O co kaman?

puziek

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie forumowiczów!

Otóż mam problem z moją konsolą...Mianowicie któregoś dnia wyskoczył mi błąd E74 i myślałem, że to już koniec, ale po ostygnięciu i kilkudziesięciu restartach urządzenie chodziło bez żadnych problemów. Aż do dziś. Naciskam przycisk power, konsola jak zwykle wszystko ładnie się uruchamia. Włączyłem grę i po ok. 10 min. zacina się i na ekranie wyskakują dziwne pionowe paski. Po restarcie konsola działa, ale znów po graniu około 10 minut ta sama sytuacja. Nie wyskakuje żaden RROD ani E74. Zapewne jest to problem z jakimś chispetem ANA/HANA czy jakoś tam...Dodam, że konsola jest przerobiona i nie zamierzam wysyłać jej do Microsoftu ani żadnego innego serwisu, ponieważ obecnie jestem ubogi w gotówkę. I tutaj zwracam się do Was z wielką prośbą: Czy istnieje taka możliwość aby naprawić to samemu w domowych warunkach? Zapewne tak, ale potrzebuję wskazówek jak to zrobić. Jeżeli ktoś mógłby mi to opisać krok po kroku byłbym bardzo wdzięczny:):) P.S. Taki błąd występuje również na "zimnej" konsoli.
 

pawelkrak

Banned
V.I.P
Użytkownik
Sam nic nie zrobisz. Wymiana płyty głownej, samego układu ANA/HANA na nowy. Tylko te 2 opcje. Są rzeczy które można zrobić samemu, ale bez przesady :confused:
 

Do góry Bottom