Nowy Xbox w 2011?!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Tommy47

Użytkownik
Użytkownik


Co pokazał Microsoft na targach E3 2010, tego naszym grrrającym czytelnikom wyjaśniać nie muszę. Wystarczy spojrzeć na którąś z licznych relacji lub też podsumowanie. Gigant nie powiedział jednak ani słowa o następcy Xbox 360, nad którym podobno pracuje i który ma szanse ukazać się już w przyszłym roku!

Ta informacja pojawiła się w serwisie Nowgamer, który z Micro ma dość dobre układy. Jeden z redaktorów posłał do nich maila z pytaniem, jak reagują na doniesienia o przegrzewaniu się nowego Xboxa 360, a w odpowiedzi dostał taki tekst:

"Jesteśmy bardziej dumni z konsoli, nad którą teraz pracujemy, niż z nowego Xboxa 360"

Wygląda więc na to, że Microsoft w tajemnicy tworzy nową konsolę, a być może nawet testuje już na niej gry! I jak można wywnioskować, nowy Xbox nie przegrzewa się :) Redaktorzy serwisu wysunęli też wniosek, że nowa konsola pojawi się już w przyszłym roku na rynku. Moim zdaniem to pochopny osąd – Microsoft musi przecież najpierw zarobić na “odświeżonej” 360-tce.

ŹRÓDŁO
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
Tak jest! W końcu może będzie nowy Xbox;) Oby podali jakieś info na przyszłorocznym E3.
 

Phoenix505

Użytkownik
Użytkownik
Ta 10 nowych Xboxów. Jak już to pracują nad handheldem a nie nowym Xboxem.
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli to prawda z tą nową konsolą i pozbyli się problemu przegrzewania to musi być chłodzony cieczą. Jeżeli go robią, to wyjdzie w 2013r, 2 lata przed rychłym końcem tej generacji konsol.
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
Ta 10 nowych Xboxów. Jak już to pracują nad handheldem a nie nowym Xboxem.
Nie sadze bo przecież z DS'em nie maja szans. Jeszcze po tym jak ma wyjść 3DS. Z PSP może by mieli jakieś szanse... Według mnie oni już dawno pracują nad nowa konsola tylko teraz pytanie jeżeli powstanie nowa konsola to jaki będzie w niej napęd o ile w ogóle będzie.
 

RaXiL

Użytkownik
Użytkownik
A ja czytałem coś innego nowy xbox ma powstać dopiero w 2015 tak powiedział człowiek z Microsoft.
Tutaj link do newsa http://neogo.pl/newsy/nastepca-x360-dopiero-w-2015-roku/
 

jolziomxd

Użytkownik
Użytkownik
Nic nie bedzie, zobaczycie
 

zakxxx

Użytkownik
Użytkownik
Przecież muszą zarobić kasę na slimie, 2015 to dobry rok dla nowego X. Ponadto niech dopracują najpierw kinect'a.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Za szybko... ja obstawiam tak jak ktoś wyżej - 2013r
 

MarcinekZ

Użytkownik
Użytkownik
Jak to możliwe? Wątpie, to pewnie plotka. Przeciez M$ dopiero co zapewnił kosoli Xbox 360 S żywotność na 5 lat, było pełno takich tematów. Wątpie w tego newsa


Poza tym ten krótki mail, że pracują nad nową konsolą, nie dawał wiecej szczegółów, a tu juz grafika??
Jak dla mnie: BUJDA
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
MarcinekZ. Zauważ ze żywotność Xboxa 360 została zwiększona ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie żeby za 2 lata MS wprowadził nowa konsole. Moment w którym zostanie wprowadzony nowy X nie oznacza ze X360 umrze... i MS nie będzie go w ogóle wspierał.
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Boże znowu:

"Jesteśmy bardziej dumni z konsoli, nad którą teraz pracujemy, niż z nowego Xboxa 360"

Gdzie tu jest data 2011? Gdzie cokolwiek? Ci pracownicy umieją gadać o wszystkim, a tak naprawdę nie mówią nic. Tylko afery potem bo coś tam, ale nie to będzie bo my to robimy. Jak było z Live? Ile razy było że pracują... Taa pracują a dopiero 2010r. nas zbawił. Jeżeli "pracują" to za 5 lat możemy się dopiero spodziewać efektów.
"Jesteśmy bardziej dumni z konsoli, nad którą teraz pracujemy" -> Dumni byli pewnie i z pierwszego X'a. Grzał się jak patelnia :p. Nie ma sensu zabijać 360 jeżeli kasa leci potokiem :).
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
No oczywiscie ze juz pracuja... tylko ze konsoli nie robi sie przez rok... minimum to 2-3 lata
 

karol1210

Użytkownik
Użytkownik
A wg mnie wydadzą w przyszłym roku Xboxa Portable :p tak ja Sony wydało PSP :] czyli będzie XP(xbox portable)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
"Jesteśmy bardziej dumni z konsoli, nad którą teraz pracujemy, niż z nowego Xboxa 360"

Redaktorzy serwisu wysunęli też wniosek, że nowa konsola pojawi się już w przyszłym roku na rynku. Moim zdaniem to pochopny osąd – Microsoft musi przecież najpierw zarobić na “odświeżonej” 360-tce.
Nowa konsola będzie, ale to redakcja sobie wymyśliła, że już w przyszłym roku :)
Ja czekam na kolejne info, chociaż ta generacja posłuży mi jeszcze długo :D
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
Jak można łykać takie bzdury?
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Jak można łykać takie bzdury?
Tak samo jak o Slime i Polskim live :p
 

Litwin95

Banned
Eeee tam... Chociaż możliwe, że chodziło im o tańszą wersję Slim'ki...
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Jasne, są dumni z nowego Slima ponieważ jest lepszy od poprzedniego slima mniejszą wielkością o 5 cm i białym kolorem :D A to dobre :p ja bym chciał XPack (Xbox handheld taką nazwę sobie wymyśliłem ) :p
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
MS pracuje nad nową konsolą już od daty wypuszczenia xbox 360 zawsze tak każda firma robi bo wypuszczając jedną generację myślą już nad kolejną i zapewne w ciągu max 3 lat dadzą nowego xboxa bo nie mogą dopuścić sytuacji że PS wydaje nową konsolę a MS nie ma jeszcze nic dlatego jak PS wypuści konsolę to i MS wypuści albo nawet wyprzedzą PS ale to jak granie na giełdzie .
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom