O iXtreme

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Jak mowi wiele osob, z tym flashem + odpowiednio przerobionymi gierkami mozna bezpiecznie grac przez XLive.

Jednak nie radze, z tego co sie dowiedzialem juz niedlugo moze byc kolejne "wielkie banowanie", i teraz pojda tez konta tych ktorzy graja na iXtreme.

Najbezpieczniej jest poprostu grac na piratach offline, a na oryginalach online.

Ps.
Ja nie mowie ze Ms nie wykrywa firmware, ja mowie ze wykrywa takze czy gra to pirat czy nie.
 

Xantiv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: O iXtreme

Raikoh napisał:
Najbezpieczniej jest poprostu grac na piratach offline, a na oryginalach online.
A to nie jest przypadkiem tak, że xbox live wykrywa sflashowany napęd a nie piracką gre??
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: O iXtreme

Xantiv napisał:
Raikoh napisał:
Najbezpieczniej jest poprostu grac na piratach offline, a na oryginalach online.
A to nie jest przypadkiem tak, że xbox live wykrywa sflashowany napęd a nie piracką gre??
też mi się tak wydaje
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: O iXtreme

Wykrywa gry, poprzez sprawdzanie ich autentycznosci gdy gramy na x live.

W sumei musze sie poprawic - ponoc nie tylko gdy gramy, ale tez gdy jestesmy po prostu POLACZENI z live'm i uzywamy pirata do singla.

Oczywiscie wykrywa tez czy naped jest sflaszowany (dodalem bo widze ze niektorzy nie do konca zrozumieli moje wypowiedzi w tym watku).
 

maciek26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: O iXtreme

Tez slyszalem ze beda niedlugo banowac rowniez ixtreme... ale moze to tylko plotka? radze wszystkim odlaczyc neta od x'a 10 wrzesnia, wtedy m$ ma podobno aktualizowac marketplace i dodac robic tym podobne zabiegi.. podobnmo wtedy kilka godzin nie bedzie live.. moze to ma cos wspolnego z banowaniem nowego fw?? nigdy nic nie wiadomo..
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: O iXtreme

maciek26 napisał:
Tez slyszalem ze beda niedlugo banowac rowniez ixtreme... ale moze to tylko plotka? radze wszystkim odlaczyc neta od x'a 10 wrzesnia, wtedy m$ ma podobno aktualizowac marketplace i dodac robic tym podobne zabiegi.. podobnmo wtedy kilka godzin nie bedzie live.. moze to ma cos wspolnego z banowaniem nowego fw?? nigdy nic nie wiadomo..
też bym się wstrzymał bo możesz mieć rację
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: O iXtreme

kolejny pro co myśli że ms widzi grę jaką masz włożoną do napędu a później co chwile o to pytają na innych forach

konsola sprawdza firmware (jak? dokładnie nie wiadomo c4e rozwiązał ten problem) nie obchodzi ich czy grasz na oryginałach czy tam raz włożyłeś kopie a reszta to oryginały, masz przerobioną konsole = ban
 

post

Świeżak
Świeżak
Odp: O iXtreme

i co zbanowali kogoś znowu ?
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: O iXtreme

tak ostatnie bany posypały się za bete halo3 na live
 

menfis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: O iXtreme

Najprawododobniej M$ niebedzie wstanie zbanowac Ixtream, roznica miedzy starym a nowym firmware jest taka ze Ixtream nieudostepnia wersji firmware dla xbox live wiec M$ nie jest wstanie sprawdzic czy masz shakowane czy nie. Jedyny problem moze byc podczas update dashbordu
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: O iXtreme

nie pisze sie "ixtream" tylko ixtreme

flash jest jak najbardziej do wykrycia
 

kil4

Świeżak
Świeżak
Odp: O iXtreme

To dlaczego M$ tak dlugo zwleka ???
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: O iXtreme

jest to bardzo skomplikowane i nie chce mi się tego opisywać to tak jak byś coś podmienił i ślad "zamazał" ale jak się przyjrzysz to widać
 

rimax

Świeżak
Świeżak
Odp: O iXtreme

Saol dostum.
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: O iXtreme

grzech1991 napisał:
kolejny pro co myśli że ms widzi grę jaką masz włożoną do napędu a później co chwile o to pytają na innych forach

konsola sprawdza firmware (jak? dokładnie nie wiadomo c4e rozwiązał ten problem) nie obchodzi ich czy grasz na oryginałach czy tam raz włożyłeś kopie a reszta to oryginały, masz przerobioną konsole = ban
Geniuszu, a co to za problem sprawdzic czy to pirat czy nie gdy ktos gra przez live'a lub gdy jest podlaczony do live (widac ze gra mimo wszystko sie komunikuje po jej odpaleniu, np. potrafi wyskoczyc wiadomosc o update dla danej gry)?

Ja nie mowie ze nie sprawdzaja firmware, ale sprawdzaja tez wersje gry...

Przyklad jak dla dziecka:
Popatrz na bete Halo 3 i wtedy sie wypowiadaj...

A przerobiona konsola = prawdopodobnie ban za to..
A piraty online = prawdopodobnie ban za to.
A przerobiona konsola + piraty online = 2x wieksza szansa na bana.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: O iXtreme

Geniuszu, a co to za problem sprawdzic czy to pirat czy nie gdy ktos gra przez live'a lub gdy jest podlaczony.

wiesz, problem

"Geniuszu, a co to za problem sprawdzic czy to pirat czy nie gdy ktos gra przez live'a lub gdy jest podlaczony"

wersje gry na podstawie identyfikacji, czyli np, bety nic wiecej

"Popatrz na bete Halo 3 i wtedy sie wypowiadaj...

A przerobiona konsola = prawdopodobnie ban za to..
A piraty online = prawdopodobnie ban za to.
A przerobiona konsola + piraty online = 2x wieksza szansa na bana."

a co moze nie wypowiadam sie patrzac na halo3?

szansa bana jest taka sama tylko musisz myslec jesli masz na mysl tutaj bete halo3 to c4e napisal w relasie ixtreme "graj tylko na tytulach ktore sa dostepne w twoim regionie, i nie sa betami" jak ktos tego nie wiedzial to gratuluje
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: O iXtreme

Nie, to nie jest az taki problem w wypadku konsol.

Nie chce mi sie juz klocic o to, ja wiem swoje, a ty swoje, niech kazdy zrobi jak chce.
 

mlody20002

Świeżak
Świeżak
Odp: O iXtreme

hehe , jak ktos ma przerobiona konsole niech poprostu nie gra w sieci i tyle :p
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: O iXtreme

A drugiego kupic do grania w neci, takie jest moje zdanie :D
 

jony_di

Świeżak
Świeżak
Odp: O iXtreme

Jak to w ogole dziala
 

Do góry Bottom