Nowy trailer Black Ops 2 zostanie pokazany podczas finału Ligi Mistrzów

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik


Albo specjaliści od reklamy w Activision uwielbiają sport, albo naprawdę mają nosa i wiedzą, co i kiedy zareklamować (znając życie to drugie), bo po tym jak w czasie przerwy jednego z pierwszych meczy play-off w NBA zaprezentowali nam premierowy trailer CoD: Black Ops II, teraz postanowili uraczyć nas kolejnym w czasie przerwy finału Ligi Mistrzów w Monachium.

Pisząc „nas” nie miałem na myśli nas – Polaków, a nas – graczy, gdyż nie będzie on dostępny w przerwie meczu na żadnym z polskich kanałów, które przeprowadzą transmisję z Bawarii – w Polsce transmisję przeprowadzą dwie stacje TV.

Szczęśliwcami, którzy jako pierwsi zobaczą premierę tej poniekąd reklamy, będą widzowie stacji ITV 1 oraz Sky Sports 1 HD (oba dostępne w Wielkiej Brytanii).

Czego możemy się spodziewać po sobotnim trailerze? Raczej niczego innego, niż kilku fajerwerków technicznych, paru dronów i strzelaniny – choć oczywiście mogę się mylić. Nie spodziewałbym się ani odrobiny gameplaya z trybu single lub multi. Na to przyjdzie czas podczas finału Euro i Igrzysk Olimpijskich w Londynie, bo przecież „sport to zdrowie”.

PS. Za kim będzie w finale? Bayern czy Chelsea?

 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Za Delta Force :>


Imo głupie. Co ma piłka nożna do FPS-ów?

Uprzedzając kogoś pytanie. Co ma piernik do wiatraka? Otóż, oba wyrazy mają tyle samo liter i oba kończą się na k :D
 

Ogi

Użytkownik
Użytkownik
Robią zamieszanie i tyle :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Imo głupie. Co ma piłka nożna do FPS-ów?
Nic, ale tu chodzi o oglądalność :)

U nas nie będzie, bo Acti leje na Polskę, więc im nawet na reklamę szkoda.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
U nas nie będzie, bo Acti leje na Polskę, więc im nawet na reklamę szkoda.
Gry od Activison chyba LEM wydaje, albo Cenega... ostatnio była jakaś zmiana, że gry od Activison wydaje polski wydawca X a od Blizzarda polski wydawca Y, nie będę teraz obstawiał, bo nie pamiętam :(
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
LEM się zajmuje dystrybucją gier od Acti. Zeszłej jesieni EA przeprowadziło agresywną kampanię reklamową w Polsce i mają tego wynik w sprzedaży Bf3 względem MW3 , więc może jednak warto zainteresować się bardziej naszym rynkiem :)
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
To nie pamiętacie jak reklamowali Black Ops? Ja do dziś mam w oczach te zdjęcia z Times Square w Nowym Jorku gdzie był OLBRZYMI plakat CoD:BO. Treyarch umie lepiej reklamować swój produkt, a że mają W CH*J dużo środków na to, mogą sobie pozwolić. Jak dla mnie bomba. Jedyny zaje*isty minut, to brak tego w Polsce... Nie wiem czemu się jeszcze do tego nie przyzwyczaiłem.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
U nas nie będzie, bo Acti leje na Polskę, więc im nawet na reklamę szkoda.
Bo Polacy są źli, bo kupili kilka razy więcej Battlefieldów niż CoDów :D
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
już mnie coraz bardziej przestaje interesować to co się dzieje z Cod po tym co zobaczyłem w tegorocznej odsłonie ;/
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
EA mogłoby przed rozpoczęciem meczu zareklamować się na żywo...

Wyobraźcie sobie wpada 20 żołnierzy na boisko, zaczynają coś tam strzelać... Po odegraniu 'scenki' zaczyna lecieć muzyka z Battlefielda, a w tym czasie zamiast 'piłki' rozkładają wielki transparent z napisem: Battlefield Bad Company 3!
 

pajak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
EA mogłoby przed rozpoczęciem meczu zareklamować się na żywo...

Wyobraźcie sobie wpada 20 żołnierzy na boisko, zaczynają coś tam strzelać... Po odegraniu 'scenki' zaczyna lecieć muzyka z Battlefielda, a w tym czasie zamiast 'piłki' rozkładają wielki transparent z napisem: Battlefield Bad Company 3!
Haha spadłem z krzesła! Żartujesz sobie? Finał LM to najważniejsze wydarzenie w piłkarskiej Europie i nikt do tego nie dopuści. Gdyby taka akcja nastąpiła to bym, już żadnego g**** od E($)A nie kupił . . .

Monachium w sobotę po meczu będzie niebieskie :D.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom