Poradnik Obejście blokady MS na zagranicznych zdrapkach

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak masz W10 to jednorazowo konfigurujesz a później już tylko jednym kliknięciem zmieniasz miejsce pobytu. VPN zwraca się na pierwszej lepszej grze AAA.

Nwobhm

Świeżak
Świeżak
Jak masz W10 to jednorazowo konfigurujesz a później już tylko jednym kliknięciem zmieniasz miejsce pobytu. VPN zwraca się na pierwszej lepszej grze AAA.
Jak trafi się coś z mojej listy gier "koniecznie do ogrania" w atrakcyjnej cenie to pewnie się skuszę. W pierwszej kolejności i tak poluję na pudełka:)

W tej całej sprawie denerwuje mnie tak naprawdę to, że dopiero co zainteresowałem się tematem, a już w przeciągu miesiąca zasady kupowania zmieniły się dwukrotnie.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak trafi się coś z mojej listy gier "koniecznie do ogrania" w atrakcyjnej cenie to pewnie się skuszę. W pierwszej kolejności i tak poluję na pudełka:)

W tej całej sprawie denerwuje mnie tak naprawdę to, że dopiero co zainteresowałem się tematem, a już w przeciągu miesiąca zasady kupowania zmieniły się dwukrotnie.
Kiedyś to trwało o wiele dłużej, ale obecnie sporo osób kupuje w ten sposób i MS się buntuje. Nikt nie ma zamiaru przepłacać. Nieraz można mieć 2-3 gry na innych regionach, gdzie w Polsce byś kupił za tą cenę jedną.

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tylko ceny zdrapek np z Argentyny to przegięcie, jest oczywiście taniej niż w naszym bogatym kraju ale dużo drożej od oficjalnych cen na danym regionie.

suki

Użytkownik
Użytkownik
Na winscribe jest w sumie nie źle i wychodzi na to że nawet na jeden zakup opłaca się kupić pro na jeden miesiąc na jedną lokacje za 1usd np. Na tr.
Do tego są pluginy do przeglądarek wewnątrz czyli nie trzeba nic majstrować w osie żeby ms widział że kupujesz w turcji.
Przy jakiejś okazji być może skorzystam.

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Na winscribe jest w sumie nie źle i wychodzi na to że nawet na jeden zakup opłaca się kupić pro na jeden miesiąc na jedną lokacje za 1usd np. Na tr.
Do tego są pluginy do przeglądarek wewnątrz czyli nie trzeba nic majstrować w osie żeby ms widział że kupujesz w turcji.
Przy jakiejś okazji być może skorzystam.
Ja używam winscribe. Nie można kupić jednej lokalizacji więc ja osobiście mam Argentyne i Turcję czyli to co najważniejsze. Koszt to 2 dolce czyli około 8zł za miesiąc. Tyle co nic. Ściąga się później plugin na przeglądarkę zarówno chrome nam i Firefox jest. Logujesz się, wybierasz kraj wciskasz guzik i po robocie.

bld

XBOX MANIAK
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja używam winscribe. Nie można kupić jednej lokalizacji więc ja osobiście mam Argentyne i Turcję czyli to co najważniejsze. Koszt to 2 dolce czyli około 8zł za miesiąc. Tyle co nic. Ściąga się później plugin na przeglądarkę zarówno chrome nam i Firefox jest. Logujesz się, wybierasz kraj wciskasz guzik i po robocie.
Też używam Winscribe , polecam ;-) teraz rozdają vuczerki na rok za free ;-)

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Też używam Winscribe , polecam ;-) teraz rozdają vuczerki na rok za free ;-)
Rozdają ale tylko podnoszące ilość GB z 10 na 30. Aby mieć Argentyne albo Turcję to i tak trzeba dopłacić bo w wersji free tych serwerów nie ma.

MonikaiMichal

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej.
Czy spotkaliście się ostatnio z problemami zakupu po przez zdrapkę z turcji ? Kartę dodałem (ta sama co na kilku innych regionach) 100TR udało się wbić ale już przy zakupie gry nie udaje się przetworzyć płatności ;( oczywiście vpn na turcję włączony. Nie poszło zarówno a aplikacji przez stronę jak i przez konsolę podpiętą wifi przez vpn... ktoś pomoże ?

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Z tego co czytam w różnych miejscach to wiele osób nie może kupić na innym regionie. Osobiście nie próbowałem..

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jak nie idzie to się nie baw bo zablokujesz sobie zakupy czegokolwiek na kilka dni....
Wbiłeś zdrapkę to odczekaj ze 3 4 dni i zakup przejdzie, proste... setki razy już to było poruszane w tym temacie...
Bez żadnych vpnów... vpny są tylko potrzebne do wbijania kodów z grami kupionymi jako gift...
Wgl skąd ten pomysł żeby wewnętrzną walutą MS kupować przez vpn z danego regionu... niepotrzebne to jest wgl...
Kodów nie wbija się na commerce.microsoft.com tylko w okienku zakupu.... po kliknięciu w ''prezencik''

MonikaiMichal

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziękuję Wam za odpowiedź. Jeśli chodzi o VPN to jakoś mi się wbiło do głowy że kupując na innym regionie trzeba mieć tamtejsze ip... zdrapkę wbiłem właśnie przez opcje gift (ten prezencik). Weszło 100 TR bez problemu i wyskoczyła opcja zapłaty przez saldo. Już witałem się z gąską a tu klops z nieprzetworzoną płatnością.

@-=SETH=- doradzasz zatem odczekać i spr kupić saldem np w poniedziałek zmieniając tylko w ustawieniach region na turcję i bez vpn ?

edit. sprawa się chyba wyjaśniła

Screenshot_20190509-221551_Samsung Internet.jpg

edit 2. Dla zaintetesowanych znalazłem jeszcze jedno info w sprawie zakupów zdrapkami:

"
But you might want to be careful when bunkering Turkish gift cards/balance. You can currently redeem it usually (with VPN), but not necessarily spend it, because you are shown an error. Most times it helps to wait only 72h."

Ostatnia edycja:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ten błąd nie ma nic wspólnego z tym że nie idzie kupić, trzeba odczekać .... tak jak pisałem nic nowego nie odkryłeś...

Eryk Mierzejewski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanko czy jeśli kupię seasson pass,dlc z obcego regionu to będzie grało z gierką na Polskim koncie ?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam pytanko czy jeśli kupię seasson pass,dlc z obcego regionu to będzie grało z gierką na Polskim koncie ?
Będzie działać. Ja kupuje gry i dodatki różnie, w zależności na jakim regionie jest promocja. Ważne żeby dodatek był na tym samym koncie co podstawka, a z jakiego regionu to nie ma znaczenia.

Eryk Mierzejewski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Będzie działać. Ja kupuje gry i dodatki różnie, w zależności na jakim regionie jest promocja. Ważne żeby dodatek był na tym samym koncie co podstawka, a z jakiego regionu to nie ma znaczenia.
Dziękuje

Do góry Bottom