Nowy Saints Row wycieka do sieci! Gameplay ujawnia wiele informacji z gry

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plNowy Saints Row zaczyna wyciekać do sieci wraz z pierwszymi, większymi szczegółami.
Tego raczej nikt się nie spodziewał. Do sieci trafił obszerny materiał z nowego Saints Row, które zostało oficjalnie zapowiedziane w trakcie tegorocznej edycji Gamescom. Film pochodzi od użytkownika kryjącego się na YouTube pod pseudonimem SRDominatrix i mówi się, że skupia się on na rzeczach, które pokazano dziennikarzom podczas zamkniętego pokazu.
Materiał przedstawia nam chociażby dokładną personalizację postaci (o niej wspominaliśmy już dzisiaj z samego rana), system walki (fani marki mogą zauważyć, że bazuje on na poprzednich odsłonach marki) i opowiada o świętych, z którymi będzie nam dane współpracować. Nie zabrakło także wielu informacji o gangach (jest ich łącznie 3 i każda z frakcji będzie rywalizowała o kawałek ziemi w Santo Ileso):
  • Los Panteros to rdzenni mieszkańcy miasta - skupiają się na walce wręcz i szanują tradycje;
  • Marshall Defense Industries to frakcja, która jest finansowana przez wojsko. Bardzo mocno angażują się w walkę dzięki zaawansowanej broni;
  • The Idols to mieszkańcy miasta, którzy postrzegają siebie jako ikony nowego porządku świata. Wyróżniają się sporą liczebnością i ogromną siłą.
Materiały są stopniowo usuwane przez wydawcę, więc spieszcie się z oglądaniem.
 

Do góry Bottom