Nowy styl forum!

Status
Zamknięty.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Cześć,

Zapraszam do testów nowego stylu forum, który jest wzorcowany motywem XO. Aby zmienić styl kliknij tutaj. Największą zaletę stylu jest jego lekkość i mobilność. Wszelkie uwagi mile widziane.

PS.
A teraz wracam do RDR2 :)

Ostatnia edycja:

kobe_x

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zgadzam się z powyższym. Prosto i przyjemnie, a potem RDR2

marek1212

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fajnie to wygląda. Stary już się trochę przetarł. Zmiana na plus.

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Podoba mi się

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
mnie się też podoba, nowocześnie wygląda

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Boję się kliknąć bo może nie da się wrócić do starego wyglądu.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
https://xboxforum.pl/misc/style?style_id=3

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na szczęście się dało wrócić, bo mi nie przypasowało i wiszę na starym wyglądzie :)

marcinek1992

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fajny jest nowy styl ale widzę coraz mniej odpowiedzi użytkowników. Założyłem temat i nawet jednej odpowiedzi. Może dlatego że ludzie są zamknięci w jednej grupie i pomoc innym już ich nie obchodzi?

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie spoko podoba mi sie

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Na szczęście się dało wrócić, bo mi nie przypasowało i wiszę na starym wyglądzie :)
Docelowo będzie upgrade skryptu forum na xenforo 2 i na starcie będzie tylko nowy styl.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Trochę za jasny, oczy wypala, stary był kremowy przyjemniejszy dla wzroku. Można by lekko zwiększyć cienie na kontenerach postów bo są bardzo dyskretne i się to zlewa. Brak grafiki sprawił że jest responsywniej.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
TT jest wyłączony czasowo ze względu na upgrade do wersji 2.0 xen.

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Docelowo będzie upgrade skryptu forum na xenforo 2 i na starcie będzie tylko nowy styl.
Lepsze jest wrogiem dobrego. Win 3.11 lub nawet dos z nakładką norton commander był ok a teraz co mamy ? I po co.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Powiem tak, sama kolorystka i wygląd nie jest zły, ale nie podoba mi się to, że w działach zamiast pada są ikonki dokumentów. Bardziej mi się to kojarzy z czymś niedorobionym, tak to nie mam zastrzeżeń ;)

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Podoba mi się , lecz dla mnie za słabo są zaznaczone ramki wypowiedzi i tyle z moich uwag :)

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Powiem tak, sama kolorystka i wygląd nie jest zły, ale nie podoba mi się to, że w działach zamiast pada są ikonki dokumentów. Bardziej mi się to kojarzy z czymś niedorobionym, tak to nie mam zastrzeżeń ;)
jes to w planie na 2.0 teraz jest to robota na marne :)

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem czy to związane z tymi zmianami, ale nie ładują mi się teraz tematy w tapatalku. Mam powiadomienia o nowych postach itd. ale po wejściu nie może nic załadować. Ma ktoś podobny problem?

chrabonszcz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak dla mnie zmiana jest czysto kosmetyczna a że często korzystam z forum w nocy to niestety wracam do starego, ciemnego stylu.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem czy to związane z tymi zmianami, ale nie ładują mi się teraz tematy w tapatalku. Mam powiadomienia o nowych postach itd. ale po wejściu nie może nic załadować. Ma ktoś podobny problem?
TapaTalk został wyłączony i nie będzie już obsługiwany na forum, dlatego jest rozwijany mobilny styl.
Jak dla mnie zmiana jest czysto kosmetyczna a że często korzystam z forum w nocy to niestety wracam do starego, ciemnego stylu.
Będzie również ciemna wersja

Status
Zamknięty.

Do góry Bottom