Nowy profil a save z gry

Misiex

Świeżak
Świeżak
Witam.Mam następujący problem.Gdy kupiłem konsole założyłem sobie profil,w nim zapisywały mi sie gry.
Wczoraj utworzyłem nowy profil a stary skasowałem.Włączając GTA4 nie moge dać load,pisze mi,że nie ma zapisanej żadnej gry.A w menu konsoli przeglądając pliki na HDD widze że GTA4 jest zapisane dokładnie w tym momencie w którym skończyłem grać.Moje pytanie jest następujące,czy moge jakoś przenieść tego save z GTA4 do mojego nowego profilu,tak bym włączając gre nie musiał jej zaczynać od nowa?
Z góry dzięki za odpowiedź.
ps.sorry że tak to zamotałem,ale mam nadzieje że ktoś zrozumie coś z mojego "bełkotu" i mi odpowie
Pozdrawiam
 

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy profil a save z gry

Hehe Save gta jest przywiązany do danego profilu nie da sie przełożyć do innego profilu :p
 
B

basa

Guest
Odp: Nowy profil a save z gry

mozliwosc jest ale trzeba niestety pokombinowac , po pierwsze zrzucic save na pc (z karty lub z hdd) i zrobic resign CON resignerem :) Nie wiem czy to warte swieczki :>

Druga mozliwosc latwiejsza to poprostu zaimportowac stary profil , musisz pamietac tylko gamertaga , email i password , dajesz import i graj na starym profilu
 

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy profil a save z gry

Da sie zgrać przez pc ale poco jak wtedy blokują odkryte odkrycia games score
 

Misiex

Świeżak
Świeżak
Odp: Nowy profil a save z gry

W takim razie jestem zaskoczony,że nie można tego save do nowego profilu skopiować.Nic,zaczynam gre od nowa :) Dzięki za odpowiedzi
Pozdrawiam i temat można zamknąć.
 

Fede

Użytkownik
Użytkownik
Sory ze odkopuje stary temat ale mam ten sam problem bo zrobilem konto offline i od niedawna zaczalem grac online na nowym proilu i chcialbym przenisc save Fable2 na ten profil online.Piszecie ze jest mozliwosc przeniesienia przez komputer ale jak to zrobic?
 

Fede

Użytkownik
Użytkownik
Poradzilem sobie bez dysku poprostu bedac na tym profilu online wszedlem w ten save i go skopiowalem i zaczelo dzialac.
 

Do góry Bottom