Nowy pad problem z przyciskiem

dominik490

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj kupiłem nowego pada w media expert. Niby wszystko ok. Ale przycisk LB 'nie klika' jak chociażby rb. W moim pierwszym padzie lb klika tak jak rb.
Co z tym teraz zrobić? Uwzględnią gwarancje? Boje sie że to może zmienić się w jakąś usterke
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Co to za pad? Oryginał? Może jakaś niedoróbka. Przejdź się do sklepu, sprawdź inny, ewentualnie wymień. Czasem może się zdarzyć, że switch jest trochę odsunięty na płytce drukowanej i nie słychać charakterystycznego "click" a działa. Wystarczy rozebrać i lekko odgiąć przełącznik. Czasem w nowym przycisk chodzi jeszcze sztywno (ma mało luzu). Jednak w nowym nie ma co kombinować. Spróbuj rozruszać. Poklikaj kilkanaście razy, może się wyrobi. Jeśli nie, to czeka Cię wizyta w sklepie.
 

dominik490

Użytkownik
Użytkownik
Pad orginalny za 200zl do XO z media expert. Ale nie mam zamiaru rozbierac nówki i całkiem tracić gwarancji
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Dlatego Ci napisałem, że w nowym nie ma co kombinować. Jak się nie rozrusza, to wymień w sklepie na nowy. Nie baw się w żadne gwarancje, bo sprzętu możesz długo nie zobaczyć. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że w najgorszym wg mnie sklepie z elektroniką (no może poza MM) nie będą robić problemów z wymianą.
 

cub33

Użytkownik
Użytkownik
miałem to samo pad poszedł na wymianę bezpośrednio do sklepu :) ogólnie mam dużo problemów z padem od One :(
 

dominik490

Użytkownik
Użytkownik
Byłem dzisiaj w sklepie odrazu mi wymienili na inny. Po powrocie do domu i rozpakowaniu pada okazało sie ze ten sam guzik jest wadliwy + lewa gałka skrzypi. Szlak mnie trafi. Jutro sie przejade do innego media expertu bo w tym to same niedoróbki
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Ale czemu nie rozpakujesz na miejscu i nie sprawdzisz?
 

dominik490

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze mówiąc nie spodziewałem sie że drugi raz dostane szajs .
 

AdWolf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem nowego białego Xboxa i mam problem z padem, z przyciskiem XBox (home). Po wciśnięciu powraca z lekkim oporem, pstryknięciem jak by o coś się blokował. Ktoś ma podobną sytuację?
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Po postach widzisz, że jakość oryginalnych padów ostatnio spadła. Teraz to trochę loteria. Spróbuj kilkanaście razy przycisnąć pod różnymi kątami i delikatnie pokręcić. Może trafił się jakiś felerny odlew (wtrysk). W każdym razie nic na siłę, bo uszkodzenia mechaniczne nie podlegają gwarancji. Niczym też nie smaruj bo możesz uszkodzić gumki z kontaktami! Jeśli nie pomoże, to zostaje tylko reklamacja. I pamiętaj nie gwarancja a niezgodność towaru z umową. Niech wymienią na nowy, wolny od wad.
 

Do góry Bottom