Nowy Splinter Cell

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Alf1966

Użytkownik
Użytkownik
Jak informuje Jade Raymond, szefowa studia Ubisoft Toronto, jej ekipa pracuje nad Splinter Cell 6 (tytuł roboczy) – kolejną częścią słynnej serii gier akcji. Gra powstaje bezpośrednio w kanadyjskim oddziale firmy i, jak się dowiadujemy, prace nad tytułem „trwają już od jakiegoś czasu”.

Prawdopodobnie nie będziemy mieli do czynienia z drugą częścią Splinter Cell: Conviction, całkiem ciepło przyjętej przez graczy produkcji z Samem Fisherem w roli głównej. Jak na razie zarówno Jade Raymond jak i pozostali przedstawiciele Ubisoftu nie udzielają żadnych szczegółów na temat ich nowej produkcji. Możemy zatem tylko domniemywać, czy kolejna odsłona tej uznanej serii wróci do swoich składankowych korzeni czy też będzie kolejną grą stawiającą na szybką i widowiskową akcję. Nie znamy także platform docelowych.

Oprócz informacji o nowej części Splinter Cell, Raymond podzieliła się także planami kanadyjskiego studia na kolejne lata. Ambicją oddziału w Toronto jest stworzenie pięciu gier o statusie triple-A (o najwyższej jakości). Splinter Cell 6 jest jedną z dwóch takich produkcji będących aktualnie w trakcie procesu tworzenia. Druga nie została jeszcze ujawniona.

źródło: Jade Raymond pracuje nad szóstą odsłoną serii Splinter Cell | Wiadomość 2010-11-26 21:23:48 | GRY-OnLine

Ja osobiście nie mogę się doczekać, ponieważ w ostatnią część serii grało mi się bardzo przyjemnie. A jeszcze bardziej jestem ciekawy tych nie ujawnionych gier o statusie triple-A.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jestem bardzo ciekawy jaki to będzie ten nowy SP. Bo Splinter Cell: Conviction było dla mnie jedną wielką porażką..
 

masiusgn

Użytkownik
Użytkownik
Jestem bardzo ciekawy jaki to będzie ten nowy SP. Bo Splinter Cell: Conviction było dla mnie jedną wielką porażką..
E tam moim zdaniem był niczego sobie:p
 

T0Mmy

Banned
SP:C był porażką masz rację krótkie , skradanie w cieniu chyba z harrego i jego peleryny niewitki. Nowa 6 też pewnie taka będzie . Czekam na mgs 2 lata
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
SC: Conviction było niezłe. Chętnie zagram w nową odsłonę tej serii. Ciekaw jestem jaka będzie fabułą.
 

rudy2007

Banned
Chętnie zagrałbym w jakiegoś nowego Splinter Cella a nie w marne podróbki dla casuali niszczące tę markę ...
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
też tęsknie za Samem Fisherem. ale w jego prawdziwym stylu. nie to co w SC:C chociaż też niezły był.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Conviction mi nie podeszło i jakoś nie czekam na nowego Splintera.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
No ładna wiadomość na początek dnia ;]
Osobiście czekam lecz mam nadzieję, że będzie dłuższe niż Conviction i trudniejsze...
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Conviction miało ciekawą fabułę i ogólnie gameplay ale jednak mam sentyment do starszych części tej gry...

Conviction było trochę za proste :) Mam nadzieję że nowy SC wróci do starych części :)
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Conviction fajne mimo że krótkie, ale nadrabiało dodatkowymi trybami, no i jeszcze CO-OP :p
Zobaczymy co to tam wymyślą :D
 

snah

Użytkownik
Użytkownik
Miejmy nadzieję że gra wróci do korzeni serii i że nie potwierdzi sie stara już informacja Splinter Cell exclusivem dla Playstation 3? Kończy się umowa firm Ubisoft i Microsoft
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
Heh a nigdy nie grałem w żadną część a tu już nowa wychodzi:D Mi ta gra jakoś nie podchodzi z tego co tak widziałem na filmikach.
 

szem0

Banned
Użytkownik
SC sie skonczyl dawno temu
teraz robia to jak NFS zeby bylo
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie mogliby godnie zakończyć serię Splinter Cell. Wiadomo, że mogą na tym kupe kasy zarobić bo SPLINTER CELL to świetny tytuł. W Conviction nie mam zamiaru grać, bo widziałem u kumpla na PeCecie, troche pooglądałem na YouTube'ie i wydaje mi się że to najgorsza z serii. Splinter Cell skończył się na Double Agencie, a prawdziwym Splinter Cell'em jest Chaos Theory które jest świetne. Jak już chcą zrobić szóstą część, niech to będzie "powrót do korzeni" czyli typowa skradanka. Ubisoft stać na zrobienie świetnej gry (SC) ale jak widać chyba im się nie chce.
 

kaniutek1

Użytkownik
Użytkownik
mam nadzieje , że nowy SC będzie podobny do chaos theory ;) on był najlepszy z całej serii chociaż Conviction też mi się podobał.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom