Nowy xbox, nowe problemy:) proszę o pomoc.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

all1990

Świeżak
Świeżak
Witam dzisiaj doszedl mi nowy xbox 360 arcade (produkcja czerwiec 2008) Gdy podłączałęm go to poczatkowo został na ziemi, chwilke pograłęm i chcialem go przenieść na pułkę, przeniosłęm oczywiście z wlaczoną płytą ;/ płyta zrysana konkretnie (ale chodzi ;P) jednak nie w tym problem, Pozniej zaczełem ogladac swojego xboxa wyłaczonego i dostrzedłęm ze cos w nim lata, czy to normalne? Nie jestem w stanie wywnioskowac czy to przez moj błąd bo nie sprawdzalem tego przed tym jak chcialem go przenieść. Pozatym dzinie dziala naped czy to normalnie (glosno sie zamyka) Proszę o dopowiedz. Pozdrawiam
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy xbox, nowe problemy:) proszę o pomoc.

w moim tez coś jakby latało w srodku albo bardziej jak by zegarek chodził tylko głośniej, ale to jest chyba normalne, co do przenoszenia XO podczas grania to bardzo mądry pomysł jeśli lubi zdobić pokoik płytami bo po włożeniu płyty do X'a i przeniesieniu go płyta bedzie miała idealnie okrągłe koło.... a co do głośnego zamykania napędu to nierozumiem do konca... zamyka ci sie tak jak w PC czy głośniej?? bo mi troche głośniej niż w PC
 

all1990

Świeżak
Świeżak
Odp: Nowy xbox, nowe problemy:) proszę o pomoc.

No glosniej troche niz w PC ale chyba wymyslam, to przez to zrysanie płyty, a z tym "czymś" w srodku to tak samo jak u Ciebie- jak zegarek tylko troszke głośniej :)
-----

edit:
Mogę wiedzieć jakiego masz xboxa (chodzi o zestaw, czy ma hdmi itp)
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy xbox, nowe problemy:) proszę o pomoc.

all1990 napisał:
No glosniej troche niz w PC ale chyba wymyslam, to przez to zrysanie płyty, a z tym "czymś" w srodku to tak samo jak u Ciebie- jak zegarek tylko troszke głośniej :)
-----

edit:
Mogę wiedzieć jakiego masz xboxa (chodzi o zestaw, czy ma hdmi itp)
Wersja Premium kupiona w sklepie Alien w wałbrzychu, jest to wersja z HDMI z napędem Benq data produkcji to 2007-11-02
 

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy xbox, nowe problemy:) proszę o pomoc.

u mnie tez cos lata
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy xbox, nowe problemy:) proszę o pomoc.

boże to jest coś jak żyro ze mówi xo jaka poza jest nie wydziwiajcie ::)
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy xbox, nowe problemy:) proszę o pomoc.

sebolek napisał:
boże to jest coś jak żyro ze mówi xo jaka poza jest nie wydziwiajcie ::)
heh my wiemy co to jest (przynajmniej ja) więc napisalem że to normalne raczej u każdego
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nowy xbox, nowe problemy:) proszę o pomoc.

nie chodzi o tackę tylko o to co lata :p bo fanxbox2 to naprawdę wniósł wiele
 

all1990

Świeżak
Świeżak
Odp: Nowy xbox, nowe problemy:) proszę o pomoc.

Ale to chyba naturalna reakcja ze sie pytam po tym jak mi rozwaliło płytkę, ale skoro wszystko okej to co, wystarczy sie cieszyc konsolą. Dzieki za pomoc. Do zamknięcia.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom