Nowy Xbox 360-Jasper

Czesiu16

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak w temacie. Wiem, że procek i grafika maja być w 65nm. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

ja wiem tyle ze ma być następcą tego aktualnego modelu (nie pamiętam nazwy. ten z tym ciepłowodem bonusowym) i że ma niby mieć wyeliminowany RROD. a pojawić się ma chyba dopiero w 2009 więc nie ma co czekać.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

Curry_ co ty pieprzysz ten chip ma się ukazać w lato (Czerwiec-Sierpień) 2008, a nie w 2009 roku!
 

Czesiu16

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

Przeo czy to pewna informacja? Jak tak to ja poczekam z kupnem Xboxa bo chcę go przerobić a nawet Arcade się często psuje.
 
P

Piri001

Guest
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

Czesiu16 napisał:
Przeo czy to pewna informacja? Jak tak to ja poczekam z kupnem Xboxa bo chcę go przerobić a nawet Arcade się często psuje.
Czesto ? ??? Ty chyba nie widziales starych premium . Arcade to pryszcz przy nich . A i tak jak kupisz arcade i bedziesz mial rod to oplaca sie naprawic .
 

Czesiu16

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

No ale według mnie lepiej poczekać i nie naprawiać i nie bać się, że naglę ROD wyskoczy. To jak to jest z ta datą? M$ to jakoś potwierdził?
 
P

Piri001

Guest
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

Czesiu16 napisał:
No ale według mnie lepiej poczekać i nie naprawiać i nie bać się, że naglę ROD wyskoczy. To jak to jest z ta datą? M$ to jakoś potwierdził?
Stary , jak poprawia to to niewiadomo czy inne komponenty nie zaczna sie ***** . Lepiej poczekac tak z pol roku po wyjsciu Jaspera o posluchac ludzi ktorzy to kupili .
 

Czesiu16

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

a wie ktoś może jaka jest szansa(tak mniej więcej, wiem, że to jest loteria), że na nowym Arcade wyskoczy ROD, grając mniej więcej 2h dziennie?
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

Rod Rod Rod Rod..... już rzygam tym Rodem! Wszędzie ROd i Rod!! Ja na tuning konsoli wydałem ponad 200zł i niech tylko ten ****** rod wyskoczy to zajebe tego billa!!
Czekać? Zawsze się musisz liczyć z tym że może Ci wyskoczyć ROD!! To że Juchy nie miał Falcona z Rodem to nie znaczy, że sie nie psują!! Chcesz miec pewność - nie przerabiaj!! (albo bierz psiaka)
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

Majcher997 napisał:
Rod Rod Rod Rod..... już rzygam tym Rodem! Wszędzie ROd i Rod!! Ja na tuning konsoli wydałem ponad 200zł i niech tylko ten ****** rod wyskoczy to zajebe tego billa!!
Czekać? Zawsze się musisz liczyć z tym że może Ci wyskoczyć ROD!! To że Juchy nie miał Falcona z Rodem to nie znaczy, że sie nie psują!! Chcesz miec pewność - nie przerabiaj!! (albo bierz psiaka)

A co na nie przerobionych x360 nie ma może rod ?? a poza tym jak wyjdzie już ta nowsza wersja to nie ma co się napalać od razu na nią lepiej poczekać miesiąc lub 2 niech inni staną się królikami doświadczalnymi a nie któryś z nas przynajmniej będzie pewność jak się zachowuje ona :D

Jeżeli o ten cytat w nawiasie ps3 też się przegrzewa bo w akcesoriach masz do kupienia intercooler taki sam jak do x360 tylko z innym wejściem oczywiście
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

łał, jest rod. Ale warto wtrącić tutaj, że jak masz gware to masz naprawe za free. A o "Rodach" na PS3, jakoś nie słyszałem. A o tych coolerach to mi nawet nie mów....
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

Dzisiaj wyczytalem, ze w PS3 szybko padaja naped, srednio po jakims roku. Sony daje tylko 1 rok gwarancji,a naprawa oscyluje w granicach 600-1200 zl. Takze ciesz sie ROD'em za 200 zl i tyle.

A tak powaznie, @Majcher997, a co, Falcony tez padaja jak muchy? Minelo kilka miesiecy i jakos zaden powazniejszy czy mniej serwis nie odnotowal podobnej usterki przy Falconie. Ile razy jeszcze to powtarzac, w kazdym temacie walkowane jest to samo. Ja swojego x'a katuje niemilosiernie i jakos wszystko gra jak nalezy.
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

Majcher997 napisał:
łał, jest rod. Ale warto wtrącić tutaj, że jak masz gware to masz naprawe za free. A o "Rodach" na PS3, jakoś nie słyszałem. A o tych coolerach to mi nawet nie mów....

Jaaasne coś wiem na ten temat bo sam robię w sklepie komputerowym a serwisy między pc a konsolami są na podobnej zasadzie.

Co do rod właśnie patrzyłem na swój poprzedni post i nie znalazłem treści o tym że ps3 mają rod tylko że nie przerobiona konsola Billa też może ulec takiemu uszkodzeniu

Jeśli chodzi o coolery do ps3 to nie wiem o co ci chodzi skoro jak są dostępne to nie tak o dla picu żeby na kimś zarobić tylko po to żeby przedłużyć żywotność konsoli
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

Kuva, nie udawaj debila, proszę cię.....
cux, z tym napędem to pewne info? Zapodaj jakiegoś linka, bo chętnie obczaje temat....
(tylko na PM, nie róbmy offtopu)
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

Ja debila?? :D

Z której strony bo nie widzę

Chyba mamy tutaj fanboja ps3 skoro ma taką wiedzę i takie doświadczenie z którym nie mam się co równać :'(

Ale śmieszny z ciebie człowiek zwany bałwankiem ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

Kod:
http://polygamia.pl/gwarancja-sukcesu
krociutki link, takze wrzucam tutaj^^
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

Ja fanbojem PS3? W życiu go na oczy nie widziałem, ale cóż. Skoro ty mnie tak nazywasz to raczej powinienem sie cieszyć pokemonie....
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

pika pika ;D

pika pika ???
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy Xbox 360-Jasper

lasery w KAŻDYM !!!! urządzeniu SONY padały jak muchy ... w PSX lasery i tak chodziłu długo ... oryginalne z 2-3 lata ... w PS2 grubym wymieniałem co pół roku laser za 200 zł ... poźniej w PS2 slim miałem laser w idealnym stanie przez rok (trafił mi sie idealny egzemplarz) oczywisice sprzedałem i teraz nie wiem czy laser chodzi czy nie .. w psp lasery padaja jak muchy tylko że i tak wiekszosc gra z karty pamieci wiec sie tym nie przejmuje ... do tego miałem 2 wierze SONY i w każdej nie działa laser ...
wiec nie ma się co dziwić jak w PS3 padają lasery ... bo to było nawet pewne ....
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Ale PS3 ma lepsze chłodzenie i kropa :)
 

Do góry Bottom