Poradnik Obejście blokady MS na zagranicznych zdrapkach

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak to się nie da? Kiedyś miałem podobny problem tylko dotyczył on nie arg a uk i na konsoli przeszło i przedłużyło golda normalnie.
Bo miałeś widocznie klucz global. Normalnie się nie da.

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć :)

Da się użyć argentyńskiej zdrapki na Golda mając już aktywną subskrypcje z Polski?
Sprzedawca twierdzi, że będzie można jej użyć dopiero, jak obecna subskrypcja wygaśnie.

Próbowałem przez VPN, ale dostaje komunikat, że posiadam aktywną subskrypcje na innym regionie.

Da się to obejść?
Rozumiem że masz zdrapkę xbox live gold z Argentyny? Czy za ARS chcesz kupić golda?
Jak pierwsza opcja to ustaw na smartfonie w aplikacji Xbox lokalizacja na Polska (obecna subskrypcja) i wprowadź kod z VPN-em ustawionym na Argentynę i powinno zadziałać. W przypadku drugiej opcji zakup jest raczej niemożliwy.

Beeercik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Rozumiem że masz zdrapkę xbox live gold z Argentyny? Czy za ARS chcesz kupić golda?
Jak pierwsza opcja to ustaw na smartfonie w aplikacji Xbox lokalizacja na Polska (obecna subskrypcja) i wprowadź kod z VPN-em ustawionym na Argentynę i powinno zadziałać. W przypadku drugiej opcji zakup jest raczej niemożliwy.
Dziękuję serdecznie! :)

Dokładnie tak jak napisał kolega - należy zostawić lokalizację na Polskę, nic tu nie zmieniamy.
Sam VPN ustawiony na Argentynę wystarczy.

Miałem oczywiście zdrapkę xbox live gold z Argentyny.

Jeszcze raz dzięki za pomoc, bo cały czas byłem pewien, że trzeba właśnie bawić się zmianą lokalizacji :)

Do góry Bottom