemu skorzystanie z pre-orderów, aby zmniejszyć stres i niebezpieczeństwo, jakie będą towarzyszyły zamieszkom, które wybuchną po premierze w sklepach ze sprzętem Razera''
Lecz to raczej miała być wypowiedź bardziej humorystyczna lecz się nie udała ;)
Pad nie jest limitowany tylko masowy więc raczej ich nie zabraknie.


AnarchyMen - news dla xboxforum.pl
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
A czemu wszystkie ciekawsze pady są na kablu :/ Dosyć kabli mam w pokoju i chcę w końcu porządnego pada bezprzewodowego!
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A czemu wszystkie ciekawsze pady są na kablu :/ Dosyć kabli mam w pokoju i chcę w końcu porządnego pada bezprzewodowego!
Bo to geniuszu sprzęt od Razer'a a oni robią tylko sprzęt na kablu - wyszła tylko jedna mysz bezprzewodowa z dołączanym kablem

Kabel = najmniejsze opóźnienia
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Krzyżak fajny i zmiana oporu gałek też przydatna :)
 

JaCyNa

Użytkownik
Użytkownik
Chyba sprzedam swojego jednego czarnego dzoja:D i kupie tego...zajebi...ty...
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Całkiem ciekawy. Poczekamy na cenę w PL
 

T0Mmy

Banned
Naprawdę przyzwoity pad . Fajnie że na kablu , oszczędność baterii przede wszystkim . Regulacja gałek najlepsza opcja.
 

Dzefii92

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie dziwny i do tego na kablu;/
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam nie lubię padów na kablu, ale ten fajnie wygląda... No i w sumie tych baterii nie trzeba kupować.
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
Fajne jest "dostęp do zmiany oporu gałek", ale osobiscie preferuje granie bez potyczkowo-kablowych bo nie raz wyrwalem kabel z konsoli PS2 :)
 

Kvazi

Użytkownik
Użytkownik
Nie no rewelacja jak dla mnie,świetnie to wygląda no i firma świetna.
YouTube - CES 2010 - Razer Onza Professional Gaming Controller Macie tu filmik z recenzja i pokazanie tego cudenka w pełnej okazałości.
Mi sie wydaje że jest podobnie jak z padem ztylizowanym na TRON-kabel jest ponieważ pad sie swieci i baterie by nie starczały na długo.
 

gozdzikowa

Użytkownik
Użytkownik
A ja nie rozumiem po co dali 4 bumpery zamiast 2 jak w oryginalnych padach ?
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
No pad taki średni,mi wygląd jakoś nie podchodzi.Bardziej mi się podobał ten co też był na forum taki czarny z pomarańczowym.
 

kukiz

Użytkownik
Użytkownik
A mnie się podoba takie rozwiązanie. Nieraz musiałem w krytycznym momencie zdjąć paluch z prawej gałki aby nacisnąć któryś z guzików. Teraz będzie to wygodniejsze.
Poza tym dlaczego w grach nie można dowolnie ustawiać guzików tak jak na PC, jest kilka przedefiniowanych ustawień i koniec.
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
A co powiecie o ogólnym newsie ? jest to mój pierwszy napisany news więc wszelakie opinie będą dobre ;)
Co można poprawić itp.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Myślę, że to się nie sprzeda, podobnie jak dziesiątki innych padów pod Xboxa, oryginalny ma wiele wad, ale... jest oryginalny i dlatego jest fajny. Dziwnie dla mnie wygląda ten pad bez kieszonki na baterie :D Kabel też jak dla mnie zbędny, po co ma się świecić? Opóźnień na naszym bezprzewodowym padzie też nie zauważyłem, więc nie rozumiem po co ten kabel. Po co te dodatkowe 2 bumpery? Znowu będzie trzeba się przyzwyczajać. Krzyżak jak dla mnie lepszy jest w nowym padzie (od Microsoftu), w którym jest opcja, żeby go sobie 'wysunąć'. Przycisk 'back' i 'start' w najgłupszym możliwym miejscu, np. w Forzie to będzie do ****, żeby cofnąć się w czasie trzeba będzie zdejmować palec z alaloga.

Ogólnie wolę zostać przy oryginalnym padzie i poczekać na ten nowy od Microsoftu :)
 

Kvazi

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że to się nie sprzeda, podobnie jak dziesiątki innych padów pod Xboxa, oryginalny ma wiele wad, ale... jest oryginalny i dlatego jest fajny. Dziwnie dla mnie wygląda ten pad bez kieszonki na baterie :D Kabel też jak dla mnie zbędny, po co ma się świecić? Opóźnień na naszym bezprzewodowym padzie też nie zauważyłem, więc nie rozumiem po co ten kabel. Po co te dodatkowe 2 bumpery? Znowu będzie trzeba się przyzwyczajać. Krzyżak jak dla mnie lepszy jest w nowym padzie (od Microsoftu), w którym jest opcja, żeby go sobie 'wysunąć'. Przycisk 'back' i 'start' w najgłupszym możliwym miejscu, np. w Forzie to będzie do ****, żeby cofnąć się w czasie trzeba będzie zdejmować palec z alaloga.

Ogólnie wolę zostać przy oryginalnym padzie i poczekać na ten nowy od Microsoftu :)
jeśli ci przeszkadzaja 2 dodatkowe bumpery to przecież możesz kupic tansza wersję bez tego bajeru oraz bez regulowanych galek. A jesli chodzi o przyciski start i back to kwestja przyzwyczajenia :) ja osobiśćie jestem za i mysle ze Pad poleci jak ciepłe bułeczki.gdyż o produktach Razer marzy wiele osób i jeszcze wiecej je posiada
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
No i trzeba przyznać ,że cena nie jest wygurowana jak za taką markę ;)
Ludzie w empikach/MediaMarktach czasami więcej płacą za oryginalne pady Ms
 

=ESTE=

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie to wygląda, ale miał jakoś na czasie wyjść oryginalny pad Do Xboxa z Poprawionym Krzyżakiem (a to jedyna nieudana rzecz jak dla mnie) i z szarymi przyciskami zamiast kolorowych (to akurat wg mnie jest na minus). nie wiem czy już nie są w sprzedaży. Ja bym wolał wypróbować tego Oryginalnego Joya.
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Materiały o tym padzie istnieją od stycznia 2010...

Tak, czy inaczej, pad jest fajny, może kupię, zachęca mnie do tego super krzyżak.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom