Nowy telefon Z2, G3 czy P8 ?

Co by tu wybrać ?

  • Xperia Z2

    Votes: 1 50,0%
  • LG G3

    Votes: 0 0,0%
  • Huawei P8

    Votes: 1 50,0%

  • Total voters
    2

Killer1997CCH

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Jak zwykle u mnie bywa czas na coroczną zmianę telefonu...
Aplikacje stają się coraz bardziej ramożerne, procesorożerne ble ble ble..
Potrzebuję czegoś co jest w miarę wydaje, nie mówię - może się zaciąć raz czy dwa ale żeby wysuwanie klawiatury w messengerze nie trwało 30 sekund...

Przez następstwo dwóch lat korzystałem z serii G od LG.
G -> G2 mini -> G4 stylus..
Pojawiła też się Xperia M2 ale na chwilkę.

Jestem zwolennikiem dużych wyświetlaczy powyżej 5,5 cal. Teraz postawiłem jednak na kompromis, ciut mniejszy wyświetlacz, ale o wiele mocniejsze parametry niż obecny G4... Praktycznie co jakieś 2 miesiące muszę go restartować, 1 GB ram to zdecydowanie za mało jak na taki telefon.

Budżet mam do 500 zł, załóżmy 530 zł max.

Telefon oczywiście używany poszukuję.

Mam 3 typy do wyboru

Xperia Z2 - 3 GB ramu, wbudowana pamięć 12 gb w zupełności powinno mi wystarczyć do kilku aplikacji , do tego fenomenalny jak dla mnie desing.

LG G3 - również nie wygląda na słabeusz, lecz desing serii G trochę mi się już przejadł.

Huawei P8 - nigdy nie korzystałem z technologi tej chińskiej marki, lecz desing mi bardzo odpowiada, parametry chyba najmocniejsze z całej trójki.

Tak jak już wspomniałem, chciałbym w miarę dobrą wydajność, nie pogardziłbym również aparatem który potrafi dobrze kręcić filmy gdyż czasami coś na jutuba nakręcę :D A nie zawsze jest okazja mieć przy sobie lustrzankę, a obecny G4 stylus kręci w HDready....

Interesowałby mnie te modele, ewentualnie inne propozycje też bym rozpatrzył, ale marek krzak unikajmy, samsunga również..
 

Cocacola452

Świeżak
Świeżak
z2 polecam
 

alfred332

Świeżak
Świeżak
P8 polecam :D
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
To niezły odkop, kolega juz pewnie się zdecydował :p

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom