nowy x-box, przeróbka

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie otoz zakupilem 16dni temu x-box`a elite 120 gb przerobionego razem ze wszystkim i pozyczylem od kolegi gry i mi chodzilą, ale jak zakupilem gre(pirata) i chce ja uruchomic to mi wychodzi logo x-box i tyle i nie wiem co mam zrobic a powiedziano mi, ze wszystko chodzic bedzie bez najmniejszych problemow i wlasnie pisalem do tego sklepu i kazano mi jutro przyjechac razem z konsola i gra, ze wyjasnią to. I teraz pytanie brzmi czy bede musial przerabiac znow u nich i płacic czy poprostu wezma mi do przerobienia za darmo bo wkoncu kupywalem u nich kilka dni temu i powinna byc najnowsza aktualizacja chyba, ze sie myle. Bardzo prosze o odpowiedz i z gory dziekuje.
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Prawdopodobnie gra którą pożyczyłeś nie jest kompatybilna z ixtreme, który masz w napędzie(czyt. wave się nie zgadza). Czyli powiedzą ci że musisz przerobić grę na inny wave lub ściągnąć czystą nie przerobioną wersję. Chyba, że w ogóle ci nie wgrali ixtreme. :) Być może wystarczy activate.iso ale tylko wtedy jak masz ixtreme 1.6
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
bo o to mi chodzi, ze ja nie wiem jaki ixtreme posiadam bo ja sie na tym nie znam. I tez moze byc tak, ze gra ktora mi odpala Jest w PAL a ta ktora nie wchodzi jest w NTSC, ale sciaglem w PAL ta sama gre i to samo. Wiec ja nie wiem. Mysle ze jak zakupilem kilka dni temu to powinienem miec wszystko ladnie wgrane zeby mi chodzilo przez najblizszy czas a nie ze po 2tygodniach musze chodzic i kase wydawac na aktualizacje czy cos w tym stylu...
 

adi2229

Użytkownik
Użytkownik
To albo dowiedz się od nich jaki masz ixtreme i pat****, albo powiedz żeby wgrali ci ixtreme 1.61 non-stealh (jeżeli nie chcesz grać przez neta)
 

fausto90

Użytkownik
Użytkownik
witam zakupiłem konsole z 2009 roku w grudniu przerobiłem w styczniu koleś który mi to robił powiedział że to nowa przeróbka 1.61 i moje pytanko brzmi jak te gry nagrywać? jaki sposobem ? iż niekiedy działają niekiedy nie ; / niekiedy pokazuje mi się logo klocka a niekiedy napisy w różnych jezykach...; / jeśli ktoś może pomóc na gg 20333527 będe wdzięczny
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
no bedziesz musial tak jak ja flasha wgrac ;) a jak nie to wyzej w poscie masz sposob na patchowanie gier i nie bedziesz musial wgrywac. Ja wlasnie wrocilem z serwisu i zrobia mi za darmo bo kupilem niecaly miesiac temu x`a i jeszcze mnie przeproszono i 3 gry dostalem :D
 

Do góry Bottom